Компания ООО «Техника и технологии»
cart

Сейчас Ваша корзина не заполнена

cart-opened

Приглашаем ознакомиться с товаром
и выбрать все необходимое Вам

Перейти к каталогу продукции

Наш подарок Вам сегодня!

СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЕ для Ваших детей и в подарок другим!1

Отзывы о технике и оборудовании

Ваш отзыв принято. Вы сделали доброе дело!

Отзыв будет опубликован после прохождения процесса модерации!

Плохо
Хорошо

Онуфрієнко Валерій

star star star star star

11.12.2018
купляв польові відвали Текроне, слабких сторін не побачив. Плюси - економія дизпалива, чудово працює по вологому грунті, не горне землю при переоранці залишків кукурудзи. Обробив більше 70 га

Михайло, ПСП Мрія

star star star star star

17.11.2018
Хороший трактор ХТА-200. За 2 роки, то замінив лише моторчик на пічку…Фільтра, масла міняли вчасно, по плану ТО

Максим, м. Миколаїв

star star star star star

24.10.2018
Давно надумав звільнитися від газової «залежності» у приватному будинку. Насправді дійсно в них якісь весь час нові правила, то знімай лічильник на перевірку, то тарифи піднімають, то ще якісь вимоги. А, оскільки газовий котел стояв на будинку старий та газу палив неміряно, вирішили з дружиною підійти до питання його заміни комплексно. Повністю оновити опалювальну систему та купити твердопаливний котел. Перед тим як визначитися з моделлю перечитали інформацію про купу моделей від різних фірм. (Благо, Інтернет дозволяє сьогодні робити це, не виходячи з будинку). Обрали для себе польські котли Оптіма. Але, відразу же постало питання про те, що хочеться мати гарантію від постачальника, адже зрозуміло, що в Польщу за ним ми не поїдемо. Постачальником ми обрали «Техніка і Технології». Коли дружина зателефонувала на фірму, а було це вже ввечері, після завершення робочого дня, отримала докладну консультацію, рекомендації щодо того, як обрати потужність задля ефективного опалення всієї площі, без зайвих втрат паливних ресурсів. Крім того для нас було важливим, щоб не доводилося кілька разів на ніч бігати в котельню та підкладати паливо. Адже я часто працюю у нічну зміну. Думаю, в результаті якісного обслуговування збоку «Техніка і технології» ми обрали оптимальний варіант котла. Опалювальний сезон розпочався, наразі нас все влаштовує. Хочеться сподіватися, що заявлений конструктивний ресурс котла виправдає себе, і ми на тривалий час вирішили питання з такими глобальними покупками.

Леонід Артемович

star star star star star

05.10.2018
Купував подрібнювач Tehnos MР 280 LW з гідравлічним зміщенням у 2013 році в компанії ТіТ. Перед покупкою отримав якісну консультацію у менеджера компанії. У мене мульчувач працює з МТЗ-1025 ефективно подрібнює траву, солому зернових, кукурудзяних, соняшникових культур. Зрізає бур'яни, подрібнює рослинні маси, ініціює їх перетворення в органічне добриво. Тому покупкою задоволений на всі 100%. За 3 роки правильної експлуатації один раз поміняв комплект робочих органів і все.

Техніка і технології

star star star star star

01.10.2018
Вітаємо на сторінці відгуків. Компанія «Техніка і технології» прагне вдосконалюватися, мати об’єктивну картину власних досягнень та недоліків та непереборне бажання виправити останні. Для цього на сайті створено кілька сторінок для відгуків клієнтів. Дана сторінка присвячена та збирає враження клієнтів щодо отримуваних ними послуг сервісно-гарантійного обслуговування. Гарантійні ситуації – це у будь-якому випадку не очікувано та неприємно. Це збій в роботі та необхідність миттєвого реагування збоку торговельної компанії та виробника продукції. Як постачальник великого асортименту обладнання від різних, в тому числі і іноземних, підприємств «Техніка і технології» бере на себе зобов’язання з обслуговування техніки у період дії гарантійного періоду. Є своєрідним посередником між виробником та споживачем продукції. Компанія усвідомлює, що, у першу чергу, реакція на гарантійну ситуацію мусить бути миттєвою. Ми намагаємося створити гідні умови для реалізації цієї вимоги. Для цього компанія техніка і технології створила колцентр, який функціонує до 23.00. Який дозволить вчасно скорегувати дії та надасть інформаційну підтримку. «Техніка і технології» також усвідомлює різницю між ідеальними, теоретичними, судженнями про принципи сервісного обслуговування та реальними умовами, в яких опиняється компанія та клієнт у разі виникнення гарантійного випадку. Ми розуміємо, що існують аспекти людського фактору, психології відносин та конфліктології. Зваживши всі «за» і «проти» компанією було прийнято рішення про проведення конкурсу про якість сервісно-гарантійного обслуговування. «Техніка і технологія» намагається відповідально ставитися до своїх обов’язків, а навзаєм пропонує клієнтам поділитися власними враженнями про те, наскільки добре у компанії це виходить. Напишіть щирий, відвертий відгук та прийміть участь у конкурсі відгуків. Опишіть власний досвід отримання сервісно-гарантійних послуг. Якщо це буде позитивний досвід – вам нескладно, а нам важливо бачити, що рухаємося у правильному напрямку. Якщо, раптом, досвід був негативним, компанія спробує оперативно вирішити виниклі питання. Компанія радо почує думку клієнтів. Помножить позитивні аспекти, проаналізує та намагатиметься виправити – негативні. Більші детальні умови акції дивіться за посиланням https://t-i-t.com.ua/index.php?route=pavblog/blog&blog_id=1862.

Показано 1-5 из 5

Ваш отзыв принято. Вы сделали доброе дело!

Отзыв будет опубликован после прохождения процесса модерации!

Плохо
Хорошо

Напишите ответ

Спасибо за ответ на отзыв!

После процесса модерации ответ будет опубликован.