Компания ООО «Техника и технологии»
cart

Сейчас Ваша корзина не заполнена

cart-opened

Приглашаем ознакомиться с товаром
и выбрать все необходимое Вам

Перейти к каталогу продукции

Наш подарок Вам сегодня!

СПЕЦПРЕДЛОЖЕНИЕ для Ваших детей и в подарок другим!1

Отзывы о компании

Ваш отзыв принято. Вы сделали доброе дело!

Отзыв будет опубликован после прохождения процесса модерации!

Плохо
Хорошо

Анатолий Васильевич Лагодиенко

star star star star star

15.05.2019
В данном магазине продукция соответствует заявленному качеству, шины отличного качества. Приветливый персонал и достойное обслуживание, буду и впредь покупать только здесь!!

Багрий Олег Анатольевич

star star star star star

10.04.2019
Услугами магазина техника и технологи доволен, присылают иногда конечно с опозданием, последнюю поставку задержали на два дня, но сервис отличный, девушка менеджер очень компетентна в запчастях к техники. спасибо

Андрій Іванович

star star star star star

21.01.2019
Іноді звонять менеджери компанії мені, пропонують різну техніку, хочу сказати , що дуже компетентні в техніці, мені подобається відмінне відношення до клієнтів та знання!

Богдан

star star star star star

10.01.2019
В первые работал с этими ребятами, но остался очень доволен. На сайте предоставлен отличный выбор продукции, где все лаконично, и информации хватает чтоб самостоятельно разобраться. После оформления заказа менеджер перезванивает очень быстро. И отлично проводит консультацию по интересующим тебя вопросам.

Валерия

star star star star star

10.01.2019
Отличная компания, на сайте вся продукция предоставлена с хорошим описание, если нужна помощь , то менеджер тебе поможет и все детально расскажет. Всем советую, ребята знают свою работу!

Тодосенко Олексій Іванович

star star star star star

17.12.2018
Працювати з компанією почав кілька років тому. Власне, якийсь час шукав надійного партнера для своєчасних поставок. Дрібному підприємству украй важливо отримувати замовлення вчасно. Мати можливість оперативно проконсультуватися та отримати відповіді на посталі питання. З компанією «Техніка і технології» вдалося знайти саме те, що шукав. Тут мене зацікавив великий асортиментний ряд. Є можливість порівняти приблизно рівні моделі від різних виробників. Адже самі виробники далеко не завжди надають чітку та детальну інформацію про власні вироби. Вказують якісь несумісні технічні параметри. Все чітко. Прочитав на сайті, порівняв. Зателефонував та отримав грамотну консультацію. Ретельно зважив. Зробив замовлення. Оплатив. Документація в порядку. Вчасно доставили, проконсультували щодо гарантійного обслуговування. Працюю. Найкращий рівень стосунків, коли кожний на своєму етапі відповідально виконує свою роботу. Тоді і можна працювати без нервів. Тоді і можна підтримувати тривалі стосунки у плані співробітництва. Поки що, на взаємну вигоду, все було саме так. Сподіваюся і надалі отримувати якісні послуги. Щодо гарантійного випадку, поки не довелося скористатися, певно, то є добре.

Шаражка

star star star star star

12.12.2018
Вы ж полюбому отклоните отзыв)

Техника и технологии

12.12.2018
Только ради Вас не отклоним:)

Володимир

star star star star star

08.12.2018
Відмінний магазин! Зробив замовлення через сайт, зі мною зв'язався менеджер. Попросив підтвердити замовлення, уточнив інформацію по доставці. Доставили відвал Помагай для снігу через три дні, якість відмінна, я задоволений , використовую для насіння !!! Величезна подяка за роботу !!

Андрій

star star star star star

29.11.2018
Номальна компанія. Особисто в мене претензій немає. Замовляли мульч словенський, нормально привезли, ввели, ну і сезон вже на славу відпрацював.

Євгеній

star star star star star

19.07.2018
Співпрацюю з компанією «Техніка і технології» з кінця 2014 року, тобто вже протягом чотирьох років. Від початку був приємно здивований пропонованими умовам співпраці та політикою оплати. Оцінив рішення директора (читай, був здивований), створювати україномовний контент. На моє зауваження, що наразі він не є затребуваним, отримав відповідь, що часи зміняться, а ми вже будемо на ринку та в Інтернет просторі. Не кожний директор готовий ось так, наперед робити капіталовкладення. Другою приємною несподіванкою стало те, що попри те, що я не є штатним працівником компанії (працюємо по договору та акту виконаних робіт), мене запрошують до корпоративних заходів (поїздки, корпоративи, навчання). Воно виглядає таким собі приємним неочікуваним бонусом. Спонукає до більш плідної співпраці. Безумовно, буде неправдою казати, що за час співпраці не виникало якихось негативних моментів чи непорозумінь. Це ж неможливо. Вони виникають незалежно від бажання обох сторін, через вплив цілого ряду незалежних від нас чинників. Але, безумовно, радує те, що у випадку їх виникнення, є можливість все вирішити та домовитись. Є з ким домовлятися та вирішувати. Радує оперативність, з якою співробітники реагують на виниклі питання. А також націленість на позитив.

Показано 1-10 из 10

Ваш отзыв принято. Вы сделали доброе дело!

Отзыв будет опубликован после прохождения процесса модерации!

Плохо
Хорошо

Напишите ответ

Спасибо за ответ на отзыв!

После процесса модерации ответ будет опубликован.