ЗВІТ ЗА 2016 РІК – ПЛАНИ НА 2017 РІК

Кормильці, колеги, друзі!

Ми хочемо звітувати Вам про зроблене нашою компанією, поділитися запланованим та нашими думками
   

    щоб стати відкритішими
    щоб дії наші були всім зрозумілі
    щоб Ви бачили, що ми декларуємо та реалізовуємо

Хочемо ДАВАТИ СЛОВО І ТРИМАТИ СЛОВО!

 
- Про зроблене і досягнуте -

    Нашій компанії виповнилося 7 років.
    Становлення відбулося.
    Сформували місію, цілі, принципи, цінності.
    Пережили невдачі та отримали перемоги.

       
- Звіт за 2016 рік -

 

 1. Першими в Україні з продавців с/г техніки впровадили систему управління якістю ISO 9001:2008, та підтвердили впровадження, отримавши сертифікат. Автоматизували роботу з контролем завдань в СRM системі. Це вплине на оперативність у вирішенні питань!

 2. Відмовилися від співпраці з 4 постачальниками товарів, що зловживали своєчасністю поставок та ігнорували необхідність негайно вирішувати гарантійні випадки. Тепер і поставки швидші й гарантія краща. А нових постачальників додалося 23! Контролюватимемо їх відповідальність.   

 3. Відмовилися від співпраці з 6 співробітниками, які зловживали довірою компанії і клієнтів. Тепер обслуговування клієнтів краще і порядніше. Колектив наш  зріс на 24 співробітники. Всі будемо вчитися і намагатися бути порядними і професійними.

 4. Зробили інформативний сайт, розмістивши максимум товарів, щоб Ви могли порівнювати товари, отримувати інформацію про технічні характеристики. Напроти товарів зазначаємо ціни, щоб Ви мали цінові точки відліку.      

 5. Запрацював колцентр до 23-00. Ви можете консультуватися і отримувати відповіді навіть у вечірній час.    

 6. Вчимо співробітників культурі та професійним знанням.  Вчетверте компанія визнана в Україні компанією №1 за якістю обслуговування клієнтів. Хочемо, щоб від спілкування і роботи з нами, Вам було приємніше.    

 7. Впроваджуємо для власників підприємств і директорів безкоштовну послугу по забезпеченню та гарантії безкорупційності угоди при закупці товарів і послуг.

 8. Надали 4 технічні рішення, які дешевші, ніж ті, що є на ринку, в 1,3-1,5 рази. Для фермерів тепер є дешевші: супутникова навігація, комп'ютери на оприскувачі та інше технологічне обладнання.

 9. Впровадили 9 рішень, що дозволяють фермерам заощаджувати. Наприклад, зменшити витрату палива на оранці до 3 л на 1 га.

       
-Про плани і зобов’язання-

 

Стратегія компанії на 2017 рік:

    Робити людей, що з нами співпрацюють,

        визнаними, заможними, щасливими!

    Працювати так, щоб з нами кожний відчув себе

          особливо важливою персоною!
      

-Плани на 2017 рік-
    
    

 1. Надати клієнтам відповідальні та якісні послуги. Досягнемо: відмовою від співпраці з невідповідальними постачальниками і співробітниками, навчанням співробітників, роботою в системі управління якістю  ISO 9001:2008, автоматизацію роботи і контролем завдань в системі СRM.   

 2. Розв'язати кадрові проблеми наших клієнтів. Досягнемо: для довготривалої перспективи, щоб виросли послідовники справи фермера та його працівники, потрібно привчати дітей змалечку до роботи і престижу сільськогосподарської праці, тому ми проводимо ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ проект "Виховання кадрів і послідовників справи" та 4 конкурси на сільськогоспо-дарську тематику. Для вирішення поточних питань вже з весни 2017 року ми будемо вчити механізаторів і механіків клієнтів.

 3. Допомогти власникам і директорам підприємств побороти корупцію і крадіжки. Досягнемо: надаючи безкоштовну послугу гарантування чесної угоди, пропонуючи рішення по автоматичній охороні полів від крадіїв і тварин, по контролю витрат всіх витратних матеріалів та зібраного врожаю.

 4. Запровадити в клієнтів економні та технологічні  рішення. Досягнемо: завдяки 12 новим рішенням по управлінню, контролю, удосконаленню, логістиці (приклад, на комбайні визначатиметься вологість і класність зерна, що дозволить зразу знати параметри зерна та везти його у відповідне місце); завдяки 4 варіантам здешевлення технологічних рішень, що застосовувалися раніше (наприклад, у 1,5 рази дешевше переобладнання оприскувача, в 1,3 рази дешевші супутникова навігація і автоводіння); завдяки  4 новим послугам сервісної служби.

 5. Допомогти клієнтам розширити напрямки бізнесу і покращити прибутковість роботи. Досягнемо: завдяки 18 новим рішенням по переробці вирощеної продукції  та для тепличних і овочівницьких господарств; завдяки пропозиції відкрити на умовах франчайзингу в районному центрі точку торгівлі технікою і запчастинами  від компанії "Техніка і технології".

    
    

З повагою,
директор Сергій Степаненко
і команда компанії "Техніка і технології"

Залишити коментар


Швидкий перехід