Звернення до відвідувачів

Шановні Партнери, Друзі, Гості !

I. Привітання відвідувачів.


Дирекція та колектив компанії вітає Вас у нас та зустрічає Вас, як кажуть в народі: «Хлібом-Сіллю».
Ми хочемо, щоб спілкування та співпраця з нами була Вам до душі!
Впевнені в успішній та комфортній співпраці.


Ми такі як Ви – будемо до майбутнього крокувати разом!

 


II. Звернення стосовно покращень.

Зараз ми реалізовуємо місію, впроваджуємо зазначені принципи і цінності,
за якими будемо жити та працювати ...

Якщо Ви вже в захваті і хочете наші починання підтримати
або не знайшли в наших діях задекларованого,
напишіть нам на office@t-i-t.com.ua .

Ми опрацюємо Ваше звернення і подякуємо Вам за підтримку
або вказівку на те, де потрібно покращитися.

Наперед вдячні.

 

III. Звернення стосовно захисту персональних даних.

На виконання Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2011 року та інших законодавчих актів в сфері захисту персональних даних:

1. Повідомляємо Вас, що ТОВ «Техніка і технології» не збирає і не обробляє персональних даних, що становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів (крім окремих випадків дозволених законодавством), а саме про:

- расове, етнічне та національне походження;
- політичні, релігійні або світоглядні переконання;
- членство в політичних партіях та/або організаціях, професійних спілках, релігійних організаціях чи в громадських організаціях світоглядної спрямованості;
- стан здоров’я;
- статеве життя;
- біометричні дані;
- генетичні дані;
- притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності;
- застосування щодо особи заходів в рамках досудового розслідування;
- вжиття щодо особи заходів, передбачених Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність»;
- вчинення щодо особи тих чи інших видів насильства;
- місцеперебування та/або шляхи пересування особи.

Просимо Вас вищезгадану інформацію не надавати, а у разі надання вважаємо, що Ви попереджені і дали погодження на обробку такої інформації, а ми повідомляємо, що не несемо ніякої відповідальності за обробку інформації, яку ми не просили нам надавати.

 

2. Для осіб, що надали свої персональні дані або для осіб, дані по яких були взяті з інших джерел в шлях, що не суперечить законодавству України ТОВ «Техніка і технології» повідомляє, що:

власником і розпорядником (з правами передбаченими законодавством України) Бази даних Перелік підприємств та інших суб’єктів України (надалі - База даних) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Техніка і технології» (надалі – ТіТ) і зібрані ТіТ Ваші персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце (адреса) проживання (реєстрації), паспортні дані, дані посвідчення водія, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), номер стаціонарного та/або мобільного телефону, адреса електронної пошти, стать, тощо) будуть включені до Бази даних. Та будуть оброблятися (збиратися, зберігатися, оброблятися) обмеженим колом осіб, що визначені в наказі по підприємству (уточнити можна у дирекції, контакти приведені нижче). Будь-яка обробка Ваших персональних даних в Базі даних здійснюватиметься у відповідності до вимог чинного законодавства України та відповідно до наданої Вами згоди на обробку персональних даних. Ваші персональні дані збираються з метою надання Вам інформації, пов’язаної з нашою сферою діяльності будь-якими засобами та ведення документації у разі співпраці. Ваші персональні дані на підставі та з можливою метою дозволеною законодавством передаються виключно розпорядникам та третім особам, визначеним згідно з умовами наданої Вами згоди на обробку персональних даних та/або законодавством України. Дані обробляються і зберігаються постійно і власникам даних окремо буде повідомлятися про можливі зміни термінів зберігання. Відзивати згоду на обробку даних можна у відповідності до положень законів про захист персональних даних. Права власників персональних даних визначаються ст..8 Закону «Про захист персональних даних».

В зв’язку з складнощами з обміну документів, впровадження законів, що дозволяють законність електронних документів та інших чинників, а також у разі ненадходження заперечень, вважаємо, що після прочитання цього звернення отримана згода на обробку персональних даних, яка прирівняна до письмової, якщо нами отримано такі дані та розпочалася їх обробка.


3. Враховуючи, що при відвідуванні чи зверненні до наших структурних підрозділів, у Вас з нашими співробітниками відбувається обмін певною інформацією, вважаємо за доцільне з метою швидшого і гарантованішого виконання ряду законів України, вважати, що між:

- ТОВ «Техніка і технології» і Вами
- Нашим співробітником і Вами
- Нашим співробітником і Вашим підприємством

УКЛАДЕНО ПУБЛІЧНІ ДОГОВІРИ в усній формі на безоплатне консультування співробітниками ТОВ «Техніка і технології» в сфері діяльності ТОВ «Техніка і технології» (без розголошення інформації, що має статус комерційної таємниці), що дає нам з Вами беззаперечне право на обробку персональних даних з врахуванням того, що фактично відбувся правочин.


З усіх питань пропозицій, згоди щодо обробки персональних даних у Базі даних, незгоди з якихось питань Ви можете звертатися до дирекції письмово за адресою: 25009, Україна, м. Кропивницький, вул. Соборна, 22, оф. 103 за телефоном +38 067 517 85 30 або на office@t-i-t.com.ua . Дякуємо!

 

З повагою,
ТОВ «Техніка і технології»

Швидкий перехід