Враження від АгроЕкспо 2016 у Кропивницькому

Компанія "Техніка і технології" прийняла участь у міжнародній агропромисловій виставці "AgroExpo 2016". На нашому стенді можна було побачити різноманітну сільськогосподарську техніку як вітчизняного так і закордонного виробництва, ексклюзивним дистриб'ютором якої є наша компанія.

 

І хоча в перший день погода зустріла відвідувачів дощем та холодним вітром, ніби перевіряючи компанії та українських аграріїв на стійкість, решта днів були сонячними та теплими.

Відвідувачів нашого стенду дуже зацікавили трактори ХТА, мульчувачі, відвали Помагай, плуги Alpler, а також вологоміри MT-Pro. У вітчизняному тракторі дорослі могли оцінити високу комфортабельність кабіни, а діти уявити себе майбутніми трактористами.

Ми представили на виставці новинку в нашому асортименті - плуги Alpler. Їх виробник, всесвітньовідома турецька компанія займається виробництвом плугів більше 90 років, така компанія як Vogel&Noot замовляє на цьому заводі робочі органи. Особлива конструкція плуги Alpler сприяє зниженню опору ґрунту, що в свою чергу дає велику швидкість оранки та економію палива.

Відвідувачі могли оцінити удосконалені відвали нашого власного виробництва Помагай. Відтепер вони можуть бути обладнані гідроповоротом та сталевим ножем. Очистити ефективно від снігу дороги і території, згорнути/пересунути ґрунт або щебінь з відвалом Помагай тепер не проблема!

Також багато глядачів зібрав високоякісний кран-маніпулятор DLAGRO.

За всі дні роботи на виставку завітало близько 10 000 відвідувачів. 8 менеджерів  компанії всі дні виставки не відпочивали ні секунди, відповідаючи на різноманітні питання клієнтів. Було укладено договори з представниками перспективних заводів. Деяку техніку відвантажували клієнтам прямо з виставкового майданчику по закінченню виставки. Вважаємо виставку "AgroExpo 2016" успішною та готуємось до нових заходів!

Залишити коментар


Швидкий перехід