Виставка у Польщі відбулася!

23-26 вересня компанія "Техніка і технології" приймала участь у міжнародній виставці Agro Show 2016, яка проводилась неподалік від польського селища Беднари! Це величезна за площею виставка (близько 150 га) вражає своїми масштабами. Її навіть неможливо обійти за день. Відвідувачів виставки возять по рядам в спеціальних автомобілях. А ще всі кажуть, що в цьому році, через кризу виставка на третину менша ніж звичайно! Яка ж вона може бути, просто важко уявити.

Виробники та дистриб'ютори сільськогосподарської техніки з усього світу ділилися досвідом, показували свої новинки, знаходили нових партнерів, покупців та отримували свіжі враження. Величезні екрани, прапори країн і компаній, шоу-покази техніки в роботі, гарна погода, усмішки, діловиті польські аграрії - вражень вдосталь!

На нашому стенді особливою популярністю користувались полімерні відвали Текрон. Багато виробників запчастин до плугів та фермери бачили такі відвали вперше. Але вони дуже зацікавились, інколи по декілька разів повертаючись до нашого стенду, щоб поставити нове питання. Звичайно, в країні, де сільське господарство дуже високотехнологічне, всі розуміють, що новітні технології, додаткова економія обробки землі, це дуже важливо. Треба розвиватися, що бути першими!

Співробітники компанії відвідали декілька польських заводів, прогулялися по чарівним польським містам та з новими силами і враженнями повернулися, щоб ще більше і наполегливіше працювати, втілюючи найновітніші європейські досягнення та не забуваючи рідні традиції.

Залишити коментар


Швидкий перехід