СвітлоЛайтінг Індастріз Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ Відвал композитний Текрон (для плуга ПСКУ)          Сучасне сільське господарство - високоі.. Product #: 2780809790894 Regular price: 1 299 грн $ 1299 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ

Швидкий перехід

Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ

В наявності

1 299 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Композитні відвали в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ

Країна Україна
Агрегатується з плугом ПСКУ
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Опис Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ

Відвал композитний Текрон

(для плуга ПСКУ)

        

Сучасне сільське господарство - високоінтенсивний процес. Вимагає застосування якісного, високопродуктивного, економічно обґрунтованого інструменту. Розробки, пропоновані сучасними підприємствами-виробниками, характеризуються широким асортиментним рядом. Розраховані на ефективне застосування в різних експлуатаційних умовах. Здатні задовольнити потребу в спеціалізованому обладнанні великих і малих агропідприємств. ТОВ «Техніка і технології» - українське підприємство, що пропонує кращі торгові умови сучасного агросектору. Гарантує високу якість наданого асортименту обладнання - агрегатів, механізмів, комплектуючих і витратних матеріалів. Пропонує високопрофесійне сервісне та консультативне обслуговування. Відвал композитний Текрон - зразок якості і ефективності асортименту, пропонованого фірмою. Приклад високої ефективності застосування сучасних композитних матеріалів.

        

Відвал композитний Текрон (для плуга ПСКУ). Простота, ефективність і надійність розробки. Параметри і застосування

        

Відвал композитний Текрон - ефективне рішення для сучасного сільського господарства. Встановлюється на класичне ґрунтообробне обладнання - плуги ПСКУ. Характеризується кращими технічними і економічними характеристиками, в порівнянні зі звичайними робочими органами. Відрізняється низьким тертям. (Нижче стандартних робочих органів в два рази). Що спрощує виконання глибокої відвальної обробки ґрунту. Знижує витрати часу і палива. Характеризується високими антиадгезійними властивостями. (На відвали Tekrone не налипає ґрунт під час роботи). Характеризується високою міцністю і зносостійкістю.

        

Відвал композитний Текрон - ефективний робочий орган, який встановлюється на ґрунтообробне обладнання, плуг ПСКУ. Застосування композитних робочих органів дозволяє підвищити якість і прискорити процес обробку ґрунту. Знижує витрати палива. Збільшує ефективність експлуатації тягової техніки. Відвал характеризується мінімальними експлуатаційними вимогами. Розрахований на високу інтенсивність і тривалість експлуатації.

        

Відвал композитний Текрон (для плуга ПСКУ). Рентабельність і практичність. Технічний і економічний опис. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання

        

Відвал композитний Текрон - зразок застосування сучасних полімерних матеріалів у сільському господарстві. Простий в установці. Не потребує додаткових робіт з технічного і експлуатаційного обслуговування. Не потребує особливих умов зберігання. Максимально захищений від негативних зовнішніх впливів.

Застосування композитного матеріалу забезпечує ряд позитивних ефектів при виконанні польових робіт:

• економію паливних матеріалів, близько 3 літрів при обробці 1 га;

• збільшення ефективності експлуатації тягової техніки, близько 9%;

• зниження витрат часу на виконання глибокої обробки ґрунту, близько 10%;

• зниження витрат часу, зусиль, фінансів на технічне та експлуатаційне обслуговування ґрунтообробного обладнання;

• підвищення якості класичної, глибокої відвальної обробки ґрунту.

        

Відвал композитний Текрон - ефективна пропозиція для сучасних агропідприємств. Розрахований на умови великого і малого аграрного бізнесу. Характеризується високим економічним ефектом. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання сучасних агротехнічних розробок в Україні. Великий асортиментний ряд розробок передових українських та європейських компаній. Високі стандарти якості пропонованого обладнання і послуг сервісних та консультативних послуг. Розумний підхід до питання формування ціни.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПСКУ

Країна Україна
Агрегатується з плугом ПСКУ
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари