СвітлоЛайтінг Індастріз Відвал композитний Текрон для плуга ПОН Відвал композитний Текрон (для плуга ПОН)          Якість виконання земельних робіт впливає.. Product #: 2780809790891 Regular price: 1 750 грн $ 1750 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Швидкий перехід

Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

В наявності

1 750 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Композитні відвали в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Країна Україна
Агрегатується з Плугами ПОН
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Опис Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Відвал композитний Текрон

(для плуга ПОН)

        

Якість виконання земельних робіт впливає на весь наступний цикл заходів. Забезпечує умови для виробництва високорентабельної, конкурентоспроможної продукції. Застосування сучасного аграрного інструменту - дозволяє значно підвищити якість обробки ґрунту. Дозволяє знизити її собівартість, знижуючи якість і ефективність. Асортимент конструктивно-технічних розробок, пропонований сучасними виробниками, розрахований на різні експлуатаційні умови. Здатний задовольнити потреби в спеціалізованому обладнанні підприємств великого та малого агробізнесу. ТОВ «Техніка і технології» - українське підприємство, яке пропонує кращі торгові умови сучасному агровиробнику. Надає високоефективні конструктивні і матеріальні розробки передових українських та європейських компаній. Відвал композитний Текрон - високоякісний зразок пропонованого асортименту. Приклад ефективного використання сучасних, композитних, матеріалів в сільському господарстві.

        

Відвал композитний Текрон (для плуга ПОН). Простота і ефективність пропозиції. Параметри і застосування

        

Відвал композитний Текрон - ефективний зразок застосування сучасних матеріалів в аграрному бізнесі. Поєднання надійності, практичності, простоти й економічності. Застосовується для інтенсивної, глибокої, відвальної землеобробки. Встановлюється на класичний ґрунтообробний інструментарій - плуг ПОН. Характеризується рядом економічних і виробничих переваг. (У порівнянні зі стандартними робочими органами). Простий в установці. Не потребує особливих умов зберігання. Відрізняється мінімальними експлуатаційними вимогами.

        

Відвал композитний Текрон - ефективна розробка з міцних, надійних полімерних матеріалів. Характеризується мінімальними експлуатаційними вимогами. Відрізняється зменшеним тертям, за рахунок чого підвищується швидкість і якість землеобробки. Забезпечується економне витрачання паливних матеріалів. Ефективний при обробці вологого ґрунту. (На відвал Текрон не налипає земля). Розрахований на обробку ділянок з ґрунтом різної складності.

        

Відвал композитний Текрон (для плуга ПОН). Рентабельність і практичність. Технічний і економічний опис. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання

        

Відвал композитний Текрон - сучасне рішення для великих і малих агропідприємств. Характеризується простотою заміни, невисокими експлуатаційними вимогами, високою якістю технічних і економічних властивостей.

Застосування композитних відвалів із пластику Tekrone забезпечує:

• економію паливних матеріалів, близько 30%;

• збільшення ефективності експлуатації тягової техніки, близько 9%;

• зниження витрат часу на виконання глибокої обробки ґрунту, близько 10%;

• зниження витрат часу, зусиль, фінансів на технічне та експлуатаційне обслуговування ґрунтообробного обладнання;

• підвищення якості класичної, відвальної обробки ґрунту.

        

Відвал композитний Текрон - високорентабельна пропозиція для сучасного землеробства. Якісний робочий орган з міцного зносостійкого матеріалу. Максимально захищений від негативних впливів навколишнього середовища. Забезпечує позитивний економічний ефект. (Дозволяючи економити і раціонально розподіляти ресурси і час).

        

Відвал композитний Текрон - зразок високої якості сучасних агротехнічних розробок. ТОВ «Техніка і технології» - приклад вигідних умови покупки агротехнічних розробок в Україні. Високі стандарти якості пропонованого обладнання, сервісного і консультативного обслуговування, яке надається. Розумний підхід до питання формування ціни.

 

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Країна Україна
Агрегатується з Плугами ПОН
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари