Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Швидкий перехід

Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

В наявності

1 400 грн
Цена действительна на 22.04.2017
В корзину! Передзвоніть мені! Зв’язатися з нами
Композитні відвали в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.
Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Опис Відвал композитний Текрон для плуга ПОН

Пропонуємо унікальну можливість замінити сталеві відвали до плуга ПОН на нові з композитних матеріалів та отримати ряд переваг.

 

 

■  Економія палива на 1 га складає 3 л. При обробці 200 га в рік економія палива складе 600 л = 12000 грн.
■  Збільшення продуктивності роботи трактора на 9%.
■  Збільшення швидкості обробки землі на 10%.
■  Зменшення витрат на заробітну плату за рахунок зменшення годин роботи у полі.

 

Заміна коштує близько 3000 грн, а економія тільки на паливі вже в 2016 році складе 12000 грн!

 

 

Чому ми вирішили піти від сталевих відвалів і застосовувати інноваційний пластик Текрон?
На це 3 основні причини:

 

 

Перша, головна, тертя у відвалів з Текрона в 2 рази менше, ніж у сталевого, а значить, величезна економія пального.

По-друге, міцність відвалу з Текрона не поступається сталевому, а зносостійкість у них в 3 рази вище, ніж у сталі. Це підтверджено в українських господарствах.

І що дуже важливо, у Текрона відмінні антиадгезійні властивості, тобто нульове налипання! Тому на нього при оранці вологого грунту нічого не налипне, це підвищить продуктивність і заощадить час на нескінченні очищення плуга від бруду.

 


 

Композитний відвал Tekrone

        

Сучасне сільське господарство - високоинтенсивний процес, що вимагає застосування все більш досконалого інструментарію. Сучасне агрогосподарство функціонує в високоагресивному конкурентному середовищі. Що змушує його перебувати в постійному пошуку кращих технологій, нових способів ведення справ. Що змушує використовувати новітні конструктивно-технічні розробки. Змушує шукати способи поліпшення якості та продуктивності і знижувати витратність виконуваних робіт. Композитний відвал Tekrone - інноваційна розробка для сучасного аграрного господарства. Дозволяє знизити витрати часу і фінансів на виконання високоякісної обробки сільськогосподарських земель. Простий в застосуванні. Не потребує витрат на обслуговування. Економічно доцільне придбання для сучасного аграрного господарства.

        

Композитний відвал Tekrone (до плугів ПОН). Практичність, надійність і ефективність. Опис і сфера застосування

                

Застосування композитних відвалів Tekrone дозволяє заощадити значні кошти. Дозволяє більш ефективно розподілити заощаджений час, зусилля, паливо, фінанси. Відвали характеризуються високою зносостійкістю. Не вимагають витрат на обслуговування. Розраховані на високі механічні навантаження і широкий діапазон температурного режиму. Застосування пластикових відвалів - інноваційне, економічно вигідне рішення.

                

Композитний відвал Tekrone - інноваційна розробка для сучасного бізнес-господарства. Високоефективне застосування якісних, зносостійких полімерних матеріалів. Що дозволяє значно знизити затратність і трудомісткість землеобробки.

        

Композитний відвал Tekrone - не вимагає додаткових умов експлуатації та зберігання. Розрахований на широкий діапазон експлуатаційних умов. Застосування полімерних відвалів забезпечує значну економію ресурсів. Підвищує ефективність і продуктивність виконуваних робіт.

        

Опис:

        

• найменування - відвал для плугів;

• встановлюється - на плуги ПОН;

• матеріал - інженерний пластик Tekrone.

        

Композитний відвал Tekrone - високоефективна розробка за німецькими технологіями. За своїми властивостями перевершує класичні матеріали, використовувані для землеобробки. Розрахований на тривалу експлуатацію без додаткових витрат часу і зусиль на обслуговування. ТОВ «Техніка і технології» - гарантовано кращі умови для покупки сільгоспінструмента. Великий і актуальний вибір агротехнічних розробок українського і зарубіжного виробництва. Професійне обслуговування та вигідні цінові пропозиції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: