СвітлоЛайтінг Індастріз Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий) Відвал композитний Текрон (для плуга ПЛН, гвинтовий)          Ефективність сучасної агрогос.. Product #: 2780809790893 Regular price: 1 950 грн $ 1950 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий)

Швидкий перехід

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий)

В наявності

1 950 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Композитні відвали в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий)

Країна Україна
Модель для плуга ПЛН, гвинтовий
Агрегатується з плуг ПЛН, гвинтовий

Опис Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий)

Відвал композитний Текрон

(для плуга ПЛН, гвинтовий)

        

Ефективність сучасної агрогосподарської діяльності безпосередньо залежить від якості, надійності, економічності використовуваного інструментарію. Асортимент агротехнічних розробок, пропонований сучасними виробниками, охоплює всі галузі агровиробничої діяльності. Здатний забезпечити необхідними розробками підприємства малого і великого бізнесу. Розрахований на ефективний технічний супровід всього циклу виробництва сільськогосподарської продукції. ТОВ «Техніка і технології» - українська компанія, що пропонує кращі торгові умови. Гарантує високу якість обслуговування, широкий, високофункціональний асортимент. Відвал композитний Текрон - зразок високої якості, практичності та рентабельності асортименту, пропонованого фірмою. Приклад високої якості застосування сучасних розробок, сучасних матеріалів і конструктивно-технічних рішень. Встановлюється на плуг ПЛН. Забезпечує високий економічний ефект.

        

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий). Висока якість сучасних конструктивно-технічних і матеріальних рішень

        

Відвал композитний Текрон - зразок застосування сучасних, економічно ефективних матеріалів в сільськогосподарській галузі. Встановлюється на класичне ґрунтообробне обладнання - плуг ПЛН. Забезпечує якісну ґрунтообробку. Відрізняється мінімальними експлуатаційними витратами. (За рахунок невисокого тертя, відсутність налипання і т.д.). Характеризується високою міцністю і зносостійкістю. Розрахований на тривалу, багаторічну експлуатацію високої інтенсивності. (Без додаткових витрат часу, зусиль і ресурсів на технічне обслуговування).

        

Відвал композитний Текрон - ефективна пропозиція для сучасного сільського господарства. Застосування композитних відвалів замість стандартних забезпечує прискорення і здешевлення процесу оранки. (Забезпечує економію паливних ресурсів, усуває необхідність технологічних зупинок і т.д.). Забезпечує високу якість класичної, відвальної обробки ґрунту. Характеризується простотою установки і невисокими експлуатаційними вимогами. Не потребує особливих умов зберігання.

        

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий). Рентабельність і практичність. Технічне і функціональний опис. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання

        

Відвал композитний Текрон - ефективна пропозиція для сучасних великих і малих аграрних підприємств. Характеризується високою якістю використовуваного матеріалу - інженерний пластик Tekrone.

Якість матеріалу:

• забезпечує економію палива, на 1 га обробленої площі близько 3 літрів палива;

• забезпечує збільшення ефективності експлуатації тягової техніки, близько 9%;

• забезпечує зниження витрат часу при виконанні земельних робіт, порядку 10%;

• забезпечує максимальне зниження витрат часу і зусиль на технічне обслуговування ґрунтообробного обладнання.

        

Відвал композитний Текрон - економічно вигідне рішення. Матеріал, що використовується - ефективна розробка по стандартам німецької технології. Пропоновані відвали розраховані на обробку ділянок з будь-яким типом ґрунту. Розраховані на широкий діапазон виробничих умов. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання агротехнічних розробок в Україні. Широкий асортиментний ряд від передових українських та європейських компаній. Високі стандарти якості основних і додаткових агрегатів, запчастин і комплектуючих, витратних матеріалів. Професійне сервісне та консультативне обслуговування. Розумний підхід до питання формування ціни.

 

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН (гвинтовий)

Країна Україна
Модель для плуга ПЛН, гвинтовий
Агрегатується з плуг ПЛН, гвинтовий

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари