Ви можете зберегти майбутнє нашого суспільства! Сформувати кадри на селі!

Ми звертаємось до Вас, як відповідальних, тих, кому не байдуже наше суспільство та його майбутнє, до тих, хто готовий підтримати нас у вихованні свідомих кадрів і послідовників справи фермера.

Ми не схильні просити, але після всього нами проробленого та необхідності, вважаємо, що  ми маємо моральне право звернутися до Вас.

Нами, починаючи з 2011 року було запроваджено ряд довготривалих соціальних проектів: процеси «Виховання послідовників справи і свідомих кадрів», конкурси для дітей : «Намалюй свою мрію» , «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра»«Я винахідник».

Саме такими розвиваючими заходами ми можемо виростити свідомих кадрів і послідовників справи на селі та робити життя прекрасніше. Вже більше 5 тисяч дітей отримали від нас відзнаки та подарунки за участь у конкурсах. 

Ми єдина компанія серед постачальників агро підприємств в Україні, яка робить такі проекти
і зараз ці конкурси та соціальні проекти
ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ!

Причина криється в нестачі фінансування!

Ми прагнемо продовжувати цю надважливу справу і нам потрібно фінансування.

Отримати його ми хочемо чесно, без попрошайничества - шляхом продажі сільгосптехніки – достатньо робити покупки в компанії Техніка і технології!

Купуючи необхідну Вам сільськогосподарську техніку та обладнання в Техніка і технології
Ви підтримаєте фінансування і врятуєте наші з Вами соціальні проекти.

Підтримайте нас, підтримайте тих, хто робив і робе добрі справи на благо суспільства і хай це стане прикладом нашої єдності в складні періоди життя. А Ваші добрі справи будуть жити і будуть допомагати всім навколо нас!
 

Ми відомі на ринку України, нам 9 років і нам довіряють
більше 10 000 клієнтів, що обрали нашу компанію
.
Зробіть добру справу!
БУДЬТЕ СПАСИТЕЛЯМИ!

Залишити коментар


Швидкий перехід