Трактори і навантаження

Трактори. Сільськогосподарська та вантажна техніка. Сучасне технічне оснащення

        

Асортимент сучасної тракторної техніки - поєднання універсальності, функціональності і спеціалізації. Розрахований на ефективне застосування в умовах сільськогосподарської діяльності та багатьох суміжних галузей. Характеризується оснащенням сучасних робочих органів (агрегатів і механізмів), систем управління і контролю. Асортимент, пропонований українськими та іноземними розробниками, відкриває широкі перспективи. Дозволяє підібрати техніку, оптимально відповідну робочим умовам. Дозволяє врахувати при виборі економічні особливості умов експлуатації. Надає асортимент, розрахований на ефективну роботу в рамках малого і великого бізнесу.

        

Універсальна тракторна техніка для малого і великого аграрного бізнесу. Українські та зарубіжні розробки

        

Асортимент сучасної тракторної техніки - широкий вибір колісних і гусеничних агрегатів різної потужності. Модельний ряд, розрахований на застосування сучасними агропідприємствами з різними обсягами виконуваних робіт. Здатний ефективно залучатися до робіт у безлічі суміжних галузей:

        

• будівництво;

• дорожньо-будівельні роботи;

• комунальне господарство;

• лісозаготівельні роботи;

• багато інших галузей.

        

Якість сучасної тракторної техніки дозволяє широко експлуатувати її в різних умовах. Трактори оснащені сучасними, безпечними, комфортними кабінами. Кабіни виконані з міцних, шумо- і теплоізоляційних матеріалів. Часто оснащені системами опалення та кондиціонування.

        

Сучасний трактор здатний оснащуватися великою кількістю причіпного і навісного устаткування. Що значно розширює його функціональні можливості і експлуатаційну область. Широкий вибір моделей різної потужності дозволяє підібрати економічно ефективну модель. Максимально відповідає умовам експлуатації і обсягами виконуваних робіт.

        

Спеціалізована тракторна техніка. Широкий вибір додаткового обладнання, сучасних систем управління і контролю

        

Якість сучасної тракторної техніки характеризується як універсальністю, так і спеціалізацією. Великий асортимент спеціалізованих тракторів дозволяє забезпечити необхідною технікою найрізноманітніші процеси. Дозволяє ефективно виконувати великі обсяги господарських і виробничих робіт. Застосування фронтальних навантажувачів розширює функціональні можливості трактора. Дає можливість оснащувати його цілим рядом додаткового інструментарію:

        

• ковші;

• відвали;

• гаки;

• захвати (для рулонів, колод, силосу і т.д.);

• вила (для піддонів, рулонів, сіна, гною і т.д.);

• широкий асортимент іншого навісного обладнання.

        

Спеціалізовані трактора з бульдозерним обладнанням - характеризуються потужністю і конструктивною надійністю. Розраховані на виконання великої кількості земельних, навантажувальних, господарських процесів. Ефективно застосовуються в будівництві, в сільському господарстві, при виконанні комунальних робіт. Використовуються при виконанні земельних або очисних заходів, при переміщенні сипучих вантажів.

        

Застосування сучасних систем управління і контролю дозволяє максимально підвищити ефективність використання тракторів. Асортимент сучасних технічних розробок, GPS-навігатори, автопілот, системи паралельного водіння, досить широкий. Застосовується в сучасному сільському господарстві. Підвищує якість і точність виконуваних процесів. Знижує витрати часу і ресурсів. Забезпечує високоточний контроль за виконуваними роботами в рамках великих підприємств.

        

ТОВ «Техніка і технології» - широкий вибір тракторної техніки і додатково встановлюваного обладнання

        

ТОВ «Техніка і технології» - зразок широти, якості та ефективності сучасного технічного асортименту. Підприємство забезпечує кращий вибір, професійне обслуговування, розумну цінову політику. Пропонує товари від українських і зарубіжних виробників. Гарантує високу якість послуг - консультативних, гарантійних і післягарантійних. ТОВ «Техніка і технології» - успіх і процвітання вашого бізнесу.