Техніка і технології взяла участь у виставках: "Зернові технології 2017" г. Київ, "Агропром-2017" м. Дніпро

Агровиставки, це завжди цікаві, насичені заходи, які привертають увагу людей пов'язаних з АПК. Лютий 2017 року порадував нас відразу двома виставками: Зернові технології 2017, яка відбулася в Києві і Агропром 2017 - пройшла в місті Дніпро.

 

 

Виставка - це місце, де люди знайомляться з новинками та інноваціями в сфері своєї діяльності, можуть побачити і випробувати передові розробки.

Компанія Техніка і технології завжди думає про своїх клієнтів, їх інтереси, потреби, "головний біль" і складнощі, з якими вони стикаються у своїй, без перебільшення, найважливішій діяльності.

Пам'ятаючи про це компанія ТОВ «Техніка і технології» зібрала й представила на виставках, що відбулися 12 МЕГА рішень на весну 2017. Ці рішення допоможуть подолати найрізноманітніші труднощі з якими стикаються наші аграрії. Так само ми не забули і про інші потреби та підготували ряд спецпропозицій на техніку і технічні рішення.

 

На виставці Зернові технології, компанія свідомо була представлена ​​не великим, але добре помітним стендом, який завдяки своїй простоті став «острівцем», де відвідувачі могли відволіктися від величезного розмаїття представленої сільгосптехніки і відкрити для себе інновації та технічні рішення для найбільш нагальних питань.


Кваліфіковані консультанти з радістю зустрічали кожного гостя, представляли і відкривали для них нові, ефективні технічні рішення. Співробітники Техніка і технології з особливою увагою підходили до питань кожної окремої людини і представляли ряд рішень, які максимально допоможуть їм в діяльності.


На виставці Агропром 2017 всі відвідувачі по достоїнству могли оцінити уявлення рішення. Консультанти Техніка і технології з високим професіоналізмом відповідали на питання гостей та надавали консультації, розкривали всі переваги і вигоди які вони можуть отримати.


На стенді були представлені інноваційні технічні рішення, що б всі бажаючі могли наочно побачити і "помацати" їх, а також сформувати максимально повну картину для їх впровадження і застосування.

 

Також варто відзначити, що виставку відвідали прем'єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман та міністр аграрної політики України Тарас Вікторович Кутовий.


ТОВ "Техніка і технології" йде в ногу з часом, а часто і взагалі робить крок попереду. Ми розробляємо і впроваджуємо техніку і технічні рішення та хочемо поділитися своїми напрацюваннями з Вами.

Будемо раді бачити Вас, телефонуйте та заїжджайте до нас в гості!

Залишити коментар


Швидкий перехід