Розпочинаємо Всеукраїнський проект “STOP corruption” («СТОП корупції») для викорінення корупції в бізнесі!

Ми, як і ви, втомилися від безкінечних випадків корупції в нашому суспільстві. Ми втомилися від безкінечних спроб чиновників отримати хабарі при вирішенні будь-якого питання. Ми втомилися, що і в бізнесі посадові особи також просять хабарі. Коли ми відмовляємо у співпраці корупціонерам, то трапляється така ситуація - вони йдуть і укладають угоду з іншими за ціною більшою ніж в нас і обкрадають свого власника або затягують строки в вирішенні будь-яких питань. Очевидно, що корупція не вигідна ні підприємствам-постачальникам, ні власникам бізнесу, ні простим громадянам.

Досить це терпіти!

Ми хочемо побудувати чесне суспільство.

Ми віримо, що працюючи чесно можна викорінити зло, і що нас підтримають.

 

Суть проекту.

Даний проект полягає у наданні власникам підприємств і директорам безкоштовної послуги по забезпеченню і гарантії безкорупційності угоди при закупці товарів і послуг.

 

Ми гарантуємо.

Компанія гарантуватиме, що укладаючи угоду на поставку товарів і послуг, вона не вступатиме в злочинні домовленості з бажаючими взяти відкат і не даватиме грошових хабарів. На угоду видаватиметься сертифікат «чесної співпраці». Це буде дуже корисним власникам бізнесу, адже з'являеться можливість перевірити посадових осіб на їх порядність та відповідність виконання своїх обов’язків інтересам компанії.

 

Ми розуміємо.

Наш сертифікат отримають підприємства, а підтверджувати свою безкорупційність будуть посадові особи. І саме сертифікат вказуватиме, що посадові особи не обтяжені корупцією.

Також ми розуміємо, ряд нечесних посадових осіб будуть купувати в нас певні «дрібнички», щоб отримати сертифікат «чесної співпраці» і показувати своєму керівництву, хизуючись чесністю і прикриваючи свої гріхи в інших місцях. Тому сертифікат на відсутність корупції видаватиметься тільки після укладання угод на суму від 500 тис. грн. для господарств до 3 тис. га, на суму від 1 млн. грн для підприємств, що мають землі 3-10 тис. га, та на суму від 2 млн. грн. для агрохолдингів, що мають від 10 тис. га. Завдяки таким обмеженням наш сертифікат отримають тільки ті підприємства, в яких при зазначених закупівлях була відсутня корупційна складова.

 

Як це буде працювати?

 

З підприємствами після укладання угоди і її реалізації нами буде проводитися наш внутрішній аудит, коли ми не тільки затверджуватимемо факт не видачі грошових хабарів, а і вивчатимемо взагалі наявність чи відсутність будь-яких спроб посадових осіб підприємства, з якими відбулася угода, отримати хабарі. Будемо проводити опитування співробітників та інше.

Сертифікати видаватимуться в місячний термін після угоди за принципом описаним в розділі «Ми розуміємо».

 

Ми впевнені.

Впевнені, що коли ми не даватимемо хабарі, чесним видаватимемо сертифікати, всім про це говоритимемо, тоді власники бізнесу отримають полегшення в боротьбі з хабарництвом і крадіжками.

 

ЗАПРОШУЄМО ПРИЄДНАТИСЯ!

Чекаємо, що власники бізнесів, які є нашими потенціальними клієнтами підтримають наші започаткування своєю роботою з нами, а конкуренти також організують подібні проекти.

Так разом ми побудуємо прекрасну державу та створимо умови для нас всіх, коли нашу гідність не будуть принижувати і зруйнуються перепони для чесної співпраці! 

Залишити коментар


Швидкий перехід