Статті

17.04.2018 | 00:00

Широкий вибір додатково встановлюваного сучасного тракторного обладнання розширює функціональні можливості тракторної техніки. ТОВ «Техніка і технології» - українська компанія, що надає широкий вибір технічних рішень. Пропонує інструментарій, актуальний в умовах сучасного виробництва. Кран Mini (пристрій для переміщення вантажів) - зразок функціональності пропонованих фірмою рішень.

Перейти до Крани-маніпулятори

Детальніше

20.07.2017 | 00:00

Підготовка ґрунту. Сільськогосподарське устаткування українських та зарубіжних виробників

Підготовка ґрунту – один з найважливіших аспектів сільськогосподарської діяльності. Включає в себе низку незалежних один від одного процесів. Включає в себе низку процесів, що підвищують ефективність та рентабельність сільськогосподарського виробництва. Що підвищують врожайність та якість отримуваної продукції. ТОВ «Техніка і технології» пропонує широкий асортимент  високофункціонального універсального та вузькоспеціалізованого устаткування. Ефективні розробки українського та зарубіжного виробництва. Якісне сервісне гарантійне, післягарантійне та консультативне обслуговування.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ПІДГОТОВКИ ГРУНТУ

Детальніше

24.11.2017 | 00:00

Дитячий візок трансформер MyHorse – універсальність, багатофункціональність, практичність

Сучасний бренд STEPPE – це відкриття нових можливостей для українських родин з дітьми. Це повноцінне вирішення питання транспортування малечі на різних етапах їх зростання. Це нові враження дітям, високий рівень безпеки та комфорту транспортування дорослим. Дитячий візок MyHorse – відповідає потребам малюків від народження до 6 років. Оптимальне рішення для можливості подорожувати на маленькі та великі відстані. Високопрактичне придбання в умовах українських доріг.

Детальніше

16.04.2018 | 00:00

Кран Mini з подовжувачем (маніпулятор для Біг-бегів) - вигоди, переваги

Застосування додатково встановлюваного тракторного інструментарію збільшує технічні можливості сучасного трактора. ТОВ «Техніка і технології» - компанія, що пропонує асортимент необхідних технічних засобів. Маніпулятор Mini з подовжувачем (кран для Біг-бегів) - приклад пропонованих фірмою рішень.

Перейти до Крани-маніпулятори

Детальніше

08.11.2017 | 00:00

Трактори SAME

Трактори SAME - характеризуються сучасним конструктивно-технічним рішенням. Оснащені сучасними комфортними кабінами з системами вентиляції та опалення. Оснащені сучасним обладнанням управління. Характеризуються зручним, ергономічним рішенням робочого місця. (Що забезпечує кращий огляд під час роботи). Оснащені якісною системою освітлення. (Що дозволяє виконувати роботи при будь-якій погоді, в будь-який час доби).

ПЕРЕЙТИ ДО ТРАКТОРІВ SAME

Детальніше

06.11.2017 | 00:00

Обприскувачі BADILLI (Туреччина)

Обприскувачі BADILLI (Туреччина) - надійні, ефективні, працездатні. Характеризуються високою універсальністю та відмінними ходовими параметрами. Розраховані на роботу в різноманітних виробничих умовах. Максимально відповідні умовам виробництва українських аграрних підприємств. Сумісні з розповсюдженими в Україні моделями тракторної техніки. Прості та комфортні в експлуатації.

 

Перейти до ОБПРИСКУВЧІВ

Детальніше

31.07.2017 | 00:00

Розпилювачі для обприскувачів. Ефективність застосування на аграрному ринку

Захисна обробка – важлива складова у виробництві сільськогосподарської продукції. Запорука отримання бажаної кількості врожаю належної якості. На якість захисної обробки впливає низка чинників. Це і застосування високотехнологічних новітніх розробок. Це і технічні характеристики самого обладнання. Це і погодні умови, при яких здійснюється обробка. Не останню роль відіграє і якість витратних комплектуючих, що застосовуються у обприскувачах. Розпилювачі для обприскувачів – замінна (запасна) деталь для обприскувачів. Здійснюють безпосереднє розпилення струменю робочої рідини та його подачу рослинам. Насичені повітрям дрібні краплини забезпечують повне огортання оброблюваних рослин по всій площі.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

28.07.2017 | 00:00

Устаткування контролю

Асортимент сучасного агротехнічного обладнання - широкий модельний ряд високоефективних конструктивно-технічних рішень. Дозволяє забезпечити необхідним інструментарієм весь цикл виробництва сільськогосподарської продукції. Від передпосівної підготовки поля, до збору, транспортування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції. Розрахований на ефективну роботу в рамках малого, середнього і великого аграрного підприємства. Дозволяє ефективно вирішувати широкий перелік питань і завдань. Устаткування контролю - широкий вибір технологічних розробок сучасних підприємств. Дозволяє забезпечити оптимальні умови зберігання зібраного врожаю сільськогосподарської, технічної та кормової продукції. Дозволяє контролювати і регулювати умови зберігання. Забезпечує найкращі якісні та кількісні параметри збереженої продукції. Розробляється цілою низкою українських і зарубіжних підприємств.

        

ПЕРЕЙТИ ДО УСТАТКУВАННЯ КОНТРОЛЮ

Детальніше

Устаткування для зберігання сільськогосподарської продукції

Асортимент сучасних агротехнічних засобів характеризується широтою і функціональністю. Здатний задовольнити технічні потреби протягом усього виробничого процесу. Здатний запропонувати інструментарій основного і додаткового значення. Інструментарій, що ефективно залучається до робіт в рамках малого, середнього, великого бізнесу. Забезпечує ефективне виконання робіт в найширшому виробничому діапазоні. Від передпосівної обробки ґрунту, до збору, транспортування та зберігання врожаю. Устаткування для зберігання сільськогосподарської продукції - широкий асортимент розробок сучасних підприємств. Застосування цього асортименту дозволяє створювати найкращі умови зберігання. Дозволяє відстежувати і контролювати задані параметри. Дозволяє з найменшими зусиллями, втратами часу і ресурсів, виконувати перевантаження сільськогосподарської сировини. Розробляється безліччю підприємств з різних країн.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ЗБЕРІГАННЯ

Детальніше

28.07.2017 | 00:00

Розпилювачі для обприскувачів. Їх види. Вибір та призначення

Якісна захисна обробка – важливий елемент ефективного агарного бізнесу. Запорука отримання високих врожаїв належної якості. Запорука підвищення продуктивності та рентабельності виконуваних робіт. Запорука високої економічної складової сільськогосподарського бізнесу. Якість захисної обробки у рівній мірі залежить від низки факторів. Це наявність високотехнологічного устаткування, швидкість пересування, оптимізація тиску та висоти штанги. Це погодні умови – температура повітря та його відносна вологість, пориви вітру, тощо. Це використання якісних розпилювачів. Розпилювачі для обприскувачів безпосередньо впливають на ефективність захисної обробки. Розшаровують струмінь розчину. За рахунок тиску, насичують краплини повітрям та здійснюють подачу рідини до рослин.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

28.07.2017 | 00:00

Штанги для обприскувачів

Захисна обробка – важливий елемент сільськогосподарської діяльності. Дозволяє значно підвищити кількісні показники отримуваної продукції. Дозволяє отримувати продукцію належної якості. Дозволяє максимально оптимізувати процес виробництва. Ефективна захисна обробка неможлива без застосування сучасного аграрного устаткування та якісних комплектуючих. Устаткування, розрахованого на здійснення великих обсягів робіт. Штанги для обприскувачів – комплектуюча, замінна деталь. Є несучою конструкцією, по якій відбувається подача робочої рідини до системи розподілення. Штанги для обприскувачів, разом із іншими комплектуючими, забезпечують продуктивність, рентабельність, захисної обробки.

ПЕРЕЙТИ ДО ШТАНГ ДЛЯ ОПРИСКУВАЧІВ

Детальніше

28.07.2017 | 00:00

Німецькі розпилювачі Lechler ST 110 (щілинні, пластик)

Німецьке підприємство Lechler – має більше ніж 135-літній досвід виробництва комплектуючих до обприскувачів. Протягом цього періоду підприємство заробило собі відмінну репутацію. Товари підприємства славляться відмінною якістю та високою точністю. Забезпечують високоточне здійснення захисної обробки. Застосування комплектуючих Lechler позитивно відбивається на економічній складовій виконуваних процесів. Покращує показники якості та кількості отримуваної продукції. Розпилювач Lechler ST 110 – замінна деталь до обприскувача. Універсальна розробка, сумісна із різноманітними моделями обприскувачів. Українського та зарубіжного виробництва.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

28.07.2017 | 00:00

Штанги для обприскувачів ПАТ «Богуславська сільгосптехніка»

ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» - сучасне українське підприємство. Забезпечує ринок якісними, ефективними розробками для здійснення інтенсивної захисної обробки. Асортимент підприємства характеризується високою конструктивністю, зручністю використання, надійністю. Розрахований на здійснення великих обсягів робіт за найменший проміжок часу. Розробки підприємства мають високий рівень уніфікації вузлів та деталей. Підприємство забезпечує високий рівень якості зборки обприскувачів. Застосовує комплектуючі деталі провідних, всесвітньо відомих виробників насосів, розпилювачів, АСУ. Штанги для обприскувачів від ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» - ефективна комплектуюча деталь. Повноцінна розробка підприємства, завдяки якій забезпечується високий рівень продуктивності виконуваних робіт.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ШТАНГ ДЛЯ ОПРСКУВАЧІВ

Детальніше

20.07.2017 | 00:00

Обслуговування та ремонт техніки

Сучасний бізнес (сільськогосподарський, виробничий, торговий) - високотехнологічний процес. Вимагає застосування ефективного, економічно вигідного, адаптованого до експлуатаційних умов інструментарію. Ефективність експлуатації сучасних технічних засобів багато в чому залежить від якості її обслуговування. Залежить від застосовуваних запчастин і комплектуючих. Від якості витратних матеріалів. Від технічного сервісу, пропонованого підприємством, що поставляє необхідні технічні засоби. ТОВ «Техніка і технології» - це кращі торгові умови. Це широкий вибір основних і додаткових агрегатів, комплектуючих і запчастин, витратних матеріалів. Це висококваліфікований персонал. Професійне технічне, експлуатаційне і консультаційне обслуговування. Широкий перелік гарантійних і післягарантійних послуг.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ПОСЛУГ СЕРВІСУ

Детальніше

20.07.2017 | 00:00

Німецькі розпилювачі Lechler IDKТ 120 (двофакельні інжекторні, пластик)

Німецьке підприємство Lechler – має більш ніж 135-річну історію. Забезпечує високу якість та точність конструктивних рішень. Має відмінну репутацію. Спеціалізується підприємство на виготовлені комплектуючих деталей для обприскувачів. Розпилювачі Lechler забезпечують високу якість захисної обробки. Їх застосування ефективне для умов агропідприємств, що виконують великі обсяги захисної обробки. Розпилювач Lechler IDKТ 120 – це запасна деталь для обприскувача. Є універсальною комплектуючою деталлю. Працює із речовинами різноманітного складу. Сумісна із будь-якими моделями обприскувачів, незалежно від країни виробництва. Легка у монтажі та демонтажі.  

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

20.07.2017 | 00:00

Німецькі розпилювачі Lechler IDK 120 (інжекторні, пластик)

Німецьке підприємство Lechler – це якість, точність та конструктивність, втілені у власних розробках. Підприємство має багаторічний досвід і відмінну репутацію. Комплектуючі для обприскувачів від німецького підприємства забезпечують високу якість обробки. Їх застосування позитивно відбивається на економічних показниках – рентабельності та продуктивності виконуваних робіт. Підвищується загальна ефективність здійснюваної обробки. Розпилювач Lechler IDK 120 – запасна деталь для обприскувача. Універсальна розробка, сумісна із більшістю моделей обприскувачів. Легко монтується на машини українського та зарубіжного виробництва.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

20.07.2017 | 00:00

Німецькі розпилювачі Lechler ID 120 (інжекторні, довгі, пластик)

Німецьке підприємство Lechler – славиться відмінною репутацією, багаторічним досвідом та якістю вироблених товарів. Спеціалізується на комплектуючих замінних деталях для обприскувачів. Товари підприємства забезпечують високоточне здійснення захисної обробки. Їх застосування покращує економічну складову та ефективність аграрного бізнесу як такого. Підвищує кількість та якісні параметри отримуваної продукції. Розпилювач Lechler ID 120 – запасна деталь до обприскувача. Сумісний із більшістю моделей обприскувачів українського та зарубіжного виробництва. Забезпечує високу якість обприскування.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

19.07.2017 | 00:00

Оновлення обприскувачів. Обслуговування та ремонт сервісною службою ТОВ «Техніка і технології»

Штанги для обприскувачів – комплектуюча замінна деталь обприскувача. Несуча конструкція, по якій відбувається подача рідини до системи розподілення. Конструктивні особливості штанги передбачають строгу уніфікацію усіх вузлів та деталей. Дозволяють ефективно оновити окрему секцію, яка потребує такої заміни. Дозволяють замінити штангу цілком, у разі коли вона відпрацювала свій конструктивний ресурс. Сервісний центр ТіТ здатний здійснити якісний ремонт штанги вашого обприскувача. Здатний вдосконалити її конструктивні параметри та подовжити термін експлуатації.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕОБЛАДНАННЯ ОПРИСКУВАЧІВ

Детальніше

19.07.2017 | 00:00

Лічильники витрат палива (для заправних станцій)

Лічильники витрат палива - сучасне обладнання, яке використовується для підвищення економічної ефективності сучасного бізнесу. Застосування якого дозволяє контролювати витрату дорогого ресурсу. Дозволяє ефективно планувати норми витрати паливних матеріалів на виконання необхідних робочих процесів. Дозволяє забезпечити контроль за цільовим використанням паливно-мастильних матеріалів. Конструктивно-технічно розраховане на застосування в стаціонарних та польових умовах. На роботу з портативним (переносним) і стаціонарним обладнанням. Відрізняється простотою застосування і обслуговування. Забезпечує високоякісне, наочне, надання інформації про виконуване обслуговування паливоспоживчих агрегатів.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ЛІЧИЛЬНИКІВ ВИТРАТ ПАЛЬНОГО

Детальніше

11.07.2017 | 00:00

Італійські розпилювачі Geoline RS-110 (щілинний, пластик)

Ефективність здійснення захисної обробки позитивно відбивається на якості і кількості отримуваної продукції. Забезпечує високу ефективність виробництва сільськогосподарської продукції. Гарантує високу економічну складову аграрного бізнесу. Серед чинників, що забезпечують її ефективність, виступає можливість швидкої заміни витратних деталей. Розпилювач Geoline RS-110 – запасна деталь сільськогосподарських обприскувачів. Має високу універсальність. Є сумісним із різноманітними моделями обприскувачів, різних країн виробництва.

 

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗПИЛЮВАЧІВ

Детальніше

Швидкий перехід