Червона зірка Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України Сівалка С3-3,6В Ідеальне рішення для півдня України           Сівалка зернотукова пресова С.. Product #: 0500300200036 Regular price: 250 000 грн $ 250000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України

Виробники

Швидкий перехід

Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України

Під замовлення

Сівалка СЗ-3,6В. 47 моделей традиційних зернових сівалок в Україні. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Проконсультуємо. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України

Країна виробник Україна
Виробник Червона зірка
Марка СЗ-3,6В
Ширина захвату, м 3.6
Вага, кг 1535±46
Потужність трактора, к. с. 80

Опис Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України

Сівалка С3-3,6В

Ідеальне рішення для півдня України

         

Сівалка зернотукова пресова СЗ-3,6В – сучасне конструктивне рішення від українського розробника устаткування. Ефективна пропозиція середнім агрогосподарських підприємствам. Оперативно виконує посівні роботи по попередньо підготовленому ґрунту. Сівалка виконує рядкове висівання. Працює з різноманітним зерновим матеріалом. Виконує паралельне удобрення та коткування ґрунту, що засівається. Роботи виконує разом з розповсюдженими бюджетними моделями тракторів. Оптимальна розрахункова потужність для найбільш ефективної експлуатації – 65 к.с. Агрегат розрахований працювати у зчіпці з аналогічними висівними машинами. Що перетворює сівалку у широкозахватну конструкцію. Дозволяє значно збільшити загальну продуктивність виконуваної посівної.

         

Сівалка зернотукова С3-3,6В (АСТРА 3,6В). Застосування, економічна складова, висока функціональність інструментарію для агровиробництва

         

Сівалка СЗ-3,6В – оптимальне рішення для аграрних підприємств півдня України. Застосування агрегату забезпечує сприятливі умови для більш раннього проростання насіння у засушливих умовах. В умовах ґрунтів, що схильні до вітрової ерозії. Прикочування ґрунту забезпечує контакт між закладеним насінням та вологим ґрунтом на дні утвореного ложа. Забезпечує капілярний підйом вологи в ущільнених шарах. Конструктивні параметри агрегату забезпечують стабільну глибину загортання. Сівалка максимально копіює рельєф поля. Всі робочі параметри плавно налаштовуються.

         

Сівалка С3-3,6В (ASTRA 3,6В). Техніко-конструктивні властивості та якість асортименту від ТОВ «Техніка і технології»

         

Сівалка зернотукова С3-3,6В – розрахована на широке розмаїття експлуатаційних та виробничих умов. Конструктивно забезпечена можливість зміни параметрів обробки. Регулюються інтенсивність подачі, глибина загортання, швидкість пересування. Зернові та тукові висівні апарати сівалки виконані з полімеру, який не піддається корозії. Що забезпечує їм високий конструктивний ресурс. Таким чином продовжено термін їх експлуатаційної міцності. Висівний апарат має котушку (гвинтову) для висіву зернових та зернобобових культур. Та штифтову котушку для висівання дрібнонасіннєвих матеріалів. Сівалка випускається у двох виконаннях. З дводисковими сошниками на опорно-приводних колесах (4 шт) та з сошниками з прикочуючими котками.

         

Технічні особливості:

         

 • найменування агрегату – сівалка зернова;
 • модель – С3-3,6В (ASTRA 3,6V);
 • виробництво (фірма) – ПАТ «Ельворті» («Червона Зірка»);
 • виробництво (країна) – Україна;
 • ширина робочого охоплення - 3600 мм;
 • робоча глибини обробки - 40 мм - 80 мм;
 • норма витрати насіннєвого матеріалу – 0,7 кг/га - 400 кг/га;
 • норма витрати тукових матеріалів - 25 кг/га - 200 кг/га;
 • продуктивність (конструктивна) – 3,2 га/год – 4,3 га/год;
 • швидкість виконання робіт – 9 км/год - 12 км/год;
 • конструктивна маса агрегату – 1800 кг;
 • габаритні розміри:
  • довжина – 4300 мм;
  • ширина – 4010 мм;
  • висота – 1650 мм;        
 • кількість сошників - 24;
 • ширина міжрядь - 150 мм;
 • місткість бункеру для насіння – 600 л;
 • місткість бункеру для добрива – 400 л;
 • сумісність – моделі тракторів від 65 к.с.

         

Сівалка зернова С3-3,6В – ефективний в роботі, надійний сільськогосподарський агрегат. Відрізняється якістю виконуваних робіт. Здатністю агрегатуватися з аналогічними посівними агрегатами задля створення більш широкозахватної конструкції. ТОВ «Техніка і технології» - формує асортимент найкращих пропозицій для аграрного бізнесу. Забезпечує найвигідніші умови покупки, сервісного та консультативного обслуговування. Гарантує високу якість пропонованих товарів. Надає можливість максимально вдосконалити виробництво сільськогосподарської продукції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Сівалка СЗ-3,6В Ідеальний для півдня України

Країна виробник Україна
Виробник Червона зірка
Марка СЗ-3,6В
Ширина захвату, м 3.6
Вага, кг 1535±46
Потужність трактора, к. с. 80

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари