Лозовской кузнечно-механический завод Системний носій СН-8 Талер   Системний носій СН-8 «Талер»   Сучасне сільське господарство - це комплекс високоефективн.. Product #: 0200300200019 Regular price: 488 565 грн $ 488565 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Системний носій СН-8 Талер

Виробники

Швидкий перехід

Системний носій СН-8 Талер

В наявності

488 565 грн
Цена действительна на 22.07.2018
Системний носій СН-8 Талер. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Системний носій СН-8 Талер

Країна виробник Україна
Марка СН-8 Талер
Виробник ЛКМЗ
Потужність трактора, к. с. 250...300
народна назва 1 диски
народна назва 2 дискатор
народна назва 3 борона
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см
Продуктивність агрегату, га/год до 16
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
потужність трактора можлива 1 250
Ширина захвату, м 8.25
Вага, кг 5200

Опис Системний носій СН-8 Талер

 

Системний носій СН-8 «Талер»

 

Сучасне сільське господарство - це комплекс високоефективних заходів з використанням останніх технічних розробок. Кожен з етапів сільськогосподарських робіт вимагає застосування високоефективних інструментів. Висока ефективність сільськогосподарських робіт досягається прагненням отримувати найбільший результат від вкладених зусиль. Для цього виробниками сільськогосподарської техніки розробляється асортимент спеціального аграрного обладнання. Лозовський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ) - найбільше підприємство, що виробляє агротехніку в Україні. Асортимент, вироблений заводом, відповідає всім вимогам пропонованим сучасним агросектором до сільгоспобладнання. Високий рівень професіоналізму вкладено в кожний виріб. Системний носій СН-8 «Талер» - високоефективний сільськогосподарський агрегат. Експлуатація сільгоспагрегату дозволяє значно підвищити ефективність грунтообробних заходів.

           

Системний носій СН-8 «Талер». Функціональні характеристики і конструктивні особливості агрегату. Область застосування

        

Системний носій СН-8 «Талер» - універсальний пристрій, що  агрегатуються для створення широкозахватних сільськогосподарських агрегатів. Агрегатуючись грунтообробними пристроями, він дозволяє значно збільшити площу оброблюваних сільгоспугідь за певний проміжок часу. Економічний ефект від використання системного носія виражається в безлічі параметрів. Це й економія робочого часу. І зниження витрат на оплату праці. І економія паливно-мастильних матеріалів. Експлуатація системного носія дозволяє максимально ефективно використовувати наявну тракторну техніку.

           

Системний носій СН-8 «Талер» має унікальні конструктивні характеристики. За рахунок особливостей конструкції досягається висока якість обробки грунту. Простота переходу з робочого стану в транспортний дозволяє вивільняти значний часовий ресурс. При необхідності кожен пристрій, що агрегатується може експлуатуватися окремо. Що створює додатковий економічний ефект.

           

Системний носій СН-8 «Талер» дозволяє створити високоефективну базу сільськогосподарського інструментарію. Можливість використовувати агрегатовані механізми в комплексі або окремо підвищує ефективність виробництва. Велика продуктивність системного носія дає можливість швидко і ефективно обробляти великі ділянки.

           

Системний носій СН-8 «Талер». Технічний опис агрегату

        

Системний носій СН-8 «Талер» має досить високий рівень технічних і конструктивних характеристик. Конструктивні особливості дають високий рівень обробки грунту. Можливість агрегатування дозволяє збирати широкозахватний агрегат, чим підвищує продуктивність сільськогосподарських робіт.

           

Технічний опис системного носія СН-8 «Талер»:

           

• модель - СН-8 «Талер»;

• виробництво - Україна;

• фірма-виробник - Лозовський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ);

• ширина обробки - 8000 мм;

• глибина обробки - від 30 мм до 250 мм;

• загальна маса - 5100 кг - 5200 кг;

• продуктивність - 12 га / год - 16 га / год;

• номінальна потужність трактора - від 250 к.с. до 400 к.с.

           

Системний носій СН-8 «Талер». Економічна вигода експлуатації. Придбання в ТОВ «Техніка і технології»

        

Маючи чудові технічні якості і високу продуктивність, системний носій є вигідним придбанням. Економічна вигода від його експлуатації дозволяє вивільнити вільні ресурси. Дозволяє застосувати їх з більшою ефективністю для вирішення інших завдань. ТОВ «Техніка і технології» запропонує кращі умови покупки системного носія СН-8 «Талер». Ми завжди дбаємо про наших клієнтів. І тому створюємо розумну цінову політику поєднуючи її з високою якістю асортименту.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Системний носій СН-8 Талер

Країна виробник Україна
Марка СН-8 Талер
Виробник ЛКМЗ
Потужність трактора, к. с. 250...300
народна назва 1 диски
народна назва 2 дискатор
народна назва 3 борона
Діаметр дисків, мм 560
Глибина обробки грунту, см
Продуктивність агрегату, га/год до 16
Робоча швидкість руху, км/год 12-20
потужність трактора можлива 1 250
Ширина захвату, м 8.25
Вага, кг 5200

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари