Штанги для обприскувачів

Штанги для обприскувачів

           

Захисна обробка – важливий елемент сільськогосподарської діяльності. Дозволяє значно підвищити кількісні показники отримуваної продукції. Дозволяє отримувати продукцію належної якості. Дозволяє максимально оптимізувати процес виробництва. Ефективна захисна обробка неможлива без застосування сучасного аграрного устаткування та якісних комплектуючих. Устаткування, розрахованого на здійснення великих обсягів робіт. Штанги для обприскувачів – комплектуюча, замінна деталь. Є несучою конструкцією, по якій відбувається подача робочої рідини до системи розподілення. Штанги для обприскувачів, разом із іншими комплектуючими, забезпечують продуктивність, рентабельність, захисної обробки.

           

Види штанг для обприскувачів. Їх функціональність та економічний ефект від застосування

           

Сучасний асортимент штанг для обприскувачів – широкий та різноманітний. Розрахований на різноманітні умови експлуатації. Стандартно виділяють два види штанг:     

·        плоскі;

·        об’ємні.        

Плоска конструкція штанги є більш розповсюдженою. Об’ємна дозволяє встановити на ній повітряний рукав та максимально вдосконалити захисну обробку. Здійснювати обприскування при сильних поривах вітру. Обробляти як верхню, так і нижню частини листа. Є більш міцною, що надає можливість забезпечувати більшу ширину захвату.

           

Штанги для обприскувачів мають секційну розкладну конструкцію. Що є важливим для забезпечення комфорту транспортування обприскувача. Надає змогу вільно пересуватися дорогами загального призначення. Перехід з транспортного положення у робоче може відбуватися двома шляхами           

·        механічне переключення;

·        підключення до гідравлічної системи тягової машини.           

Кількість секцій штанги для обприскувача залежить від її модифікації та довжини. Секційна будова штанги дозволяє здійснювати легку заміну окремих частин у разі потреби. А уніфікація вузлів та деталей спрощує їх заміну. Підвищує ремонтопридатність. В сучасних моделях штанг для обприскувачів передбачено захист від зіткнення із перешкодою. (Механізм відхилення крайньої секції). Стандартно він передбачається у горизонтальній площині. В деяких моделях передбачено також і вертикальне відхилення. По проходженню перешкоди штанга повертається у зворотне положення.

           

Штанги для обприскувачів. Можливості їх оснащення зарубіжними комплектуючими. Вибір та придбання штанг для обприскувачів. ТОВ «Техніка і технології»

           

Штанги для обприскувачів, як правило, мають високу ремонтопридатність. Конструктивно передбачено змогу заміни окремої частини або всій штанги цілком. Високий рівень уніфікації вузлів надає можливість вдосконалювати та оновлювати вже наявну конструкцію. Так штанги для обприскувачів можна оснастити 3-х або 5-ти-позиційними форсунками італійського підприємства Geoline. На які встановити якісні розпилювачі того ж підприємства. Таке рішення дозволить покращити якість обприскування та оптимізувати виробничий процес.

                      

Робота із агресивними їдкими сполуками зумовлює закономірне зменшення конструктивного ресурсу комплектуючих обприскувача. Штанги, форсунки, розпилювачі – потребують регулярної, своєчасної заміни. Такий підхід підвищує якість захисної обробки. Позитивно відбивається на показниках рентабельності. Придбати штанги для обприскувачів та інші комплектуючи можна в ТОВ «Техніка і технології». Ми пропонує широкий вибір розробок, що оптимізують господарську діяльність. Товари українського та зарубіжного виробництва. . Наші консультанти нададуть професійне індивідуальне консультування. Ми гарантуємо якість пропонованого устаткування.

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід