Штанги для обприскувачів ПАТ «Богуславська сільгосптехніка»

Штанги для обприскувачів

ПАТ «Богуславська сільгосптехніка»

           

ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» - сучасне українське підприємство. Забезпечує ринок якісними, ефективними розробками для здійснення інтенсивної захисної обробки. Асортимент підприємства характеризується високою конструктивністю, зручністю використання, надійністю. Розрахований на здійснення великих обсягів робіт за найменший проміжок часу. Розробки підприємства мають високий рівень уніфікації вузлів та деталей. Підприємство забезпечує високий рівень якості зборки обприскувачів. Застосовує комплектуючі деталі провідних, всесвітньо відомих виробників насосів, розпилювачів, АСУ. Штанги для обприскувачів від ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» - ефективна комплектуюча деталь. Повноцінна розробка підприємства, завдяки якій забезпечується високий рівень продуктивності виконуваних робіт.

           

Штанги для обприскувачів. Функціональність, опис, економічний ефект, сфера застосування

           

Штанги для обприскувачів – замінна деталь обприскувача. Модельний ряд підприємства дозволяє підібрати штангу, максимально відповідну наявним експлуатаційним вимогам. Дозволяє максимально раціоналізувати виробничу діяльність. Зробити процес захисної обробки максимально ефективним. Діапазон ширини захвату дозволяє виконувати обсяги робіт великих аграрних комплексів. Середніх за розміром та малих підприємств. Відповідно, від ширини захвату штанги залежить ширина захвати при одному проході обприскувача. Залежить продуктивність виконуваних робіт.

           

Штанга для обприскувачів – несуча конструкція, до якої підключається система розподілення робочої рідини. Штанги для обприскувачів від «Богуславська сільгосптехніка» мають надійний антикорозійний захист. Подвійна обробка: піскоструйне та порошкове фарбування, гарантовано забезпечують високий конструктивний ресурс. Роблять штангу придатною для роботи з їдкими,  агресивними речовинами. Штанги мають секційну розкладну будову. Конструктивно передбачено високий рівень уніфікації усіх вузлів та деталей. Кожна секція є легкою у заміні.

                      

Штанги для обприскувачів. Технічний опис сільськогосподарського обладнання. Умови придбання запасних деталей для обприскувачів. ТОВ «Техніка і технології»

           

Богуславські штанги для обприскувачів мають маятниковий механізм стабілізації та гідромеханічну систему гасіння коливань. Таке конструктивне рішення знімає навантаження зі штанги. Конструктивно забезпечується горизонтальне розташування штанги, незалежно від нерівностей оброблюваної поверхні. Передбачено змогу регулювання висоти штанги навіть під час руху обприскувача. При зіткненні із перешкодами відбувається відхилення крайньої секції. В залежності від моделі або лише у горизонтальній площині. Або у вертикальній та горизонтальній площинах. По проходженню перешкоди штанга повертається у зворотне положення.

           

Богуславські штанги для обприскувачів, незалежно від довжини, є зручними у транспортуванні. У складеному положенні їх легко транспортувати дорогами загального призначення. В робочому положенні забезпечується висока продуктивність здійснення захисної обробки. Переключення режимів відбувається через підключення до гідравлічної системи трактора або механічним шляхом. В залежності від обраної модифікації.

           

Переваги штанг від ПАТ «Богуславська сільгосптехніка»:

           

  • різноманітний діапазон ширини штанг;
  • висока уніфікація вузлів та деталей;
  • висока ремонтопридатність;
  • мінімізоване навантаження;
  • механізм регулювання висоти штанги;
  • розкладна конструкція;
  • сумісність із різноманітними моделями обприскувачів.

           

ТОВ «Техніка і технології» пропонує широкий вибір штанг для обприскувачів. Пропонує асортимент товарів, що оптимізуються аграрну діяльність. Наші консультанти нададуть професійне індивідуальне консультування. У нас ви знайдете розробка українських та зарубіжних підприємств. Ми гарантуємо якість пропонованого устаткування.

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід