Уманьферммаш Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40 Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40           Сучасні розробки аграрному бізнесу забезпечують м.. Product #: 0500200200006 Regular price: 56 700 грн $ 56700 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

Виробники

Швидкий перехід

Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

В наявності

56 700 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40. 82 моделі завантажувачів зерна в Україні. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Проконсультуємо. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка ЗШВ-40
народна назва 1 ЗМ
призначення навантаження зерна
особливості робочого органу основна скребок
Висота кидання зерна, м 2,4-7
Середній термін служби, не менше (років) 6
Діаметр шнека, мм 250
Продуктивність, т/год 40
Встановлена потужність, кВт 7,5
Висота подачі вантажу (мінімальна), мм 2500
Висота подачі вантажу (максимальна), мм 6000
Довжина шнека, мм 10000

Опис Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

         

Сучасні розробки аграрному бізнесу забезпечують механізацію усіх виробничих процесів. Їх застосування дозволяє значно прискорити виконання функціональних робіт. Знижує трудомісткість та складність процесів. Знижує витрати на їх реалізацію. Асортимент сучасних розробок агробізнесу розрахований на різноманітність функціональних та виробничих умов. Свої розробки українському агровиробнику пропонують провідні сучасні підприємства. Шнековий навантажувач зерна  ЗШВ-40 – ефективна пропозиція сучасним агровиробникам. Оптимізує та спрощує виконання вантажних робіт з сипучим матеріалом. Знижує трудомісткість їх реалізації. Скорочує час, витрачений на їх виконання.

         

Завантажувач зерна шнековий ЗШВ-40. Функціональність, застосування і опис сільськогосподарського інструментарію

         

Завантажувач зерна ЗШВ-40 (шнековий) – застосовується для виконання ряду вантажних робіт. Ефективно, за найменший час, транспортує зерновий матеріал в умовах різноманітних підприємств. Зокрема - токів, складських приміщень та елеваторів. Придатний до навантаження зерновою сировиною транспортних засобів та вагонів потягу. Залучається до заходів зі збереження зернового матеріалу. Формує бурти, переміщає їх на встановлену відстань, розкидає на відкритих площах. Перевантажує сипучий матеріал у складських приміщеннях. Агрегат конструктивно розрахований на високоінтенсивну експлуатацію. Застосування навантажувача дозволяє максимально оптимізувати складний трудомісткий процес. Повністю механізує вантажно/розвантажувальні роботи. Застосовується на підприємствах з різними обсягами виробництва.

         

Шнековий навантажувач зерна  ЗШВ-40. Якість та технічні параметри пропонованого асортименту товарів. ТОВ «Техніка і технології»

         

Завантажувач зерна ЗШВ-40 (шнековий) – працездатне, надійне в роботі сільськогосподарське пристосування. Характеризується простою в експлуатації стаціонарною конструкцією. Не вимагає дорогих витратних матеріалів на обслуговування. Не займає багато місця під час зберігання. Антикорозійна обробка навантажувача гарантує тривале використання. Агрегат виконаний з сучасних матеріалів. Максимально захищених від негативної дії оточуючого середовища та випадкового ушкодження механічного характеру. Кут атаки регулюється у діапазоні 12̊ - 36̊ . Завдяки чому збільшується функціональність навантажувача. Змінюється висота та дальність подачі робочої сировини. Залежно від експлуатаційних умов окремого випадку. Діаметр шнеку та інтенсивність подачі робочого матеріалу забезпечують високу продуктивність виконання робіт.

         

Технічні параметри:

         

 • назва – завантажувач зерна;
 • модель – ЗШВ-40;
 • тип конструкції – шнекова;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробництво (підприємство) – ПАТ «Уманьферммаш»;
 • діаметр шнека – 250мм;
 • висота подачі зерноматеріалу – 2,4-7м;
 • кут нахилу - 12̊ - 36̊ ;
 • номінальна продуктивність агрегату – 40т/год;
 • швидкість обертання шнеку – 300об/хв.;
 • потужність електродвигуна – 7,5кВт;
 • конструктивна довжина агрегату – 10190мм.

         

Шнековий навантажувач зерна  ЗШВ-40 – ефективна розробка від українського виробника аграрного обладнання. Залучається до роботи підприємствами з різними обсягами виробництва. Гарантує швидкість та ефективність виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Значно спрощує їх виконання. ТОВ «Техніка і технології» - сучасна українська торгова компанія. Наш асортимент – це сільськогосподарський інструментарій, максимально адаптований до українських виробничих умов. Вигідні умови придбання товарів. Великий асортимент. Якісне сервісне обслуговування. Кваліфікований консультативний супровід на всіх етапах співробітництва.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Шнековий навантажувач зерна ЗШВ-40

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка ЗШВ-40
народна назва 1 ЗМ
призначення навантаження зерна
особливості робочого органу основна скребок
Висота кидання зерна, м 2,4-7
Середній термін служби, не менше (років) 6
Діаметр шнека, мм 250
Продуктивність, т/год 40
Встановлена потужність, кВт 7,5
Висота подачі вантажу (мінімальна), мм 2500
Висота подачі вантажу (максимальна), мм 6000
Довжина шнека, мм 10000

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари