Велес-Агро Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4 Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4 (причіпна)           Якість сучасного сільськогосподарсько.. Product #: 0500300300067 Regular price: 514 800 грн $ 514800 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4

Швидкий перехід

Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4

В наявності

514 800 грн
Цена действительна на 15.06.2018
Сівалка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4. 11 моделей зернових сівалок для мінімалки в Україні. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка СЗМ Ніка-4
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 1900
Потужність трактора, к. с. 80
народна назва 1 сівалка
потужність трактора можлива 1
потужність трактора можлива 2

Опис Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4

Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4

(причіпна)

         

Якість сучасного сільськогосподарського обладнання забезпечує високу економічність та ефективність безлічі виконуваних робіт. Застосування сучасних технічних розробок і конструктивних рішень знижує трудомісткість і витратність. Підвищує продуктивність і якість. Зменшує витрати часу. Дозволяє обходитися логічним мінімумом дорогої тракторної техніки. Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4 - високоефективна розробка сучасному сільському господарству. Відрізняється високою працездатністю, надійністю та ефективністю конструкції. Застосовується для засіву сільськогосподарських територій насінням сільськогосподарських, сидеральних, кормових культур. Одночасно з посівом насіння виконує закладання в ґрунт гранульованих мінеральних добрив.

         

Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4 (причіпна). Застосування, економічна складова, висока функціональність
інструментарію для аграрного бізнесу

         

Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4 - високоефективна розробка від сучасного виробника обладнання. Характеризується високою якістю, продуктивністю, універсальністю. Застосовується для посіву різноманітних видів насіннєвого матеріалу (сільськогосподарських, кормових, сидеральних культур). Сіялка проста в технічному обслуговуванні, експлуатації та ремонті. Агрегат виконує роботи сукупно з розповсюдженими моделями тракторів класу 1,4. Відрізняється високим рівнем функціональності та економічності. Сівалка розрахована на високу експлуатаційну інтенсивність. Оснащена сучасними системами регулювання та контролю робочих параметрів. Норми витрати робочого матеріалу плавно і точно налаштовуються. Конструктивно характеризується високою працездатністю та продуктивністю. Оснащена двома місткими бункерами для робочого матеріалу - насіння і добрив. При необхідності ємності можуть об'єднуватися в одну. Що значно збільшує роботу сівалки без дозаправки посівним матеріалом.

         

Сівалка СЗМ-4 НІКА-4 (зернотукова, причіпна). Техніко-конструктивні властивості та якість асортименту від ТОВ «Техніка і технології»

         

Сівалка зернотукова СЗМ-4 НІКА-4 - економічно високоефективна українська розробка. Конструктивно розрахована виконувати великі обсяги виробництва. На умови широкопрофільного способу ведення сільськогосподарської діяльності. Характерною рисою агрегату є висока універсальність. Здатність працювати з будь-яким посівним матеріалом.

         

Технічні властивості:

         

 • найменування - сівалка зернотукова механічна;
 • модель - СЗМ-4 НІКА-4;
 • виробництво (країна) - Україна;
 • виробник (підприємство) - ТОВ «Велес-Агро ЛТД»;
 • конструктивна ширина захвату - 4 м;
 • габарити при транспортуванні – 5,2/2,5 м;
 • глибина обробки - 10 мм - 89 мм;
 • кількість сошників - 26;
 • ширина міжрядь - 150 мм;
 • ємність для насіння - 920 л;
 • ємність для добрив - 350 л;
 • витрата посівного матеріалу - 8 кг/га - 400 кг/га;
 • норма витрати добрив - 25 кг/га - 250 кг/га;
 • конструктивна вага агрегату – 2050кг;
 • розрахункова продуктивність - 4 га/год;
 • швидкість виконання робіт 10 км/год;
 • сукупність – моделі тракторів 80-130 к.с.

         

Сівалка СЗМ-4 НІКА-4 (зернотукова, причіпна) - економічно вигідна розробка сучасному сільському господарству. Залучається до широкого
переліку посівних робіт, з одночасним удобрюванням ґрунту. ТОВ «Техніка і технології» передове українське підприємство у сфері торгових пропозицій агробізнесу. Для створення асортименту співпрацює з всесвітньо відомими виробниками. Забезпечує великій вибір високофункціональних розробок. Пропонує вигідні умови придбання. Надає кваліфіковані сервісні та консультативні послуги.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Сіялка зернотукова СЗМ-4 (причіпна) НІКА-4

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка СЗМ Ніка-4
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 1900
Потужність трактора, к. с. 80
народна назва 1 сівалка
потужність трактора можлива 1
потужність трактора можлива 2

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари