Безкоштовний сервіс на весь 2018 рік у Техніка і технології (Акцію завершено)

Компанія Техніка і технології цінує кожного свого клієнта. Ми відповідально говоримо: НАША МРІЯ - ВАШ УСПІХ, - і дійсно, успіх нашої компанії неможливий без Вашого успіху. Кожен день ми працюємо, щоб ставати краще для Вас, намагаємося бути ближче, зрозуміти Ваші потреби та проблеми і вирішити їх.

Розуміючи, що кожному аграрію доводиться щодня вирішувати безліч завдань і піклуватися про безліч процесів, ми хочемо вирішення частини проблем взяти на себе.

У зв'язку з цим компанія Техніка і технології запускає безпрецедентну акцію і дарує Вам можливість забути про проблеми з електронікою на весь 2018 рік! Отримайте безкоштовний сервіс на точні роботи з агротехнікою протягом року!

Хто бере участь в акції?

Всі клієнти Техніка і технології, які в період з 20.02.2018 по 01.04.2018 року замовлять техніку вартістю понад 100 тис. грн.

Що Ви отримуєте?

Найбільш технологічна сервісна служба України БЕЗКОШТОВНО для Вас зробить:

Примітка. Всі три пропозиції дійсні протягом 2018 року. При заправці кондиціонерів - безкоштовний виїзд та робота (матеріали оплачуються). Строки виконання у відповідності до графіка замовлених робіт. Черговість формується  у відповідності від дати покупки та суми покупки.

Залишити коментар


Швидкий перехід