Переобладнання обприскувачів та встановлення комп’ютерів Якщо для Вас важливо:         - заощадити витрати на мінеральні добрива, перейти на «підкормку по л.. Product #: 014007 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition Уточнити наявність, ціну

Переобладнання обприскувачів та встановлення комп’ютерів

Швидкий перехід

Переобладнання обприскувачів та встановлення комп’ютерів

Уточнити наявність, ціну

«Техніка і технології» пропонує величезну кількість різноманітних комплектів для переобладнання польових і садових обприскувачів. Вони об’єднують у собі повний набір усіх потрібних компонентів, виготовлених за передовою технологією із застосуванням суч
Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Опис Переобладнання обприскувачів та встановлення комп’ютерів

Якщо для Вас важливо:        
- заощадити витрати на мінеральні добрива, перейти на «підкормку по листу»;
- обприскувати вдень та вночі при різних погодних умовах та вітрі 3 – 12 м/с

Тоді замовляйте переобладнання обприскувача!

 

У нас є комплексні рішення для обприскування, які дозволять заощадити кошти на добрива та знищити шкідників!

Основні комплектуючі для переобладнання оприскувачів:
1. Насос мембранно-поршневий
2. Форсунки та розпилювачі
3. Система автоматичного керування "Geoline"
4. Міксер робочої рідини
5. Штанга

 

Для Вас послуги сервісної служби по переобладнанню обприскувачів:

 

  1. Встановлення комп’ютера GeoSystem 250  на придбані нові та вже існуючі в господарстві обприскувачі.

Комп'ютер GeoSystem 250

 

Комп'ютерний блок GeoSystem 250 - електронна система контролю і регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для:

  • автоматизованого регулювання та дотримання норми витрати на одиницю площі;
  • забезпечення повної автоматичної підтримки раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату;
  • вимикання подачі робочої рідини до штанги;
  • контролю оператором всіх основних параметрів обприскувача;
  • відключення окремих секцій штанги;
  • попередження про виникнення відхилень в роботі (акустичний сигнал);
  • повного контролю і обліку робочого процесу обприскувача.

Обприскувачі, які обладнані електронною системою GeoSystem 250, забезпечують високу ефективність використання пестицидів, повний контроль і облік робочого процесу обприскування, що в свою чергу значно зменшує витрати на хімічні речовини, збільшує продуктивність агрегату і значно полегшує роботу оператора.

 

  1. Відновлення і переобладнання старих обприскувачів.

Шланги, насоси, розпилювачі, розподільники, фільтри, вали карданні.

  1. За Вашим бажанням обприскувач може бути переобладнаний комплектуючими італійського та польського виробництва.

Переобладнання обприскувачів: міксери, насоси, розпилювачі, форсунки

                Міксери, насоси, розпилювачі,форсунки та ін.

 

Отже, при мінімальному вкладенні коштів, ми допоможемо із наявних у господарстві старих обприскувачів зробити такі, що будуть виконувати всі необхідні технологічні операції, зекономлять час, а отже паливо, витратні матеріали та зможуть працювати, незалежно від погодних умов! А отже незабаром Ви отримаєте більший врожай!


Не зволікайте, дзвоніть нам зараз

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Компанія «Техніка і технології»  постійно працює над  вдосконаленням та розробкою високотехнологічних комплектів для переобладнання обприскувачів імпортними комплектуючими для підвищення їхнього технічного рівня.

Широкий попит на переобладнання та проведення відновлювальних ремонтів різноманітних обприскувачів бувшого використання та нових, який формується на ринку, на сервісна служба тривалий час задовольняє  його шляхом модернізації з використанням імпортних комплектуючих, що повністю узгоджені між собою за відповідними технічними характеристиками, переконливо свідчить про високий технічний рівень переобладнаних обприскувачів.

«Техніка і технології»   пропонує величезну кількість різноманітних комплектів для переобладнання польових і садових обприскувачів.  Вони об’єднують у собі повний набір усіх потрібних компонентів, виготовлених за передовою технологією із застосуванням сучасних матеріалів стійких до негативного впливу хімічного середовища, і за технічним рівнем відповідають кращим світовим аналогам.

Для ефективнішого використання обприскувачів  пропонуємо і виконуємо роботи по оснащенню їх відповідними системами автоматичного контролю та управління технологічним процесом. При цьому можна використовувати електронні пристрої як для контролю окремих його параметрів (таких як витрати робочої рідини , кількості заправленої у бак обприскувача рідини за допомогою лічильника чи індикації швидкості руху та обробленої площі ), так і для повного контролю робочого процесу обприскувача з автоматичною підтримкою встановленої норми внесення пестицидів, незалежно від швидкості руху або тиску робочої рідини із використанням комп’ютерів  з русифікованим програмним забезпеченням та можливістю підключення до GPS.

Для використання обприскувача в системі точного землеробства пропонуються радіонавігаційні комплекти  та RTK-системи із стаціонарними базовими станціями.  

 


Схожі товари