Розпилювачі для обприскувачів. Їх види. Вибір та призначення

Розпилювачі для обприскувачів. Їх види. Вибір та призначення

           

Якісна захисна обробка – важливий елемент ефективного агарного бізнесу. Запорука отримання високих врожаїв належної якості. Запорука підвищення продуктивності та рентабельності виконуваних робіт. Запорука високої економічної складової сільськогосподарського бізнесу. Якість захисної обробки у рівній мірі залежить від низки факторів. Це наявність високотехнологічного устаткування, швидкість пересування, оптимізація тиску та висоти штанги. Це погодні умови – температура повітря та його відносна вологість, пориви вітру, тощо. Це використання якісних розпилювачів. Розпилювачі для обприскувачів безпосередньо впливають на ефективність захисної обробки. Розшаровують струмінь розчину. За рахунок тиску, насичують краплини повітрям та здійснюють подачу рідини до рослин.

           

Види розпилювачів

           

На сьогодні є відомими ряд фірм-виробників розпилювачів для обприскувачів. Німецькі Lechler, італійські Geoline, американські TeeJet, польські Agroplast. Усі вони, незалежно від виробника, мають широкий модельний ряд. Орієнтований на вирішення функціональних задач при різноманітних умовах захисної обробки. Виділяють два основні типи розпилювачів: розпилювачі щілинні та інжекторні.

           

·        Щілинні розпилювачі мають значно меншу собівартість. Але при цьому придатні здійснювати роботи лише при оптимальних погодних умовах. Температура повітря не вище 20-25̊ С, відносна вологість повітря 60-65%, пориви вітру - 2м/с.           

·        Інжекторні розпилювачі є більш високотехнологічними. Мають більшу собівартість. Але при цьому здатні здійснювати функціональні роботи при неоптимальних погодних умовах. При шквалах повітря, при збільшеній вологості та температурі. Забезпечують економічну витрату рідину. Зменшують знос (дрейф) краплин та їх випаровування. Гарантують більшу ефективність захисної обробки.

     

Інжекторні розпилювачі можуть бути довгими та короткими. Довгі розпилювачі скорочують час знаходження краплини у повітрі. Запобігають випаровуванню. Дозволяють здійснювати захисну обробку на великій швидкості. Короткі розпилювачі - оптимальний варіант для якісного обприскування. Знижують втрати робочої рідини при сильних поривах вітру.

 

Розпилювачі для обприскувачів можуть бути виконані з пластику та з кераміки. Обидва матеріали придатні для роботи з їдкими, агресивними речовинами. Керамічні розпилювачі мають більший конструктивний ресурс.

           

Більшість модифікацій розпилювачів розрахована на використання із різноманітними хімічними сполуками. Гербіциди, інсектициди, фунгіциди. Окремою модифікацією проходять розпилювачі для внесення КАС (карбамідно-аміачної суміші).

           

Вибір розпилювачів в залежності від призначення

           

При виборі розпилювача для обприскувача враховують види обприскування. Мету робіт, що будуть проводитися. Погодні умови. Види оброблюваних рослин. Необхідний тиск та кут обприскування. При цьому враховують діаметр отвору (номер/колір) розпилювача. Він впливає на витрату рідини при певному тиску. Чим більший номер розпилювача, тим більшою стане витрата робочої рідини. Чим більший номер розпилювача, тим більшими будуть утворювані краплини при рівному тиску. Так, розпилювачі із калібром 01-025 – придатні для роботи лише при оптимальних погодних умовах. Вони утворюють найдрібніші краплини, що є оптимальним для внесення контактних препаратів. Найбільш розповсюдженими є калібри розпилювачів – 03, 04, 05. Вони придатні для роботи при неоптимальних погодних умовах. Згідно із нормами ISO розроблено міжнародне кольорове маркірування розпилювачів. Що відповідає калібру та нормі витрати робочої рідини.

           

Розпилювачі для обприскувача. Умови придбання в ТОВ «Техніка і технології»

           

Будь-який самий дорогий та високоякісний розпилювач має обмежений конструктивний ресурс. Це обумовлено роботою із їдкими агресивними речовинами. У процесі роботи на них утворюється накип, вони забиваються. Знижується ефективність подачі рідини, якість розпилення. В той же час, розпилювачі одна з найдешевших комплектуючих для обприскувачів. Регулярна та своєчасна заміна яких гарантує максимальну функціональність використання обприскувача. Купити комплект запасних розпилювачів для обприскувача можна в ТОВ «Техніка і технології». Ми пропонуємо широкий вибір розробок задля оптимізації аграрного бізнесу. Надамо грамотне, професійне консультування. Ми гарантуємо якість пропонованого устаткування.

 

Залишити коментар


Швидкий перехід