Розпилювачі для обприскувачів. Ефективність застосування на аграрному ринку

Розпилювачі для обприскувачів. Ефективність застосування на аграрному ринку

           

Захисна обробка – важлива складова у виробництві сільськогосподарської продукції. Запорука отримання бажаної кількості врожаю належної якості. На якість захисної обробки впливає низка чинників. Це і застосування високотехнологічних новітніх розробок. Це і технічні характеристики самого обладнання. Це і погодні умови, при яких здійснюється обробка. Не останню роль відіграє і якість витратних комплектуючих, що застосовуються у обприскувачах. Розпилювачі для обприскувачів – замінна (запасна) деталь для обприскувачів. Здійснюють безпосереднє розпилення струменю робочої рідини та його подачу рослинам. Насичені повітрям дрібні краплини забезпечують повне огортання оброблюваних рослин по всій площі.

           

Використання якісних розпилювачів для обприскувачів забезпечує:

           

·        високу якість захисної обробки;

·        ефективність розпилення;

·        зменшення витрати робочої речовини;

·        зменшення зносу та дрейфу крапель;

·        зменшення випаровування;

·        зменшення ризику ушкодження рослин;

·        підвищення продуктивності та рентабельності захисної обробки.

           

Розпилювачі для обприскувачів мають універсальну конструкцію. Сумісні із різноманітними моделями обприскувачів, незалежно від країни їх виробництва. Здатні працювати із різноманітними хімічними сполуками. Застосовуються при обробці гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами. Здатні вносити рідкі азотні добрива (КАС). Забезпечують високий економічний ефект при здійсненні захисної обробки

           

Розпилювачі для обприскувачів різноманітних країн виробництва. (Італія, Германія, США, Польща)

           

Італійське підприємства Geoline не так давно з’явилося на аграрному ринку України. Але швидко посіло належно місце серед агровиробників. Розпилювачі Geoline – це висока якість використовуваних матеріалів. Можуть бути виконані з кераміки або з пластику. Це ефективне розшаровування та точність подачі рідини. Це високий конструктивний ресурс. Це приваблива ціна.

           

Німецьке підприємство Lechler – має більш ніж 135-річну історію. За ці роки воно набуло собі відмінної репутації. Характеризується високою якістю та точністю власних розробок. Широким модельним рядом. Застосування розпилювачів Lechler забезпечує високу ефективність захисної обробки. Рівномірність розподілення робочої речовини.

           

Підприємство Teejet – сучасна американська фірма. Відома на аграрному ринку як розробник високотехнологічного устаткування на допомогу сільському господарству. Розпилювачі TeeJet – якісні комплектуючи для обприскувачів. Характеризуються високою ефективністю здійснюваної захисної обробки. Точністю подачі робочої рідини. Якістю розшаровування струменю.

           

Розпилювачі польського підприємства Agroplast – це у першу чергу приваблива ціна покупки. Ефективність обприскування. Розробки підприємства не вимагають високотехнологічної оснащеності обприскувача. Забезпечують якість подачі рідини. Зменшують витрати робочої рідини.

           

Розпилювачі для обприскувачів різних країн виробництва. Умови покупки в ТОВ «Техніка і технології»

           

Навіть самий якісний та дорогий розпилювач для обприскувачів має обмежений конструктивний ресурс. Робота із агресивними їдкими речовинами виводить розпилювачі з ладу. Застосування розпилювачів з утвореним нальотом зменшують якість розпилення. Знижує ефективність захисної обробки. Саме тому розпилювачі для обприскувачів потребують своєчасної та регулярної заміни. Придбати розпилювачі різноманітних країн виробництва можна в ТОВ «Техніка і технології». Наша фірма впроваджує вигідні умови покупки та обслуговування. Пропонує широкий асортимент товарів, що оптимізують умови аграрного виробництва. Ми надамо грамотне, професійне консультування, з урахуванням індивідуальних вимог. И гарантуємо якість пропонованого устаткування.

 

Залишити коментар


Швидкий перехід