ОАО «Галещина, машзавод» Розкидач мін. добрив РМД-1000 Розкидач міндобрива РМД-1000           Розкидач міндобрива РМД-1000 – ефективне, надійне сільс.. Product #: 0400600400006 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Розкидач мін. добрив РМД-1000

Виробники

Швидкий перехід

Розкидач мін. добрив РМД-1000

Під замовлення

Розкидач міндобрив РМД-1000. 30 моделей машин для твердих добрив в Україні. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Розкидач мін. добрив РМД-1000

Країна виробник Україна
Виробник Галещина, машзавод
Марка РМД-1000
Вид агрегатування навісний
Маса, кг 390
Робоча ширина внесення, м 14-24
Вантажопідйомність, т 1

Опис Розкидач мін. добрив РМД-1000

Розкидач міндобрива РМД-1000

         

Розкидач міндобрива РМД-1000 – ефективне, надійне сільськогосподарське знаряддя. Функціональним призначенням є покращення ефективності виробництва. Збільшення врожайності отримуваної продукції. Збагачення ґрунту мінеральними речовинами. Крім того, агрегат застосовується для виконання низки інших робіт. Конструктивні параметри розкидача дозволяють його роботу в різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах. Дозволяють його ефективну експлуатацію на похилих (до 8̊ ) поверхнях. Агрегат працює сумісно із базовими тракторами класу 1,4. Можуть працювати на високій до 15 км/год швидкості.

         

Розкидач міндобрива РМД-1000. Якість та функціональність агроінструментарію – запорука рентабельності та економічності бізнесу

         

Розкидач міндобрива РМД-1000 – забезпечує ефективне виконання функціональних робіт. Призначений для розсіювання по поверхні поля твердого мінерального добрива. Працює з матеріалом кристалічної або гранульованої форми. Виконує підживлення культурних рослин на ранніх етапах їх розвитку. Може застосовуватися для розкидання зернових або сидеральних культур. Ефективно працює на полях та садових господарствах. Конструктивні параметри розкидача забезпечують максимально точне дозування робочого матеріалу. Розкидання робочого матеріалу відбувається без загортання у ґрунт. Агрегат є зручним в агрегатуванні, використанні та технічному обслуговуванні. Робочі параметри легко налаштовується оператором, залежно від експлуатаційних умов.

         

Розкидач міндобрива РМД-1000. Технічно-конструктивні параметри товарів для агробізнесу. ТОВ «Техніка і технології»

         

Розкидач міндобрива РМД-1000 – агрегат, розрахований на високу інтенсивність експлуатації. Працездатний, надійний, ефективний в роботі. Оснащений дводисковою системою розсіювання робочого матеріалу. Подібне конструктивне рішення забезпечує зону покриття у ширину до 24 метрів. Агрегат складається з бункеру для сировини, механізму подачі, дозування та розсіювання. Несуча рама витримує навантаження у 1 тонну. Ємність для робочого матеріалу має пірамідоподібну форму. Що забезпечує ефективність вивантаження робочого матеріалу. Якість диску розсіювання гарантує рівномірність внесення робочої суміші. Механізм дозування дозволяє налаштувати норму витрати відповідно до аграрних потреб окремої ділянки. Ширина охоплення плавно регулюється. Завантаження агрегату можна проводити в польових умовах за допомогою навантажувачів.

         

Технічні особливості:

         

  • найменування – розкидач добрива;
  • модель – РМД-1000;
  • виробник (підприємство) – ВАТ «Галещина, Машзавод» (Україна);
  • тип агрегату – навісний;
  • конструктивна вага агрегату – 390 кг;
  • конструктивна ширина розкидання – 14-24 кг;
  • конструктивна вантажопідйомність – 1000 кг;
  • робочий матеріал – мінеральні добрива (гранульовані та кристалічні), насіння сидеральних культур;
  • сумісність – трактори від 80к.с.

         

Розкидач міндобрива РМД-1000 – конструктивна якість від українського виробника обладнання. Розробка для виконання різних обсягів робіт. Її застосування гарантує загальне підвищення ефективності господарської діяльності. ТОВ «Техніка і технології» - створює асортимент розробок, максимально відповідний вимогам сучасних агропідприємств. Асортимент фірми – це функціональні розробки для ефективного ведення аграрного бізнесу. Великий вибір конструктивних пропозицій від відомих виробників. Вигідні умови придбання, сервісного обслуговування. Кваліфікований інформаційний супровід.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Розкидач мін. добрив РМД-1000

Країна виробник Україна
Виробник Галещина, машзавод
Марка РМД-1000
Вид агрегатування навісний
Маса, кг 390
Робоча ширина внесення, м 14-24
Вантажопідйомність, т 1

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари