Степаненко и К Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок) Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)          Борона ротаційна РШ 4,2 – розробка суч.. Product #: РШ 4,2 Regular price: 75 800 грн $ 75800 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)

Швидкий перехід

Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)

В наявності

75 800 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок). 10 моделей ротаційних шипів в Україні. Проконсультуємо. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)

Країна Україна
Виробник Степаненко і К
Модель РШ 4,2
Ширина захвату, м 4,2
Витрата палива, л/га 1-1,5
Робоча швидкість руху, км/год 15-20
Агрегатується з тракторами, к.с. от 40

Опис Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)

Ротаційний шип РШ 4,2

(прямий шип 10 голок)

        

Борона ротаційна РШ 4,2 – розробка сучасного виробничого підприємства «Степаненко и К». Відрізняється швидкістю виконання робіт, оптимально розташованими робочими органами, високою продуктивністю. Оптимальна для підприємств з середніми обсягами виробництва. Ротаційний шип застосовується для виконання рівномірного розпушення ґрунту. Без втрати якості виконує роботи на високій швидкості. На якість боронування не впливає рельєф оброблюваного поля. Ефективний при виконанні передпосівних та післясходових заходів. Борона працює з малобюджетними тракторами, розповсюдженими у сучасному сільському господарстві. Оптимальна потужність машин – 40 к.с.

        

Ротаційний шип СТЕП РШ 4,2. Високий рівень практичності, функціональності та надійності сучасних розробок для сільськогосподарського бізнесу

        

Борона ротаційна РШ-4,2 «Роторний шип» - застосовується  при розмаїтті аграрних та виробничих умов. Залучається до виконання цілого ряду землеобробних заходів. Готує ґрунт до посівних заходів. Забезпечує його якісну аерацію. Розбиває корку та капіляри. Придатна для виконання боронування по сходам. Механічним шляхом бореться з бур’янами, не торкаючись кореневої системи культурних рослин. Прохідність рами дозволяє виконувати ефективне розпушення при висоті рослин од 20 см. Застосування борони збільшує пористість ґрунту. Запобігає запізнілому проростанню рослин. Рівномірно розподіляє по поверхні кисень та вологу. Укріплює сільськогосподарські рослини, сприяє їх росту, додає стійкості до негативних погодних явищ. Агрегат адаптований працювати з різноманітними рослинами. Виконує як суцільну, так і міжрядну обробку. Що збільшує його функціональність. Забезпечує короткий термін окупності.  

        

Борона ротаційна СТЕП РШ – 4,2 «Роторний шип». Конструктивні особливості та технічні параметри пропонованих товарів. ТОВ «Техніка і технології»

        

Роторний шип РШ 4,2 – стійкий до негативних впливів оточуючого середовища. Придатний для роботи на складних типах ґрунту. Ефективно обробляє кам’янисті ґрунти та ґрунти схильні до розтріскування. Глибина впливу на ґрунт не перебільшує 3-5 см. Борона обладнана дисками з 10 шипами на кожному. Занурення шипів у ґрунт відбувається під прямим кутом. Що забезпечує якість розпушення землі без ушкодження рослин. Конструктивні параметри агрегату дозволяють виконання робіт на швидкості до 20 км/год. Разом з шириною це забезпечує продуктивність у 8,4 гектар за годину.

        

Технічні параметри:

        

 • найменування пристосування – борона ротаційна;
 • модель – СТЕП РШ 4,2;
 • виробник (підприємство) – ПФ «Степаненко и К» (Україна);
 • сумісність – трактори від 40 к.с.;
 • швидкість виконання робіт – 15-20 км/год;
 • ширина захвату (конструктивна) – 4,2 м;
 • максимальна висота оброблюваних рослин – до 20 см;
 • максимальна продуктивність – 8,4 га/год;
 • робочі органи – диск з прямими шипами, 10 голок;
 • витрата палива – 1-1,5 л/га;
 • стійка – 40*40*4;
 • глибина впливу – 3-5 см;
 • тип агрегатуванні – навісний.

        

Ротаційний шип СТЕП РШ 4,2 – зразкова якість розробок сучасного вітчизняного виробничого підприємства. Оптимальне рішення для середніх та малих підприємств. Борона забезпечує рівномірність та якість виконуваних робіт. Незалежно від рельєфу оброблюваних ділянок. ТОВ «Техніка і технології» - надає багатий вибір інструментарія, актуального в сучасних умовах. Задля створення асортименту співпрацює з відомими в усьому світі розробниками устаткування. Вибір підприємства дозволяє оптимізувати різноманітні галузі виробництва. Забезпечити їх максимально рентабельний та продуктивний робочий режим, механізувавши всі виробничі процеси.

 

.
Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Ротаційний шип РШ 4,2 (прямий шип 10 голок)

Країна Україна
Виробник Степаненко і К
Модель РШ 4,2
Ширина захвату, м 4,2
Витрата палива, л/га 1-1,5
Робоча швидкість руху, км/год 15-20
Агрегатується з тракторами, к.с. от 40

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари