Привітання з Міжнародним жіночим днем!

8 березня відзначається прекрасне, зворушливе, ніжне свято весни.

У розвиток і процвітання компанії Техніка і технології вносять свій вклад багато чудових дівчат. Всі вони, без винятку, професіонали своєї справи і просто незрівнянні люди. Вони наповнюють наші трудові будні витонченісттю, красою і натхненням.

У такий світлий і прекрасний день, коли природа оживає і наповнюється життєвою енергією, а в вікна проникають перші промені теплого весняного сонця ми привітали наших дивовижних дівчат з таким знаменним святом.

Чоловічий колектив згуртувався і доклав максимум зусиль, щоб цей день, для нашої прекрасної половини, був насичений тільки яскравими і позитивними емоціями і чудовим настроєм. Була підготовлена невелика, але захоплююча вітальна програма, а кожній дівчині врученні квіти і невеликий сюрприз) А щоб вечір був ще приємнішим організували стіл з солодкими частуваннями.

Техніка і технології не забуває про наших дорогих клієнтів, партнерів і всіх тих, з ким стикаємося в нашому житті. Усім дівчатам, жінкам, дружинам, дочкам ми відправили вітальну листівку.

З жіночим святом... вічної весни... Натхнення... Краси... Любові...

Залишити коментар


Швидкий перехід