Поїздка українських аграріїв на виставку EIMA в Італію листопад 2016

Після важкого трудового сезону - з 10 по 16 листопада - 65 аграріїв України змогли відпочити, поспілкуватися, обмінятися досвідом і набути нових вражень. Це компанія «Техніка і технології» разом з партнерами організували ділову поїздку в Італію! Чому саме туди? А тому, що там проходила одна з найбільших світових сільськогосподарських виставок EIMA. Поєднували, як кажуть, приємне з корисним!

Недарма Відродження почалося саме в Італії, і керівництво нашої компанії вірить, що кращий світовий досвід і досягнення, побачені на всесвітній виставці, разом з працьовитістю українців, нашою родючою землею дуже швидко піднімуть наше сільське господарство на новий рівень , щоб вже весь світ у свою чергу рівнявся на нього і переймав досягнення!

Нагадуємо, що компанія «Техніка і технології» регулярно організовує поїздки для аграріїв України. Будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас у наступних заходах. Наступні поїздки заплановані 11.02-20.02.17 в США на виставку 2017 World Ag Expo (з відвідуванням Лос-Анджелеса та Лас-Вегаса) і 24.02 – 01.03.17 до Франції на виставку SIMA з відвідуванням Парижа і Руана. Резервуйте місця заздалегідь!

Тепер про поїздку в Італію:

Виставка EIMA проходить раз на 2 роки, починаючи з 1969 року. 140 тис. кв. м виставкових площ, близько 1900 експонентів з 40 країн представляють на увагу публіки понад 50 000 моделей техніки, обладнання та запчастин для всіх видів сільськогосподарських і садових робіт, призначених для компаній різних категорій! Є на що подивитися!

 

Колосальна техніка всесвітньовідомих брендів, помідорозбиральні комбайни, відомі і небачені в Україні бренди... Італійська, німецька, китайська, аргентинська та ін. техніка, 34 павільйони, тут можна ходити нескінченно!!! Наше керівництво зацікавилося кондиціонерами, ґрунтообробною технікою, агродронами, представленими на виставці. Слідкуйте за новинками в нашому асортименті!

EIMA – це незабутньо, але нас чекали Болонья, Мілан, Венеція, Рим і Ватикан...

 

І вирвавшись з вражаючої суєти виставки, ми надихались красою Італії. Вузькі вулички, кольорові будинки Болоньї... Арочні галереї перших поверхів багатьох будинків нагадували мереживний гіпюр... Вуличні музиканти і циркачі надавали місту нереальність. Ми всі відчули себе героями середньовічного фільму...


Дуомо ді Мілано, театр Ласкала, казкова Венеція, вежі Сан-Марино, Колізей – казка тривала! Всі учасники поїздки насолоджувалися красою величних споруд, смачною італійською кухнею і, звичайно ж, шопінгом!

 

 

Що найбільше вразило? Величезні фрески Рафаеля і Мікеланджело у Ватикані. Важко повірити, що це творіння рук людських, так все продумати і так геніально написати на стелі сюжети з Біблії, так тонко передані емоції і почуття. Розумієш людей, які падали перед цими фресками на коліна і плакали. Вразив також вид на Рим з купола Собору Святого Петра. Найкращий вигляд на архітектуру вічного міста! Це просто треба бачити!!!

Італійці виявилися емоційними й імпульсивними, як про них і розповідають. Кілька разів нам навіть траплялися невеликі акції протесту. А ось італійки вразили своєю красою. Чому ж про їхню красу замовчують?! Чоловіки-італійці здивували своєю стильністю і елегантністю. Але ми не відчували себе чужими, скрізь зустрічались дуже багато українців, туристів і не тільки!

Літак додому, крило в ілюмінаторі та хмари, карти землі, що пливуть далеко унизу... О, Італія, ми неодмінно хочемо побувати тут знову, тому що ті враження, які ти даруєш, не можливо відтворити без тебе! З тугою та вірою в нову зустріч кажемо тобі: «Дякуємо, чекаємо на нову зустріч!»

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід