Лозовской кузнечно-механический завод Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК" Посівний комплекс Златник ПКПС-6/5000           Сучасне сільськогосподарське виробництво вимаг.. Product #: 0500300100069 Regular price: 1 992 892 грн $ 1992892 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК"

Виробники

Швидкий перехід

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК"

В наявності

1 992 892 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК" . 8 моделей посівних комплексів в Україні. Проконсультуємо. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК"

Країна виробник Україна
Виробник Лозівські машини
Марка ПКПС-6/5000
Ширина міжрядь, мм 150
Дорожній просвіт, мм 400
Витрата палива, л/га 5,5
Кількість сошників, шт 40
Ширина в транспортном положені, м 3
Об''єм двухсекційного бункера, м3 5 (3/2)
Кількість рядків, шт 40
Ширина захвату, м 6
Вид агрегатування причіпна
Робоча швидкість, км/год 6...10
Потужність трактора, к. с. 160
Продуктивність агрегату, га/год 5,1

Опис Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК"

Посівний комплекс Златник ПКПС-6/5000

         

Сучасне сільськогосподарське виробництво вимагає застосування ефективного високофункціонального інструментарію. Сьогодні застосування сучасних розробок стає вимогою часу. Дозволяє значно скоротити витрати на виробництво та підвищити конкурентоспроможність отримуваної продукції. Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник – сучасна розробка українського підприємства. Багатофункціональний агрегат, що ефективно виконує посівні роботи. Ефективність розробки полягає у можливості працювати за традиційними, та мінімальними технологіями землеобробки. Агрегат може працювати по ділянками із великою кількістю пожнивних залишків. Пневматична система забезпечує максимальну точність висіву. Посівний комплекс працює сумісно із потужними тракторами від 160к.с.

         

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник. Ефективність, практичність, умови застосування

        

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник – багатофункціональна, надійна розробка. Раціональне розташування робочих органів забезпечує розпушення ґрунту, підрізання та подрібнення післяжнивних залишків. Пневматичне висівання культур та прикочування землі для максимального контакту насіння із ґрунтом. При потребі, одночасно із висівом, агрегат може виконувати внесення сухих мінеральних добрив. Агрегат придатний висівати різноманітні сільськогосподарські культури. Із різним розміром та різними нормами висіву. Діапазон культур, що висівають, досить широкий – від дрібного маку до крупної квасолі. Усі параметри регулюються в залежності від конкретних виробничих умов. Дана модель відрізняється максимально точним дотриманням норм висіву. Ємність бункеру дозволяє тривале виконання робіт без зайвої витрати часу на довантаження. Разом із швидкістю пересування, шириною охоплення – це забезпечує високу продуктивність виконання посівних.

         

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник. Технічні особливості. ТОВ «Техніка і технології» - ефективні розробки для аграрного бізнесу

         

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник – оснащений комплектуючими від провідних всесвітньо відомих виробників. Італійські диски Bellota, прикочуючи колеса OTICO (Франція). Апарат для висівання, вентилятор, система розподілення - словацької фірми Agrofinal. Хвилясті диски забезпечують ґрунтообробку. Дводисковиї сошники – максимально точне, пневматичне, внесення насіння. Прикочуючи колеса – ущільнюють ґрунт по виконанню посіву. Матеріал бункеру, виконаний з полімеру. Це дозволяє працювати із добривом та речовинами, що застосовуються для обробки зерна. Для зручності завантаження бункеру передбачено наявність шнеку з гідравлічним приводом. Бункер оснащений гальмівною системою. Закладено високий конструктивний ресурс у підшипникові вузли. Пневматична систему висіву оснащена системою контролю. Яка контролює кожний сошник (сіє/не сіє) та наповнюваність бункеру. Дозволяє усунути неполадки.

         

Технічні характеристики:

         

 • назва –посівний комплекс Златник;
 • модель – ПКПС-6/5000;
 • виробник (країна) – Україна;
 • виробник (підприємство) – Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ);
 • ширина охоплення – 6000мм;
 • ширина агрегату у транспортному положенні – 3000мм;
 • робочі органи – хвилясті диски, дводискові сошники, прикочуючи колеса;
 • кількість сошників – 40шт;
 • ширина міжрядь – 150мм;
 • об’єм бункеру (двухсекційний) – 5м3 (3 м3/2 м3);
 • глибина посіву – 30-80мм;
 • дорожній просвіт – 400мм;
 • швидкість пересування (робоча) – до 10км/год;
 • максимальна продуктивність – 6га/год;
 • номінальна маса агрегату – 7080кг;
 • тип агрегатування з тяговою технікою – напівпричіпний;
 • потужність трактора, що агрегатується (мінімальна) – 160к.с.

         

Посівний комплекс ПКПС-6/5000 Златник забезпечує весь цикл передпосівних та посівних робіт. Заощаджує витрати часу, мастильних матеріалів та зусиль. Забезпечує високу точність висіву. ТОВ «Техніка і технології» - високі стандарти якості формованого асортименту товарів.  Кваліфіковане обслуговування на всіх етапах співробітництва.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Посівний комплекс ПКПС-6/5000 "ЗЛАТНИК"

Країна виробник Україна
Виробник Лозівські машини
Марка ПКПС-6/5000
Ширина міжрядь, мм 150
Дорожній просвіт, мм 400
Витрата палива, л/га 5,5
Кількість сошників, шт 40
Ширина в транспортном положені, м 3
Об''єм двухсекційного бункера, м3 5 (3/2)
Кількість рядків, шт 40
Ширина захвату, м 6
Вид агрегатування причіпна
Робоча швидкість, км/год 6...10
Потужність трактора, к. с. 160
Продуктивність агрегату, га/год 5,1

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари