Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН Польова дошка для плуга ПЛН (зі вставкою з Текrоne)          Сучасні конструктивно-технічні.. Product #: 2780809790895 Regular price: 460 грн $ 460 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН

Швидкий перехід

Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН

В наявності

460 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Композитні польові дошки в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН

Країна Україна
Матеріал инженерный пластик Tekrone
Агрегатується з: плугом ПЛН

Опис Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН

Польова дошка для плуга ПЛН

(зі вставкою з Текrоne)

        

Сучасні конструктивно-технічні розробки - необхідний елемент виробництва високоякісної, конкурентоспроможної продукції. Ефективно використовуються в господарській та виробничій діяльності сучасних підприємств. Забезпечують зростання якості, економічної ефективності та продуктивності виконуваних робіт. Знижують витрати часу і зусиль на виконання більшості процесів. Використання сучасних матеріалів - один з факторів, що впливають на якість розроблюваного інструменту. Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН) - зразок використання сучасних матеріалів. Приклад використання сучасних композитних матеріалів в сільському господарстві.

        

Польова дошка для плуга ПЛН (зі вставкою з Текrоne). Простота і ефективність розробки. Параметри і застосування

        

Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН) - приклад ефективного застосування сучасних матеріалів. Вигідне поєднання технічних і економічних параметрів. Забезпечує зниження витрат палива на виконання глибокої відвальної обробки ґрунту. Встановлюється на класичний ґрунтообробний інструмент, плуг ПЛН. Характеризується меншим тертям, в порівнянні з робочими органами зі звичайних матеріалів. Характеризується нульовим налипанням ґрунту під час виконання польових робіт. Відрізняється високою якістю застосованого матеріалу - високою міцністю та зносостійкістю. Застосовуваний матеріал стійкий до негативних впливів навколишнього середовища. Розрахований на багаторічну, високоінтенсивну експлуатацію.

        

Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН) - вигідна пропозиція для сучасного агробізнесу. Розрахована на умови великих і малих аграрних господарств. Забезпечує високу якість обробки ґрунту, з мінімальними витратами часу і ресурсів. Характеризується мінімальними експлуатаційними вимогами. Не потребує особливих умов зберігання. Проста в установці. Ефективна розробка на основі німецьких технологій обробки композитних матеріалів.

        

Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН). Рентабельність і практичність. Технічний опис. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання

        

Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН) - розрахована на високу інтенсивність робіт. На застосування в рамках малих і великих підприємств аграрного бізнесу. Забезпечує більш високу якість обробки ґрунту. (У порівнянні з польової дошкою для плуга зі звичайних матеріалів). Характеризується високою міцністю і зносостійкістю. (Що значно подовжує термін її експлуатації). За рахунок ряду характеристик використовуваного матеріалу забезпечує економію паливних ресурсів. (Характеризується зменшеним тертям, нульовим налипанням ґрунту, тощо). Не потребує витрат часу і зусиль на технічне та експлуатаційне обслуговування. Забезпечує більш швидке виконання польових робіт.

        

Застосування робочих органів з матеріалу Текрон забезпечує:

• значну економію паливно-мастильних матеріалів;

• підвищує ефективність експлуатації тягової техніки;

• знижує витрати часу на виконання польових робіт;

• знижує фінансові витрати на технічне обслуговування ґрунтообробного обладнання.

        

Польова дошка Текrоne (для плуга ПЛН) - зразок високої якості сучасних агротехнічних розробок. Вигідна пропозиція, заснована на німецьких технологіях обробки матеріалів. ТОВ «Техніка і технології» - вигідні умови придбання агротехнічних розробок в Україні. Великий асортиментний ряд конструктивно-технічних рішень передових українських та іноземних підприємств. Асортимент основних і додаткових агрегатів, запчастин і комплектуючих, витратних матеріалів. Висока якість пропонованого інструменту, сервісних та консультативних послуг, що надаються. Розумний підхід до питання формування ціни.

 

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Польова дошка зі вставкою з Текrоne для плуга ПЛН

Країна Україна
Матеріал инженерный пластик Tekrone
Агрегатується з: плугом ПЛН

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари