СвітлоЛайтінг Індастріз Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН Композитний відвал Tekrone (до плугів ПЛН 3-35, ПЛН 5-35). Практичність, надійність і ефективність. .. Product #: 2780809790890 Regular price: 1 550 грн $ 1550 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН

Швидкий перехід

Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН

В наявності

1 550 грн
Цена действительна на 21.06.2018
Відвал композитний. Композитні відвали в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН

Агрегатується з: плугом ПЛН 3-35 и ПЛН 5-35
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Опис Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН

Композитний відвал Tekrone (до плугів ПЛН 3-35, ПЛН 5-35). Практичність, надійність і ефективність. Опис і сфера застосування

        

Композитний відвал Tekrone - приклад високої ефективності залучення сучасних матеріалів. Розроблено для установки на сільськогосподарські ґрунтообробні інструменти - плуги ПЛН 3-35 і ПЛН 5-35. Характеризується технічними і фізико-хімічними характеристиками, що забезпечують безперечну перевагу перед класичним рішенням. Дозволяє підвищити якість обробки ґрунту і знизити витратність виконуваних робіт.

        

Композитний відвал Tekrone - високоякісна розробка за німецькими технологіями. Відвали зручно монтуються на плуги ПЛН 3-35 і ПЛН 5-35. За рахунок невеликого тертя та нульового налипання ґрунту - забезпечується значний економічний ефект. Економиться значна кількість палива. Підвищується швидкість і якість обробки ґрунту. Економиться ресурс часу, фонд оплати праці. Знижуються витрати на обслуговування тракторної техніки. Економічно ефективна заміна класичних ґрунтообробних органів.

        

Застосування композитних відвалів Tekrone дозволяє заощадити значні кошти. Дозволяє більш ефективно розподілити заощаджений час, зусилля, паливо, фінанси. Відвали характеризуються високою зносостійкістю. Не вимагають витрат на обслуговування. Розраховані на високі механічні навантаження і широкий діапазон температурного режиму. Застосування пластикових відвалів - інноваційне, економічно вигідне рішення.

        

Композитний відвал Tekrone. Техніко-економічні характеристики. ТОВ «Техніка і технології» - оптимальний вибір постачальника агроінструмента

        

Композитний відвал Tekrone - інноваційна розробка для сучасного бізнес-господарства. Високоефективне застосування якісних, зносостійких полімерних матеріалів. Що дозволяє значно знизити затратність і трудомісткість землеобробки.

        

Композитний відвал Tekrone - не вимагає додаткових умов експлуатації та зберігання. Розрахований на широкий діапазон експлуатаційних умов. Застосування полімерних відвалів забезпечує значну економію ресурсів. Підвищує ефективність і продуктивність виконуваних робіт.

        

Опис:

• найменування - відвал для плугів;

• встановлюється - на плуги ПЛН 3-35 і ПЛН 5-35;

• матеріал - інженерний пластик Tekrone.

        

Композитний відвал Tekrone - високоефективна розробка за німецькими технологіями. За своїми властивостями перевершує класичні матеріали, використовувані для землеобробки. Розрахований на тривалу експлуатацію без додаткових витрат часу і зусиль на обслуговування. ТОВ «Техніка і технології» - гарантовано кращі умови для покупки сільгоспінструмента. Великий і актуальний вибір агротехнічних розробок українського і зарубіжного виробництва. Професійне обслуговування та вигідні цінові пропозиції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Відвал композитний Текрон для плуга ПЛН

Агрегатується з: плугом ПЛН 3-35 и ПЛН 5-35
Матеріал инженерный пластик Tekrone

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари