Поїздка в бізнес-тур на найбільшу в світі виставку "Agritechnica 2017" (Ганновер, Німеччина)

Один раз в два роки у світі сільського господарства відбувається визначна подія – найбільша у світі агропромислова виставка AGRITECHNIKA. Виставка вражає своїми масштабами. Аграрії зі всього світу мають змогу познайомитися з новинками техніки, обладнання, технологій та багато чим іншим.

Для аграріїв України, компанією Техніка і технологія була організована поїздка в бізнес-тур на AGRITECHNIKA 2017. До поїздки приєдналось 50 чоловік з усіх куточків країни.

Бізнес-тур – це не тільки відвідування виставки, а цілий комплекс заходів. Учасники відвідали чудові європейські міста: Гамбург, Ганновер, Амстердам, - мали змогу відвідати завод «Volkswagen», сільськогосподарські підприємства та поспілкуватися з колегами і поділитися досвідом. Для тих, хто поїхав по програмі «Плюс» відкрилися ще й Брюссель та Лондон. 

Тур розпочавася 14 листопада і вже в перший день гостей зустрічало прекрасне місто Гамбург (Німеччина). Наступного дня учасники відвідали перший день виставки Agritechnica 2017. Вона по праву займає перше місце. Різноманіття та кількість експонатів не вкладаються в свідомості - це ціле містечко новинок в аграрному світі.

 

 

 

 

 

 

Європейські міста відкрили свою красу, цікаву архітектуру та атмосферу.

 

 

Всі повернулися на Батьківщину з новими враженнями та емоціями. Учасники подякували компанію Техніка і технологію за організацію такого заходу і з нетерпінням чекають наступної поїздки.

Залишити коментар


Швидкий перехід