ARCONA(Винничанка) Пневматична сівалка Mistral 4DD Пневматична сівалка Mistral 4DD          Сучасне сільськогосподарське виробництво вимагає широ.. Product #: 00000000885 Regular price: 450 670 грн $ 450670 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Пневматична сівалка Mistral 4DD

Виробники

Швидкий перехід

Пневматична сівалка Mistral 4DD

В наявності

450 670 грн
Цена действительна на 15.06.2018
Пневматична сівалка Mistral 4DD. 15 моделей посівних комплексів в Україні. Проконсультуємо. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Пневматична сівалка Mistral 4DD

Країна Україна
Виробник ARCONA(Винничанка)
Марка Mistral 4DD
Продуктивність агрегату, га/год 2,4-4,8
Ширина захвату, м 4
Норма висіву для насіння, кгЇга 1,8-400
Ширина міжрядь, см 12,5
Агрегатується з тракторами (к.с.) 55-70
Робоча швидкість, км/год 6-12
Кількість обслуговуючого персоналу, чол 1
Вага, кг 1580

Опис Пневматична сівалка Mistral 4DD

Пневматична сівалка Mistral 4DD

        

Сучасне сільськогосподарське виробництво вимагає широкого асортименту універсального і спеціалізованого устаткування. Вимагає застосування високоякісного, функціонального інструменту. Сучасні агротехнічні розробки, пропоновані торговими і виробничими компаніями, створюють широкі можливості агробізнесу. Дозволяють створити оптимальні робочі умови. Дозволяють скоротити витрату часу, ресурсів і зусиль. Дозволяють значно підвищити якість і рентабельність продукції, що випускається. ТОВ «Техніка і технології» - українська комерційна фірма. Підприємство, що пропонує сучасне функціональне обладнання українському сільгоспвиробнику. Гарантує високу якість сервісного і консультативного обслуговування. Пневматична сівалка Mistral 4DD - приклад якості, практичності та надійності обладнання, яке постачається сучасному сільгоспвиробнику.

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD. Класична якість і надійність сучасного, функціонального обладнання. Опис і застосування

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD - якісна пропозиція для сучасних агропідприємств. Дисковий агрегат для високоточного внесення в ґрунт посівного матеріалу. Характеризується оптимальним поєднанням технічних, конструктивних і економічних властивостей. Забезпечує внесення посівного матеріалу в ґрунт на задану глибину. Глибина посіву плавно регулюється в рамках 20 мм - 80 мм. Діаметр використовуваного матеріалу - від 1 мм до 10 мм. Робочі диски розраховані на обробку ґрунту середньої щільності. Норма внесення посівного матеріалу плавно регулюється в рамках від 1,8 кг / га до 400 кг / га. Ширина робочого захвату - 4000 мм.

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD - сучасний сільськогосподарський інструмент. Розрахована на застосування агрофірмами з великими і середніми обсягами польових робіт. Для роботи підключається до тягової техніки 80 к.с. Виконує польові роботи зі швидкістю до 5 гектар за годину. Характеризується високою точністю і акуратністю посівних робіт. Може бути додатково оснащена інструментарієм, яке розширює можливості управління і контролю робочого процесу.

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD. Економічна ефективність. Технічні властивості. Вибір, купівля, сервісний супровід - ТОВ «Техніка і технології»

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD - приклад якості, ефективності та функціональності сучасних українських агротехнічних розробок. Характеризується простотою агрегатування, управління, обслуговування і ремонту. Виконує точний посів, не пошкоджуючи посівний матеріал. Характеризується високою продуктивністю, мінімальними експлуатаційними вимогами. Розрахована на багаторічне високоінтенсивне застосування з мінімальними витратами на сервісне обслуговування.

        

Технічні властивості:

        

• найменування - сівалка (пневматична);

• модель - Mistral 4DD;

• виробництво (країна) - Україна;

• виробник (підприємство) - ARCONA (Вінничанка);

• ширина обробки - 4000 мм;

• ширина міжрядного простору - 125 мм;

• глибина обробки - від 20 мм до 80 мм;

• ємність для посівного матеріалу - 850 л / 650 л;

• регульована норма витрати посівного матеріалу - від 1,8 кг / га до 400 кг / га;

• ВВП - 1000 об / хв;

• необхідна потужність тягової техніки - 80 к.с.

        

Пневматична сівалка Mistral 4DD - функціональне конструктивно-технічне рішення. Приклад високої якості і практичності сучасного аграрного інструменту. ТОВ «Техніка і технології» - кращі торгові умови для українського аграрного сектора. Вигідні умови вибору, покупки, сервісного обслуговування. Асортиментний ряд від провідних світових виробників сільгосптехніки. Розумний підхід до питання формування цінової політики.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Пневматична сівалка Mistral 4DD

Країна Україна
Виробник ARCONA(Винничанка)
Марка Mistral 4DD
Продуктивність агрегату, га/год 2,4-4,8
Ширина захвату, м 4
Норма висіву для насіння, кгЇга 1,8-400
Ширина міжрядь, см 12,5
Агрегатується з тракторами (к.с.) 55-70
Робоча швидкість, км/год 6-12
Кількість обслуговуючого персоналу, чол 1
Вага, кг 1580

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:0

Схожі товари