Полигон Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний Плуг семикорпусний, оборотний, навісний          Аграрне виробництво в сучасних, висококонкуре.. Product #: 006753001230701 Regular price: 328 130 грн $ 328130 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний

Виробники

Швидкий перехід

Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний

В наявності

328 130 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Плуг навісний оборотний. 110 моделей плугів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний

Країна виробник Україна
Виробник Полігон
Ширина захвату, м 2,5-3,5
Вага, кг 2700
Потужність трактора, л.с 300-350
Кількість корпусів, шт 7+7
Відстань між корпусами, мм 855
Висота рами, мм 730
Агрегатується з тракторами МТЗ-80/82, МТЗ-100, Т-17021
Глибина оранки, см 18-30

Опис Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний

Плуг семикорпусний, оборотний, навісний

        

Аграрне виробництво в сучасних, висококонкурентних, умовах - заходи високої інтенсивності і енергономічності. Вимагають оснащення якісними техніко-конструктивними розробками. Відрізняються високим рівнем автоматизації та механізації. Ефективність основних процесів залежить від характеристик робочого обладнання. Від доступності необхідного інструментарію. Від можливостей вибору, пропонованого фірмами-постачальниками. Від широти асортименту, що дозволяє підібрати обладнання, яке відповідає вимогам конкретного агрогосподарства. Від своєчасності і практичності сервісного обслуговування, пропонованого фірмами-постачальниками. ТОВ «Техніка і технології» - українська торгова компанія. Сучасне підприємство, з кваліфікованим підходом до формування торгового ряду. Відоме високоякісним асортиментом і професійним обслуговуванням. Плуг семикорпусний оборотний - класичний ґрунтообробний інструмент. Використовується для глибокої зворотної обробки великих земельних ділянок в сучасних умовах.

        

Плуг семикорпусний, оборотний, навісний. Якісний інструмент для сучасних компаній з класичним підходом до землеобробки. Експлуатаційний опис

        

Плуг семикорпусний навісний - класичний засіб аграрної ґрунтообробки для сучасних умов. Ефективний в умовах великих агровиробничих підприємств. Виступає в якості основного інструменту землеобробки. Готує ділянку до посівних процесів і внесення добрив. Очищає поверхню поля від рослинності - бур'янів, стерні і т.д. Спушує і перевертає пласти землі на глибину від 18 до 30 см. Працює з тракторами від 300 к.с. Характеризується навісним принципом агрегатування і підключенням до гідравлічної системи трактора.

        

Застосування плуга семикорпусного оборотного підвищує економічну доцільність використання тракторної техніки. Конструктивно оснащений робочими органами, розміщеними з двох сторін. (Зверху і знизу). Подібне розміщення дозволяє виконувати правосторонню і лівосторонню ґрунтообробку. Дозволяє, обертаючи конструкцію, виконувати роботу по прокладеному сліду при зворотному русі трактора. Дозволяє адаптуватися до вимог конкретної ділянки і сільгоспвиробництва. Підвищує енергоекономічність експлуатації тягових потужностей. Агрегат розрахований обслуговувати землі різного функціонального призначення. З різною щільністю і механічним складом ґрунту.

        

Плуг семікорпусний оборотний - класичне знаряддя для сучасних сільгоспвиробничих умов. Виконує великий перелік польових робіт. (Передпосівні і післяжнивні роботи, обслуговування орних і парових ділянок і т.д.). Залучається до основних польових заходів в умовах класичного землеробства. Відомий високою міцністю та зносостійкістю конструкції і робочих органів. Відрізняється оборотним розташуванням робочих органів, конструкцією, яка працює від гідравлічної системи трактора.

        

Плуг семикорпусний, оборотний, навісний. Практичність і економічність класичних агротехнічних рішень. Властивості: конструктивні і технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

        

Плуг семикорпусний, оборотний - вигідне придбання для сучасного класичного сільськогосподарського бізнесу. Використовується для виконання робіт, необхідних в рамках даної технології обробки поля. Відрізняється продуктивністю, економічністю і ефективністю виконуваних процесів. Характеризується якістю і надійністю технічних характеристик:

        

• найменування - плуг оборотний (навісний);        

• виробництво - ТОВ «Завод « Полігон » (Україна);        

• робоча швидкість (максимальна) - 10 км / год;        

• робочі характеристики (глибина) - 18 - 30 см;        

• робочі характеристики (ширина) - 2,5 - 3,5 метра;        

• максимальна продуктивність - 3,5 га / год;        

• кількість корпусів - 7 + 7;        

• конструктивний просвіт - 730 мм;        

• агрегатування - трактора від 300 к.с.

        

Плуг семикорпусний оборотний (навісний) - класичне технічне рішення для сучасного сільськогосподарського виробництва. Пропозиція відомого українського виробника аграрного інструменту для фірм з відвальною технологією рільництва. ТОВ «Техніка і технології» - забезпечує сучасного українського сільгоспвиробника класичною та новітньою агротехнікою. Гарантує професійне, якісне та ефективне ставлення до асортименту, пропонованого своєчасному сільгоспвиробництву.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний

Країна виробник Україна
Виробник Полігон
Ширина захвату, м 2,5-3,5
Вага, кг 2700
Потужність трактора, л.с 300-350
Кількість корпусів, шт 7+7
Відстань між корпусами, мм 855
Висота рами, мм 730
Агрегатується з тракторами МТЗ-80/82, МТЗ-100, Т-17021
Глибина оранки, см 18-30

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари

Плуг навісний оборотний 7-ми корпусний
328 130 грн
Детальніше!
Плуг 8-ми корпусний напівнавісний із змінною шириною захвату
221 028 грн
Детальніше!
Плуг оборотний ПОН-3
94 500 грн
Детальніше!
ПОН-5/4М плуг оборотний навісний
158 400 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-3
107 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-4
125 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-5
143 999 грн
Детальніше!
0 грн
Детальніше!
Плуг ПОНА-3-40+1 оборотний
34 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний ПОН 5-40 +1
572 800 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А3" навісний 3 корпусний, гвинтовий відвал
127 800 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал
175 670 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А5" навісний 4+1  корпусний, гвинтовий відвал
223 600 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А3" навісний 2 корпусний, гвинтовий відвал
106 480 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3 корпусний, гвинтовий відвал
143 750 грн
Детальніше!