ALPLER Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний) Плуг ALPLER трьохкорпусний (навісний, оборотний)          Сільськогосподарський бізнес в сучас.. Product #: 0010096655618 Regular price: 167 000 грн $ 167000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)

Виробники

Швидкий перехід

Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)

В наявності

167 000 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Плуг ALPLER 3-х корпусний. 110 моделей плугов в Украине. Проконсультируем. Купить можно сейчас. Работаем до 23.00. Цены с гарантией. Доставка. Сервис в 17 филиалах. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)

Країна виробник Турція
Виробник ALPLER
Марка ALPLER 3
Глибина обробки, см 16-30
Агрегатується з тракторами (к.с.) від 80
Ширина захвату одного корпуса, см 350-450
Максимальна робоча швидкість, км/год 10
Максимальна продуктивність, га/час 1,8

Опис Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)

Плуг ALPLER трьохкорпусний (навісний, оборотний)

        

Сільськогосподарський бізнес в сучасних, агресивно конкурентних, умовах - захід великої інтенсивності і економічності. Ефективність сучасного сільськогосподарського бізнесу залежить від оснащення якісними техніко-конструктивними рішеннями. Від досягнення високого рівня автоматизації і механізації всіх виробничих процесів. Від технічних і економічних характеристик обладнання, що застосовується. Від широти вибору і доступності необхідного технічного інструментарію. Від своєчасності і функціональності сервісного супроводу, пропонованого підприємствами-постачальниками. (Торговими фірмами і компаніями-розробниками). ТОВ «Техніка і технології» - українська компанія з великим торговим асортиментом. Підприємство з сучасним, високопрофесійним підходом до ведення комерційної діяльності. Надає українському сільгоспвиробнику високоякісний асортимент і професійне обслуговування. Плуг ALPLER трьохкорпусний - сучасний варіант класичного ґрунтообробного інструменту. Виконує глибоку обробку великих аграрних ділянок.

        

Плуг ALPLER трьохкорпусний (навісний, оборотний). Якісний інструмент для сучасних компаній з класичним підходом до землеобробки. Експлуатаційний опис

        

Плуг навісний трьохкорпусний ALPLER - класичний ґрунтообробний інструмент для сучасних аграрних умов. Ефективний в умовах середніх і в окремих випадках великих рослинництва. Є основним інструментом землеобробки класичного землеробства. Готує сільськогосподарську територію до посіву і внесення добрив. Спушує і перевертає ґрунт на глибину від 18 до 30 см. Працює з популярними моделями тракторів, потужністю від 80 к.с. Характеризується навісним принципом агрегатування, зворотною конструкцією, підключенням до гідравлічної системи трактора.

        

Застосування плуга навісного трикорпусного ALPLER підвищує доцільність експлуатації тракторної техніки. Плуг забезпечений органами обробки ґрунту, розташованими з двох сторін. (Зверху і знизу). Що дає можливість проводити роботи у разі різноспрямованого руху трактора. Дозволяє, перевертаючи конструкцію, продовжувати роботу по прокладеному сліду при розвороті трактора. Адаптує інструмент до вимог і особливостей конкретної ділянки і агровиробництва. Підвищує енергоекономічність застосування тягових потужностей. Агрегат розрахований на роботу з ділянками різного призначення. (Орні і парові території). Здатний обробляти території з різною щільністю і механічним складом ґрунту.

                  

Плуг навісний трьохкорпусний ALPLER - сучасна розробка класичного ґрунтообробного знаряддя. Економічно ефективний для сучасних агровиробництв з класичним підходом до обробки ґрунту. Виконує комплекс польових робіт. (Передпосівні і післяжнивні, обслуговування орних і парових територій і т.д.). Відомий міцним і зносостійким конструктивним рішенням, надійністю і функціональністю робочих органів.

        

Плуг ALPLER трьохкорпусний (навісний, оборотний). Практичність і економічність класичних агротехнічних рішень. Властивості: конструктивні і технічні параметри. ТОВ «Техніка і технології»

        

Плуг навісний трьохкорпусний ALPLER - вигідна пропозиція для сучасного сільськогосподарського бізнесу. Використовується при польових роботах, необхідних в рамках класичного землеробства. Високопродуктивна, енергоекономічна і ефективна розробка для середнього агробізнесу. Відрізняється практичністю і функціональністю технічних характеристик:

        

• найменування - плуг оборотний (навісний);        

• виробництво - ALPLER (Туреччина);        

• робоча швидкість (максимальна) - 10 км / год;        

• робочі характеристики (глибина) - 16 - 30 см;        

• робочі характеристики (ширина) - 1,05 - 1,35 метра;        

• максимальна продуктивність - 1,3 га / год;        

• кількість корпусів - 3 + 3;        

• ширина одного корпусу - 350 мм - 450 мм;

 • агрегатування - трактора від 80 к.с.

        

Плуг навісний трьохкорпусний ALPLER - класичне рішення для агровиробництва. Пропозиція відомого турецького розробника аграрного інструменту для господарств з відвальною технологією землеробства. ТОВ «Техніка і технології» - оснащує сучасний український агробізнес класичної та новітньою технікою. Гарантує професійне відношення до розробки асортимент, пропонованого своєчасному аграрному сектору.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)

Країна виробник Турція
Виробник ALPLER
Марка ALPLER 3
Глибина обробки, см 16-30
Агрегатується з тракторами (к.с.) від 80
Ширина захвату одного корпуса, см 350-450
Максимальна робоча швидкість, км/год 10
Максимальна продуктивність, га/час 1,8

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари

Плуг ALPLER 4-х корпусний (навісний, оборотний, 3+1)
220 000 грн
Відгуків: 3
Детальніше!
Плуг ALPLER 4-х корпусний (навісний, оборотний, 3+1,пір'євидний відвал)
215 989 грн
Відгуків: 1
Детальніше!
Плуг ALPLER 3-х корпусний (навісний, оборотний)
167 000 грн
Детальніше!
Плуг оборотний ПОН-3
94 500 грн
Детальніше!
ПОН-5/4М плуг оборотний навісний
158 400 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-3
107 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-4
125 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний РО-5
143 999 грн
Детальніше!
0 грн
Детальніше!
Плуг ПОНА-3-40+1 оборотний
34 999 грн
Детальніше!
Плуг оборотний ПОН 5-40 +1
572 800 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А3" навісний 3 корпусний, гвинтовий відвал
127 800 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал
175 670 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А5" навісний 4+1  корпусний, гвинтовий відвал
223 600 грн
Детальніше!
Оборотний плуг "Мастер А3" навісний 2 корпусний, гвинтовий відвал
106 480 грн
Детальніше!