Підсумки IV етапу Всеукраїнських дитячих конкурсів «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я винахідник»

       ТОВ «Техніка і технології» в рамках Всеукраїнської акції  «Сільськогосподарська праця-істинні цінності на всі покоління» проводила ІV етап Всеукраїнських дитячих конкурсів «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я винахідник»,  які  закінчилися 15.06.2016 року.

        Головною метою конкурсу була активізація пізнавальної діяльності дітей дошкільного та молодшого віку до сільськогосподарської праці, розкриття та розвиток творчих здібностей та уяви  дитини,  формування любові та шанобливого ставлення до сільського господарства, заохочення до праці з малого віку. Також конкурс допоміг зблизитись родині з дитиною, тому що обов’язковою умовою конкурсу було - допомога старших наставників.

       Отримали дуже багато  цікавих робот, ідей - Ви всі і Ваші роботи – найкращі!

Експертною комісією було обрані найкращі роботи з більш ніж 1000 робіт . 

 

В ІV етапі конкурсу переможців буде нагороджено цікавими книжками. Всі переможці отримають пізнавальні енциклопедії, які підходять для різного віку дітей.

 

Переможцями стали:
1. Дехтяр Анна
2. Жалай Альона
3. Зінчук Майя
4. Кононуюк Анна
5. Ткачова Олександра Вадимівна
6. Кругова Аліна Сергіївна
7. Кохановська Вікторія Валентинівна
8. Сисоєва Єва Олегівна
9. Воробйова Анастасія
10. Должков Артем Олександрович
11. Безкопильна Віра Олександрівна
12. Йоненко Софія Сергіївна
13. Кожем'як Вікторія Вікторівна
14. Куцирей Максим Олексійович
15. Новікова Катерина Сергіївна
16. Баранова Віра Олександрівна
17. Благоторенко Олександр Анатолійович
18. Шиман Вероніка Олегівна
19. Мічкур Валерія Олександрівна
20. Тисак Ірина Володимирівна
21. Сніжко Софія 
22. Хабренко Дар'я Денисівна
23. Фєдєчкін Єгор Вікторович
24. Вихованці гуртка"Сувенірний кошик" разом з малюками дитячого садка
25. Активісти Учнівської Дистрикторії Броварського навчально-виховного комплексу
26. Вихователь-методист ДНЗ №17 Данильчук Н.О. та вихованці садочку
27. Учні 3 класу Червонопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів села Червоне Поле 
28. Вихованці Сатиївського ДНЗ
29. Вихованці гуртків Полтавського РБДЮТ.

                                                                        Дякуємо всім конкурсантам!

                                   Запрошуємо взяти участь в наступних етапах наших конкурсах

Залишити коментар






Швидкий перехід