Підсумки III етапу всеукраїнських дитячих конкурсів «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я винахідник»

            ТОВ «Техніка і технології» в рамках Всеукраїнської акції  «Сільськогосподарська праця-істинні цінності на всі покоління» проводила ІІІ етап всеукраїнських дитячих конкурсів «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра» та «Я винахідник»  які  закінчилися  15.12.2015 року.

        Головною метою конкурсу була активізація пізнавальної діяльності дітей дошкільного та молодшого віку до сільськогосподарської праці, розкриття та розвиток творчих здібностей та уяви  дитини,  формування любові та шанобливого ставлення до сільського господарства, заохочення до праці з малого віку. Також конкурс допоміг зблизитись родині з дитиною, тому що обов’язковою умовою конкурсу було - допомога старших наставників.

       Отримали дуже багато  цікавих робот, ідей - Ви всі і Ваші роботи – найкращі!

Експертною комісією було обрані найкращі роботи з більш ніж 1000 робіт .

В ІІІ етапі конкурсу переможців нагородили цікавими книжками. Всі переможці отримали пізнавальні енциклопедії, які підходять для різного віку дітей.

Переможцями стали:
1.Войніцька Євгенія Сергіївна
2.Червякова Наталя Миколаївна
3.Задорозна Вікторія Владиславівна
4.Кілбас Софія Михайлівна
5.Кокош Карина Сергіївна
6.Тиргола Вікторія Володимирівна
7.Калініна Тальяна Ігорівна
8.Бальц Аліна Олександрівна
9.Коваленко Діана Миколаївна
10.Басюк Валерія Валеріївна
11.Василенко Олексій Олександрович
12.Рєзнік Микола Володимирович
13.Палій Дарія Василівна
14.Кобець Тетяна Олександрівна
15.Макеєв Денис Олександрович
16.Мостова Кіра Антонівна
17.Тупота Артем Юрійович
18.Бондаренко Вікторія Юріївна
19.Котенко Максим Олександрович
20.Іванова Таїсія Олександрівна
21.Придюк Вероніка Ігорівна
22.Струк Ірина Русланівна
23.Кедря Дмитро Артемович,
24.Жигалко Дмитро
25.Козіонова Марія Михайлівна
26.Зварійчук Володимир Віталійович
27.Водень Вероніка Дмитрівна
28.Яцевич Галина Андріївна
29.Гусак Софія Олександрівна
30.Довголюк Артем
31.Мічкур Валерія Олександрівна
32.Кос Віктор Вікторович
33.Микитюк Нікіта Дмитрович
34.Микитюк Максим Дмитрович
35.Дмитренко Андрій Юрійович
36.Ясик Руслана Миколаївна
37.Литвиненко Катерина Віталіївна
38.Сніжко Софія Вадимівна
39.Єрьоменко Вікторія Вікторівна
40.Гончарук Єгор Олексійович
41.Данілова Вікторія Вадимівна
42.Тисак Валентина Вікторівна
43.Тужанський Єгор Сергійович
44.Пристанційна загальноосвітня школа 1-2 ст., м.Дворічне,Харківська обл.

 

                                                                        Дякуємо всім конкурсантам!

                                   Запрошуємо взяти участь в наступних етапах наших конкурсах

Залишити коментар






Швидкий перехід