Обприскувачі BADILLI (Туреччина)

Обприскувачі BADILLI (Туреччина)

         

Застосування агрегатів для оптимізації умов вирощування сільськогосподарських культур підвищує якість отримуваної продукції. Підвищує кількісні показники врожайності підприємства. Гарантує високу загальну ефективність господарювання. Асортимент сучасних обприскувачів доволі різноманітний. Представлений пропозиціями від провідних виробників іноземного та вітчизняного виробництва. ТОВ «Техніка і технології» - пропонує великий вибір устаткування для здійснення захисної обробки. Моделі, різного рівня комфортності. Розраховані на розмаїття функціональних та виробничих умов. Обприскувачі BADILLI (виробництво Туреччини) – ефективний приклад пропонованого асортименту товарів.

         

Обприскувачі BADILLI (Туреччина). Сучасні розробки українським виробникам. Ефективність застосування, надійність експлуатації

         

Обприскувачі BADILLI (Туреччина) - надійні, ефективні, працездатні. Характеризуються високою універсальністю та відмінними ходовими параметрами. Розраховані на роботу в різноманітних виробничих умовах. Максимально відповідні умовам виробництва українських аграрних підприємств. Сумісні з розповсюдженими в Україні моделями тракторної техніки. Прості та комфортні в експлуатації.

         

Обприскувачі Badilli відрізняються низкою функціональних, конструктивних та виробничих параметрів:

         

·         По типу агрегатування:

o    причіпна конструкція;

o    навісна конструкція.

        

·         По функціональному призначенню:

o    для обробки польових культур;

o    для обробки садових культур, виноградників, кущів.

        

·         По типу конструкції:

o    штангові обприскувачі;

o    вентиляторні обприскувачі.

         

Обприскувачі BADILLI (Туреччина) - залучаються до робіт з покращення якості вирощуваної сільськогосподарської продукції. Виконують високоякісну хімічну обробку польових та садових культур. Працюють з рідкими хімічними сполуками (розчини пестицидів або рідкі мінеральні добрива). Рідину вносять поверхнево, шляхом обприскування рослин. Гарантують надійний захист від хвороботворних організмів, обробляють культури від шкідників. Розраховані виконувати підживлення паростків. Залучаються до боротьби із бур’яновими рослинами.

         

Обприскувачі BADILLI (Туреччина). Технічні властивості. Великий вибір та якість обслуговування в ТОВ «Техніка і технології

         

Обприскувачі BADILLI (Туреччина) – розрахований виконувати роботи на високій швидкості. Укомплектовані насосам, що забезпечує високу надійність та рівномірність подачі робочої суміші. Якість системи гідрокомунікацій та розпилювачів забезпечують однорідність виконуваної обробки. Оснащені полімерним баком високої якості. (Сонце- та морозостійким). Полімер баку є простим у санітарному обслуговуванні. Асортимент, створений фірмою дозволяти обрати модель, максимально відповідну виробничим умовам. Враховуючи бажану ємність баку, для оптимального виконання обприскування, ширини штанги, потужності насосу. Обприскувачі BADILLI мають можливість самостійно заправлятися рідиною. У стандартну комплектацію включено 6-ти метровий шланг із функцією фільтрації. Підтримання єдиної концентрації суміші відбувається завдяки гідрозмішувачам.

         

ТОВ «Техніка і технології» пропонує великий вибір обприскувачів турецького підприємства BADILLI. Розрахованих на ефективне використання підприємствами з великими та малими площами обробки. Придатним до експлуатації в умовах великих агрокомплексів та приватних господарських підприємствах. ТОВ «Техніка і технології» пропонує вигідні умови придбання товарів. Надає кваліфіковані консультативні послуги. Забезпечує професійний сервісний супровід.

 

Залишити коментар


Швидкий перехід