Німецькі розпилювачі Lechler IDKТ 120 (двофакельні інжекторні, пластик)

Німецькі розпилювачі Lechler IDKТ 120

 (двофакельні інжекторні, пластик)

           

Німецьке підприємство Lechler – має більш ніж 135-річну історію. Забезпечує високу якість та точність конструктивних рішень. Має відмінну репутацію. Спеціалізується підприємство на виготовлені комплектуючих деталей для обприскувачів. Розпилювачі Lechler забезпечують високу якість захисної обробки. Їх застосування ефективне для умов агропідприємств, що виконують великі обсяги захисної обробки. Розпилювач Lechler IDKТ 120 – це запасна деталь для обприскувача. Є універсальною комплектуючою деталлю. Працює із речовинами різноманітного складу. Сумісна із будь-якими моделями обприскувачів, незалежно від країни виробництва. Легка у монтажі та демонтажі.  

           

Розпилювачі Lechler IDKТ 120 для обприскувачів. Опис. Функціональність. Ефективність використання

           

Розпилювач Lechler IDKТ 120 – вносить засоби захисту та регулятори росту рослин. Забезпечує однорідність та точність подачі робочої рідини. Розпилення струменю відбувається за рахунок тиску. Насичені повітрям дрібні краплини зменшують ризик ушкодження рослин. Повністю огортають поверхню, по всій оброблюваній площі. За рахунок чого збільшується проникність хімічного розчину. Зменшують витрати робочої рідини. Підвищують економічність, продуктивність та рентабельність захисної обробки.

           

Інжекторні розпилювачі Lechler IDKТ 120 – є ефективними при обробці гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами. Розшаровування струменю двофакельним розпилювачем відбувається вертикально та під кутом. Таке конструктивне рішення дозволяє здійснювати обробку передньої та задньої частин рослини. Що підвищує ефективність обробки колосу. Робить його ефективним при обробці овочевих культур. При обробці культур, що мають велику поверхню листа. Що створюють велику тіньову площу та важкодоступні місця.

           

Розпилювачі Lechler IDKТ 120 працюють навіть при неоптимальних погодних умовах. При температурі вище 20-25̊ С. При поривах вітру, при підвищених показниках вологості повітря. Дрібне розпилювання інжекторних розпилювачів зменшує випаровування, знос та дрейф крапель. Пластик, з якого виконаний розпилювач, придатний для роботи з їдкими агресивними речовинами. Існують модифікації з такими калібрами: 025, 03, 04, 05, 06. Це дозволяє обрати модель, відповідну виду оброблюваної рослини. Необхідному тиску та інтенсивності подачі.

           

Технічні характеристики:

           

·        назва – розпилювач Lechler;

·        модель – IDKТ-120;

·        країна виробник – Германія;

·        підприємство виробник – Lechler GmbH;

·        тип – двофакельний, інжектор короткий;

·        матеріал – пластик;

·        кут розпилення – 120̊ ;

·        діаметр отвору – 025, 03, 04, 05, 06;

·        застосування – гербіциди, інсектициди, фунгіциди.

           

Розпилювачі Lechler IDKТ 120. Умови придбання запасних деталей для обприскувачів в ТОВ «Техніка і технології»

           

Навіть самий дорогий та високоякісний розпилювач має обмежений конструктивний ресурс. Розпилювач, що відпрацював свій конструктивний ресурс, непридатний для використання і потребує заміни. Своєчасна заміна витратних комплектуючих важлива умова здійснення ефективної захисної обробка. Запорука рентабельності та якості виконуваних робіт. Придбати комплект запасних розпилювачів Lechler IDKТ 120 можна в ТОВ «Техніка і технології».  Ми пропонуємо вигідні умови покупки. Високу якість обслуговування, з урахуванням індивідуальних потреб замовника. Ми пропонуємо широкий модельний ряд товарів, що оптимізують умови аграрного бізнесу. Розробки українського та зарубіжного виробництва. Ми гарантуємо якість пропонованого устаткування.

 

Залишити коментар


Швидкий перехід