Німецькі розпилювачі Lechler ID 120 (інжекторні, довгі, пластик)

Німецькі розпилювачі Lechler ID 120

(інжекторні, довгі, пластик)

           

Німецьке підприємство Lechler – славиться відмінною репутацією, багаторічним досвідом та якістю вироблених товарів. Спеціалізується на комплектуючих замінних деталях для обприскувачів. Товари підприємства забезпечують високоточне здійснення захисної обробки. Їх застосування покращує економічну складову та ефективність аграрного бізнесу як такого. Підвищує кількість та якісні параметри отримуваної продукції. Розпилювач Lechler ID 120 – запасна деталь до обприскувача. Сумісний із більшістю моделей обприскувачів українського та зарубіжного виробництва. Забезпечує високу якість обприскування.

           

Розпилювачі Lechler ID 120 для обприскувачів. Опис. Функціональність. Ефективність використання

           

Розпилювач Lechler ID 120 – якість, точність та ефективність від німецького підприємства. Застосовується задля безпосереднього донесення добрив та розчинів захисного призначення до рослин. Розпилення відбувається за рахунок тиску. Дрібні краплини розчину, насичені повітрям, огортають верхню та нижню частину листа. Максимально охоплюють оброблювану поверхню, по всій площі обробки. Таким чином, підвищується ефективність захисної обробки. Розпилювачі Lechler є універсальними. Здатні працювати із різноманітними хімічними сполуками. Ефективні при обробці гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами.

           

Інжекторні розпилювачі Lechler ID 120 – ефективно вносять засоби захисту та регулятори росту. Зменшують витрати робочої рідини. Забезпечують рівномірну подачу хімічного розчину до оброблюваних рослин. В результаті розшаровування струменю зменшується ризик завдання шкоди рослинам. Розпилювачі Lechler забезпечують високу проникність хімічного розчину. Розраховані на роботу не в самих оптимальних погодних умовах. При високій швидкості вітру та підвищеній вологості. При температурі 20-25̊ С. Конструктивно передбачено зменшення зносу та дрейфу крапель.

           

Розпилювач Lechler ID 120 – виконаний з високоякісного пластику. Розрахованого на роботу з їдкими агресивними сполуками. Легко, без зайвих зусиль монтується та демонтується. Не потребує на це багато часу. Передбачено модифікації різноманітних калібрів: 02, 025, 03, 04, 05, 06, 08. Це надає змогу обрати модель, максимально відповідну наявним умовам обробки. Врахувати оброблювану рослину, необхідний тиск, інтенсивність подачі рідини, оброблювану площу, тощо. Інжекторні розпилювачі розраховані на високу інтенсивність здійснення захисної обробки. Мають невисоку собівартість. Економічне придбання для великих аграрних господарств.

           

Технічні характеристики:

           

·        назва – розпилювач Lechler;

·        модель – ID-120;

·        країна виробник – Германія;

·        підприємство виробник – Lechler GmbH;

·        тип – інжектор, довгий;

·        матеріал – пластик;

·        кут розпилення – 120̊ ;

·        діаметр отвору – 02, 025, 03, 04, 05, 06, 08;

·        застосування – гербіциди, інсектициди, фунгіциди.

           

Розпилювачі Lechler ID 120. Умови придбання запасних деталей для обприскувачів в ТОВ «Техніка і технології»

           

Ефективна захисна обробка є неможливою без своєчасної заміни витратних комплектуючих. Яким дорогим та якісним не був розпилювач, він має обмежений конструктивний ресурс. При роботі із їдкими речовинами на ньому утворюється нальот. Зменшується рівномірність подачі рідини. Знижується ефективність обробки. Купити запасні розпилювачі Lechler ID 120 можна в ТОВ «Техніка і технології». Наша фірма пропонує широкий модельний ряд ефективних розробок для оптимізації аграрного бізнесу. Надає вигідні умови покупки та обслуговування. Проводить грамотне професійне консультування, враховуючи індивідуальні вимоги клієнта. Ми гарантуємо якість пропонованого обладнання.

 

 

Залишити коментар


Швидкий перехід