Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал

Виробники

Швидкий перехід

Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал

В наявності

159 700 грн
Цена действительна на 24.09.2017
Оборотний плуг "Мастер А4". 110 моделей плугів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал

Країна виробник Україна
Виробник Оптикон
Марка Мастер А4
Вага, кг 1080
Кількість корпусів, шт 4
Відстань між корпусами, мм 900-1000
Висота рами, мм 750
Ширина захвату корпусів, мм 30/35/40/45
Рекомендована потужність, к.с. 120

Опис Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал

Оборотний плуг «Мастер А4»

(3 + 1 корпусний, навісний, гвинтовий відвал)

         

Ефективність сучасного сільського господарства безпосередньо залежить від якості застосовуваного інструментарію. Від його економічності, функціональності, надійності. Асортимент, пропонований сучасними розробниками сільськогосподарського обладнання, якісний і універсальний. Здатний задовольнити технічні потреби агрогосподарств з великими, середніми і малими обсягами робіт. Ефективно залучається до виконання різних видів робіт. Характеризується великим вибором, що дозволяє підібрати інструментарій з урахуванням особливостей конкретного господарства. ТОВ «Завод Оптикон» - відоме українське підприємство. Розробник і виробник сучасного сільськогосподарського інвентарю. Плуг «Мастер А4» (оборотний) - зразок високої функціональності асортименту пропонованого українським підприємством. Ефективна розробка для агрогосподарств, що дотримуються класичної технології землеобробки. Розрахований на великі обсяги робіт, на обробку складних земельних ділянок.

         

Оборотний плуг «Мастер А4» (3 + 1 корпусний, навісний, гвинтовий відвал). Класична якість, простота і функціональність конструктивного рішення. Експлуатаційний опис: параметри і застосування

         

Плуг «Мастер А4» (оборотний) - ефективна пропозиція для великих аграрних підприємств. Застосовується для глибокого обробітку ґрунту, з обертанням і зміщенням пласта родючої землі. Використовується для первинної обробки цілинних земель. Ефективний при роботі з ділянками, що сильно засмічені механічними домішками в ґрунті. Характеризується міцним конструктивним рішенням і високоякісним, зносостійким матеріалом. Відрізняється двосторонньої конструкцією, що дозволяє виконувати обробку з правостороннім і лівостороннім зміщенням ґрунту. Що дає можливість продовжувати роботу при розвороті трактора по закінченню борозни.

         

Плуг «Мастер А4» (оборотний) - зразок високої якості класичної ґрунтообробної техніки. Використовується для глибокої обробки складних земельних ділянок. Обробку виконує з обертанням і зміщенням родючого шару. Для роботи агрегатується з потужною тяговою технікою. Характеризується ефективними технічними параметрами - глибиною обробки, шириною обробки, конструктивною масою, тощо. Розрахований на багаторічну, високоінтенсивну експлуатацію з мінімальними витратами на технічне обслуговування.

         

Оборотний плуг «Мастер А4» (3 + 1 корпусний, навісний, гвинтовий відвал). Економічна ефективність і практичність придбання і застосування. Технічний опис. ТОВ «Техніка і технології» - найкращі умови придбання агротехнічних розробок в Україні

         

Плуг «Мастер А4» (оборотний) - економічно вигідний зразок класичного ґрунтообробного інструменту. За рахунок двосторонньої конструкції забезпечує швидкість і якість обробки ґрунту. Характеризується регульованою шириною обробки, високою якістю агрегатування і конструктивного рішення. Виконаний з міцного зносостійкого матеріалу.

         

Технічний опис:

• найменування - плуг оборотний;

• модель - «Мастер А4»;

• виробництво - Україна;

• виробник - ТОВ «Завод Оптикон»;

• глибина обробки - 300мм;

• ширина обробки - 2820мм-3180мм;

• принцип агрегатування - навісний;

• кількість корпусів - 4;

• робоча ширина корпуса - 30мм, 35мм, 40мм, 45мм;

• відстань між корпусами - 900мм-1000мм;

• висота рами - 750мм;

• конструктивна маса - 1080кг;

• техніка, що агрегатується - трактор потужністю від 120к.с.

         

Плуг «Мастер А4» (оборотний) - приклад якості, надійності і функціональності асортименту українського підприємства. ТОВ «Техніка і технології» - найкращі умови придбання агротехнічних розробок в Україні. Високі стандарти якості і розумна цінова політика. Великий вибір розробок відомих українських і закордонних підприємств. Професійне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Оборотний плуг "Мастер А4" навісний 3+1 корпусний, гвинтовий відвал

Країна виробник Україна
Виробник Оптикон
Марка Мастер А4
Вага, кг 1080
Кількість корпусів, шт 4
Відстань між корпусами, мм 900-1000
Висота рами, мм 750
Ширина захвату корпусів, мм 30/35/40/45
Рекомендована потужність, к.с. 120

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: