GPS-навігатори

Показати:
Сортування:
 
Mg Navigator V1 с приймачем GeoX1
34 700 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Mg Navigator V1. Навігатори в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

 
Mg Navigator V2 з приймачем GeoX4
43 300 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Mg Navigator V2. Навігатори в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Вимірювач площі eTrex-10
4 500 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Вимірювач площі eTrex-10. 2 моделі вимірювачів площі. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Пристрій системи паралельного водіння (панель) CLAAS Copilot
33 550 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Системи паралельного керування в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Mg Navigator V2 з приймачем GeoStar
78 900 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Mg Navigator V2. Навігатори в Україні. Проконсультуємо. Купити зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

LineGuide 800 з антеною EPS
79 000 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
LineGuide в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

LineGuide 800 з приймачем GeoX4
48 000 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
LineGuide в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції

Система паралельного водіння EZ-Guide 250
48 490 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Система паралельного водіння EZ-Guide 250. Системи паралельного керування в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Система паралельного керування Line Guide 300+ антена Leica GeoSpective 2
ціну уточнюйте у менеджера
В порівнянні
Система паралельного керування Line Guide 300+ антена Leica GeoSpective 2. Системи паралельного керування в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

 
Mg Navigator V2 з приймачем EPS
65 200 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Mg Navigator V2 з приймачем EPS. Навігатори в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Hydraulic Drive (с гідравлічною підготовкою)
ціну уточнюйте у менеджера
В порівнянні
Hydraulic Drive. Системи рульової автоматики в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

SteerReadyDrive (з заводською подготовкою)
ціну уточнюйте у менеджера
В порівнянні
Автопілоти в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

 
Система автоматичного підрулювання UniDrive
265 000 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Системи автоматичного підрулювання в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Система паралельного керування Ag Leader COMPAS з великою антеною
ціну уточнюйте у менеджера
В порівнянні
Система паралельного керування Ag Leader COMPAS з великою антеною. Системи паралельного керування в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Система паралельного водіння CFX-750
79 999 грн
Ціна дійсна на 20.06.2018
В порівнянні
Система паралельного водіння CFX-750. Системи паралельного керування в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

GPS навігація

        

Точність і доцільність виконуваних процесів - основа ефективності сучасного агровиробництва. Досягається залученням сучасних технічних досягнень до управління робочими процесами. Гарантується високою якістю застосованого обладнання. Сільськогосподарські GPS навігатори - ефективне рішення для автоматизації та механізації агровиробничих процесів. Застосування навігаційного обладнання та систем паралельного водіння гарантує високу точність проведених заходів. ТОВ «Техніка і технології» пропонує великий вибір навігаторів для сільського господарства:

        

• навігатори;

• системи паралельного водіння;

• автопілот;

• підрулювачі.

        

GPS навігатори. Сучасне навігаційне обладнання для сільського господарства. Функціонал

        

GPS навігатори - широко застосовуються в сучасному сільському господарстві. Забезпечують високу точність виконання польових робіт. Дозволяють відслідковувати обробку земельних ділянок, графічно відображаючи результат на дисплеї. Дозволяють уникати пропусків і напусків при багатополосних польових роботах. Відображають на детальній карті маршрут слідування трактора. Забезпечують збір інформації та виконану роботу.

        

Сільськогосподарські GPS навігатори - прості і зручні в роботі. Характеризуються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Що дозволяє вносити необхідні параметри. (Задавати маршрут, ширину обробки, точки сходу з маршруту, тощо). Гарантують високу точність позиціонування. Що дозволяє мінімізувати можливість пропусків або подвійних обробок робочим розчином. Економить паливо і час. Дозволяє при сходженні з маршруту повернутися і продовжити роботу.

        

Системи паралельного водіння. Автопілот. Підрулювачі. Високоефективне сучасне обладнання

        

Системи паралельного водіння - системи, розроблені на основі навігаційного обладнання. Дозволяють прокласти і точно слідувати маршрут при багатополосовій обробці земельних ділянок. Характеризується високою точністю. Виключає можливість пропусків і подвійної обробки. Наочно сигналізує про якість проходження прокладеного маршруту. Застосування систем паралельного водіння підвищує ефективність польових робіт. Знижує недоцільну витрату робочої сировини, палива і часу.

        

Автопілот - високоточне обладнання на основі навігаторів. Застосування автопілотів максимально знижує вплив людського фактора на якість проведення польових робіт. Забезпечують майже автономне проходження сільськогосподарської техніки по прокладеному маршруту.

        

Підрулювачі - працюють спільно з системами паралельного водіння. Забезпечують високу точність руху трактора при розворотах після закінчення смуги. Прості в установці і точні в роботі. Знижують вплив людського фактора на якість польових заходів.

        

GPS навігація. Ld-Agro навігатори. Сучасне навігаційне обладнання для сільського господарства. ТОВ «Техніка і технології

        

GPS навігація - невід'ємна частина сучасного сільського господарства. Ld-Agro навігатори - широкий вибір сучасних навігаційних моделей. Дозволяють високоточно виконувати польові роботи. Збирають дані про виконувані роботи, оброблену площу, тощо. Дозволяє підвищити ефективність використовуваного часу. Дозволяє спростити виконання безлічі процесів. Може працювати з різним обладнанням для повної або часткової автоматизації польових робіт.

        

ТОВ «Техніка і технології» пропонує великий вибір GPS навігаторів. Гарантує якісний та ефективний сервісний супровід. (Передпродажне, продажне і післяпродажне обслуговування).