Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7 Лущильник дисковий напівпричіпний ЛДФП-7         Ефективність сучасного сільського господарств.. Product #: 12130000013008 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7

Виробники

Швидкий перехід





Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7

Уточнити наявність

Лущильник дисковий. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! 



Технічні характеристики
Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка ЛДФП-7
Глибина обробки, см 12
Необхідна потужність трактора, к.с. 210
Кількість робочих органів, шт 56
Максимальна швидкість, км/год 12
Продуктивність 8,4 га/час
Робочі органи Стальні диски «Ромашка»
Ширина захвату, оприскування кидання розкидання підбирання, раді 7000 мм

Опис Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7

Лущильник дисковий напівпричіпний ЛДФП-7

       

Ефективність сучасного сільського господарства залежить від якості, економічності і доцільності всіх процесів. Від максимального технічного оснащення виробничих етапів. Від застосування функціонального робочого інструмента. ТОВ «Техніка і технології» - торгова компанія, що забезпечує українського сільгоспвиробника необхідним інструментом. Пропонує найбільш підходящі до умов виконання робіт обладнання. Формує свій торговий асортимент з урахуванням особливостей сучасного українського аграрного сектора. Розробки, пропоновані підприємством, ефективні в умовах малих і великих агрогосподарств. Здатні виконувати роботи в усіх кліматичних зонах України. Характеризуються практичним, високоефективним техніко-конструктивним рішенням. Лущильник ЛДФП-7 - зразок високої якості, пропонованої фірмою українському аграрію.

         

Напівпричіпний лущильник ЛДФП-7 (дисковий). Високопродуктивне техніко-конструктивне рішення. Область застосування і функціональний опис

       

Лущильник ЛДФП-7 - оптимальне поєднання параметрів надійності, продуктивності, енерговитратності. Сучасний дисковий агрегат для поверхневого розпушування та лущення стерні. Здатний обробляти великі земельні ділянки. Працює з потужними тяговими машинами. Залучається до проведення польових заходів різного функціонального значення. Ефективно готує  ґрунт до посівних робіт. Забезпечує якісну обробку ділянки по закінченню збиральних заходів. Здійснює закладення в ґрунт насіння, добрив, рослинних мас. Механічним способом очищає ділянку від бур'янових і стерньових рослин.

         

Лущильник ЛДФП-7 - сучасний широкозахватний сільськогосподарський інструмент. Ефективний в рамках великих агропідприємств, що використовують тягові машини 210 к.с. Виконує розпушування ґрунту на глибину до 120 мм. Зрізає, подрібнює, перемішує з ґрунтом рослинні маси. (Бур'яни, стерня і т.д.). Розрівнює орний горизонт. Підвищує інтенсивність насичення ґрунту вологою, повітрям, поживними речовинами. Створює оптимальні умови росту агрокультурних рослин.

         

Дисковий лущильник ЛДФП-7 (напівпричіпний). Економічність і технічність. Кращі торгові умови українському сільгоспвиробнику - ТОВ «Техніка і технології»

       

Лущильник ЛДФП-7 - економічно ефективна пропозиція для великих агровиробничих компаній. (Дотримуватися сучасної системи землеобробки). Характеризується оптимальним поєднанням технічних, конструктивних, економічних властивостей. Відрізняється міцною конструкцією, рівномірно розподіляє навантаження на ґрунт по всій ширині захвату. Оснащений ефективними робочими органами - сталевими дисками «ромашка» і пластинчастим котком.

         

Технічний опис:

• назва - дисковий лущильник (напівпричіпний);

• модель - ЛДФП-7;

• виробник (підприємство) - Агротехкомплект;

• виробник (країна) - Україна;

• ширина конструктивного захвату - 7000 мм;

• глибина ґрунтових робіт - 120 мм;

• кількість робочих органів (дисків) - 56;

• швидкість руху при польових роботах - 12 км/год;

• швидкість проведення польових заходів (максимальна продуктивність) - 8,4 га/год;

• робочі органи - сталеві диски «ромашка», пластинчастий коток (400мм);

• необхідна потужність тягових машин - 210 к.с.

         

Лущильник ЛДФП-7 - приклад якості сільськогосподарської техніки, яка використовується в сучасному агровиробництві. ТОВ «Техніка і технології» - професійний підхід до формування агротехнічного асортименту. Вигідні пропозиції якості і ціни. Висококваліфікований інформаційно-сервісний супровід покупки.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Лущильник дисковий напівпричепний ЛДФП-7

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Марка ЛДФП-7
Глибина обробки, см 12
Необхідна потужність трактора, к.с. 210
Кількість робочих органів, шт 56
Максимальна швидкість, км/год 12
Продуктивність 8,4 га/час
Робочі органи Стальні диски «Ромашка»
Ширина захвату, оприскування кидання розкидання підбирання, раді 7000 мм

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:












Схожі товари