Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6 Лущильник Стерньовий Дисковий STROM -5,6 (причіпний)         Висока якість сучасних агровир.. Product #: 0400300200022 Regular price: 514 176 грн $ 514176 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6

Виробники

Швидкий перехід

Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6

В наявності

514 176 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Лущильник стерневий дисковий. 43 моделей лущильників в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка STROM- 5,6
Агрегатується з тракторами, к.с. 160-180
Діаметр диска, мм 510
Робочі органи Стальні диски «Ромашка», пластинчатий каток
Продуктивність агрегату, га/год 11,6
Максимальна швидкість, км/год 20
Глибина обробітку, мм 150
Ширина захвату, оприскування кидання розкидання підбирання, раді 5600 мм

Опис Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6

Лущильник Стерньовий Дисковий STROM -5,6

(причіпний)

       

Висока якість сучасних агровиробничих процесів - результат застосування високоефективної сільськогосподарської техніки. Результат використання великого асортименту спеціалізованого і універсального обладнання. Асортимент технічних засобів, пропонованих сучасному сільгоспвиробнику, широкий. Дозволяє вибрати робочий інструмент, який максимально відповідає заданим експлуатаційним умовам. Відповідний цілям і завданням, які стоять перед конкретним агрогосподарством. Сумісний з уже наявним обладнанням. ТОВ «Техніка і технології» - торгова компанія, яка пропонує кращі умови придбання сільськогосподарського обладнання. Гарантує високу якість надаваних агротехнічних розробок. Забезпечує професійний консультативно-сервісний супровід покупки. Лущильник STROM -5,6 - приклад високої якості, пропонованого фірмою асортименту.

         

Дисковий пожнивної Лущильник STROM -5,6 (причіпний). Висока якість, практичність і продуктивність. Область застосування і функціональний опис сільськогосподарського агрегату

       

Лущильник Стерньовий Дисковий STROM -5,6 - високоефективне рішення для сучасного сільського господарства. Дисковий агрегат для якісної, інтенсивної, швидкої обробки великих земельних ділянок. Виконує розпушування ґрунту на глибину до 150 мм зі швидкістю до 11,2 гектара за годину. Перемелює рослинні маси. Подрібнює їх і перемішує з верхнім шаром землі. Розрівнює орний горизонт. Розбиває грудки, бугристости, ущільнення. Підвищує інтенсивність насичення землі вологою, повітрям, поживними речовинами.

         

Лущильник Стерньовий Дисковий STROM -5,6 - працює з тяговими машинами 160 к.с. - 180 к.с. Застосовується в якості основного інструменту землеобробки. Використовується для передпосівних, ранньовесняних, післяжнивних робіт з орними землями. Виконує обробку кормових і парових ділянок. Працює спільно з іншим сільськогосподарським інструментом.

         

Стерньовий Лущильник Дисковий STROM -5,6 (причіпний). Технічність і економічність сільськогосподарського інструменту. Кращі торгові умови українському сільгоспвиробнику - ТОВ «Техніка і технології»

       

Лущильник STROM -5,6 - економічно вигідне техніко-конструктивне рішення. Виконує якісну ресурсозберігаючу ґрунтообробку. Характеризується оптимальним поєднанням параметрів продуктивності та енерговитратності. Відрізняється відносно невисокими експлуатаційними вимогами. Не має потреби в дорогому технічному, сервісному і ремонтному обслуговуванні. Розрахований на ефективну роботу в усіх кліматичних зонах України.

         

Технічний опис:

• назва - дисковий лущильник стерньовий (причіпний);

• модель - STROM 5,6;

• виробник (підприємство) - Степаненко і К;

• виробник (країна) - Україна;

• ширина конструктивного захвату - 5600 мм;

• глибина ґрунтових робіт - 150 мм;

• діаметр робочих органів (дисків) - 510;

• швидкість руху при польових роботах - 20 км / год;

• швидкість проведення польових заходів (максимальна продуктивність) - 11,6 га / год;

• робочі органи - сталеві диски «ромашка», пластинчастий коток;

• необхідна потужність тягових машин - 160 к.с. - 180 к.с.

         

Лущильник STROM -5,6 - зразок практичності і надійності сучасного аграрного інструменту. Дисковий агрегат, який виконує якісну і недорогу обробку великих сільськогосподарських територій. ТОВ «Техніка і технології» - кращий інструментарій українському сільському господарству. Професійний підхід до інформаційно-сервісного супроводу. Вигідні пропозиції якості і ціни.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Лущильник стерневий дисковий STROM - Причіпний 5,6

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка STROM- 5,6
Агрегатується з тракторами, к.с. 160-180
Діаметр диска, мм 510
Робочі органи Стальні диски «Ромашка», пластинчатий каток
Продуктивність агрегату, га/год 11,6
Максимальна швидкість, км/год 20
Глибина обробітку, мм 150
Ширина захвату, оприскування кидання розкидання підбирання, раді 5600 мм

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари