Агротехкомплект Культиватор КГШ-9,3 Культиватор КГШ-9,3 (з пружинами)          Ефективність агровиробничих робіт - запорука успішн.. Product #: 094440555501 Regular price: 338 000 грн $ 338000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор КГШ-9,3

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор КГШ-9,3

В наявності

338 000 грн
Цена действительна на 18.06.2018
Культиватор КГШ-9,3. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор КГШ-9,3

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Робоча ширина лапи, мм 310
Перекриття лап, мм 80
Довжина в робочому стані, мм 8000
Висота в робочому стані, мм 2300
Тип робочого органу Плоскорізна стрільчата лапа
Просвіт під рамою, мм 700
Вид агрегатування Напівпричіпний
Відстань між сусідніми робочими органами на рамі, мм 230
Робоча швидкість, км/год 10
Глибина обробки, см 5-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 190-210
Продуктивність (не менше), га/год 7,5

Опис Культиватор КГШ-9,3

Культиватор КГШ-9,3 (з пружинами)

        

Ефективність агровиробничих робіт - запорука успішності сучасного сільськогосподарського бізнесу. Залежить від параметрів обладнання, що застосовується. Від його ціни, функціональності, простоти й економічності обслуговування і ремонту. Залежить від широти асортименту, пропонованого торговими і виробничими компаніями. Від можливості підібрати обладнання, максимально відповідне цілям і завданням конкретного агрогосподарства. ТОВ «Техніка і технології» - відоме торгівельне підприємство. Українська фірма, що забезпечує всім необхідним інструментом сучасного українського сільгоспвиробника. Асортимент компанії ретельно підбирається з урахуванням особливостей умов українського аграрного бізнесу. Формується з високопрактичних, функціональних розробок провідних українських, європейських, американський і азіатських фірм. Культиватор КГШ-9,3 - зразок якісного, функціонального інструменту для сучасної сільськогосподарської обробки ґрунту. Приклад практичності та ефективності асортименту, пропонованого українською торговою фірмою.

        

Культиватор КГШ-9,3 (з пружинами). Широкозахватний інструмент для сучасної обробки сільськогосподарських ділянок. Опис і застосування

        

Культиватор КГШ-9,3 - сучасна сільськогосподарська розробка. Високопродуктивний інструмент для якісної обробки ґрунту з мінімальними витратами енергоресурсів. Виконує розпушування ґрунту будь-якої щільності, вологості, питомого опору. Ефективний при роботі з ділянками, засміченими рослинними масами. Залучається для виконання підготовчих до посіву робіт. Використовується для догляду за паровими площами. Ефективно підвищує аграрні якості оброблюваних ділянок.

        

Культиватор КГШ-9,3 - оснащений декількома типами робочих органів. (Стрілчаста лапа, катки та пружини). Працює з тяговою технікою 190 к.с. Характеризується високою продуктивністю. (За рахунок широти захвату і швидкості руху по полю). Виконує якісне розпушування ґрунту. Розбиває ущільнення і грудки. Вичісує бур'яни і стерню. Вирівнює орний горизонт. Ефективна розробка для великих агровиробничих компаній.

        

Культиватор КГШ-9,3 (з пружинами). Економічна і функціональна ефективність. Технічні властивості. Вибір, купівля, сервісний та інформаційний супровід - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КГШ-9,3 - високопродуктивна розробка для великих аграрних виробництв. Забезпечує якісну, високоінтенсивну обробку ґрунту. Характеризується високою міцністю і надійністю. Працює з технікою відносно невеликої потужності, щодо обсягів виконуваних робіт. Сучасний інструмент для польових робіт за технологією мінімального впливу на ґрунт. (Для виконання енергоекономічної ґрунтообробки).

        

Технічний опис:

        

• найменування - культиватор (напівпричіпний, з пружинами);

• модель - КГШ-9,3;

• виробник (країна) - Україна;

• виробник (підприємство) - ПП «Агротехкомплект»;

• ширина орних робіт - 9300 мм;

• глибина орних робіт - 150 мм;

• робочі органи - стрілчасті лапи, пружини, прикочуючи котки;

• швидкість руху при виконанні орних робіт - 10 км / год;

• швидкість виконання орних робіт - 9,3 га / год;

• вимоги до тягової техніки - трактори 190 к.с.

        

Культиватор КГШ-9,3 - розробка сучасного українського виробника сільськогосподарської техніки. Ефективне рішення, яскравий приклад високої якості, практичності і функціональності. ТОВ «Техніка і технології» - кращі асортиментні рішення українського сільгоспвиробника. Професійний підхід до формування торгового ряду. Кваліфіковані консультативні та сервісні послуги. Розумні цінові рішення.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор КГШ-9,3

Країна виробник Україна
Виробник Агротехкомплект
Робоча ширина лапи, мм 310
Перекриття лап, мм 80
Довжина в робочому стані, мм 8000
Висота в робочому стані, мм 2300
Тип робочого органу Плоскорізна стрільчата лапа
Просвіт під рамою, мм 700
Вид агрегатування Напівпричіпний
Відстань між сусідніми робочими органами на рамі, мм 230
Робоча швидкість, км/год 10
Глибина обробки, см 5-15
Необхідна потужність трактора, к.с. 190-210
Продуктивність (не менше), га/год 7,5

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари