Культиватор причіпний КПС-8ПМ Кожен етап вирощування якісного врожаю сільськогосподарських культур вимагає використання сучасних т.. Product #: 041300200077 Regular price: 438 000 грн $ 438000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор причіпний КПС-8ПМ

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор причіпний КПС-8ПМ

Під замовлення

438 000 грн
Цена действительна на 22.05.2018
Культиватор причіпний КПС-8ПМ. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор причіпний КПС-8ПМ

Країна виробник Україна
Виробник Восход
Марка КПС-8ПМ
Вид агрегатування причіпний
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 4000
Глибина обробки, см 5-12

Опис Культиватор причіпний КПС-8ПМ

Кожен етап вирощування якісного врожаю сільськогосподарських культур вимагає використання сучасних технічних засобів. Для кожного виду сільськогосподарських робіт розроблено і сконструйовано свій інструментарій. Асортимент механізмів і пристосувань, ідеально пристосованих для виконання конкретних дій. Ряд пристроїв, сконструйованих для вирішення конкретних завдань. Культиватор причіпний КПС-8ПМ - одне з таких пристосувань. Пристрій, призначений для передпосівної обробки поля.

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ. Функціональне призначення. Особливості та характеристики

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ здійснює передпосівний обробіток поля, обробіток парів. Функціонально пристосований для роботи з різними типами грунту, різного механічного складу. За попередньо зораному полю, глибина обробки культиватором становить від 5 см до 12 см.

Культиватор причіпний КПС-8ПМ пристосований для роботи з ґрунтом щільністю до 1,6 МПа. Кут нахилу оброблюваної поверхні повинен складати не більше 8°. Робоча вологість культивованої грунту повинна бути в рамках від 8% до 30%.

        

Для обробки поля культиватор причіпний КПС-8ПМ підключається до трактора. Потужність трактора, на роботу з яким розрахований культиватор, - 150 к.с.

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ. Простота і надійність конструктивного рішення. Технічні характеристики

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ має хороші технічні якості і привабливу ціну. Простоту експлуатації та обслуговування. Надійну, зносостійка конструкція. Економічну початкову ціну і недорогі комплектуючі українського виробництва. Все це робить культиватор привабливим і раціональним придбанням.

        

Конструктивні особливості культиватора причіпного КПС-8ПМ наділяють його плавним ходом. Завдяки чому робочі органи культиватора точно копіюють рельєф поля, не допускають пропусків.

        

Технічні характеристики культиватора причіпного КПС-8ПМ:

        

• модель культиватора - КПС-8ПМ;

• виробник культиватора - ВО «Восход»;

• країна виробник - Україна;

• тип агрегатування - причіпний;

• необхідна потужність трактора - 150 к.с .;

• продуктивність культиватора - 8 га / год;

• кількість секцій - 3 шт .;

• глибина обробки ґрунту - 5 см - 12 см;

• кількість робочих дисків - 60 шт .;

• робоча ширина захвату - 8 м;

• кількість рядів - 5 шт .;

• маса культиватора -4000 кг.

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ. Придбання культиватора в ТОВ "Техніка і технології"

        

Культиватор причіпний КПС-8ПМ має цілий ряд функціональних і товарних переваг. Конструкція культиватора дозволяє досягти рівномірної глибини обробітку грунту. Під час культивації проводиться часткове вирівнювання поля. Культиватор має високу продуктивність, просту і надійну в експлуатації конструкцію.

        

Купуючи культиватор причіпний КПС-8ПМ, звертайтеся в ТОВ "Техніка і технології". ТОВ "Техніка і технології" пропонує найкращі умови придбання сільськогосподарської техніки. Краще обслуговування і гарантовано низьку вартість техніки та комплектуючих до неї. Фахівці фірми проконсультують вас за будь-яким питаннями, що вас цікавлять. Скориставшись консультаціями, ви гарантовано підберете необхідну вам сільськогосподарську техніку. Техніку, що потрібна вам для вашого бізнесу.

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор причіпний КПС-8ПМ

Країна виробник Україна
Виробник Восход
Марка КПС-8ПМ
Вид агрегатування причіпний
Необхідна потужність трактора, к.с. 150
Ширина захвату, м 8
Вага, кг 4000
Глибина обробки, см 5-12

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари