Культиватор причіпний КП 4,2 Культиватор причіпний КП 4,2             Якість сучасної землеобробки безпосередньо залежить в.. Product #: 0010093850537 Regular price: 190 000 грн $ 190000 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор причіпний КП 4,2

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор причіпний КП 4,2

В наявності

190 000 грн
Цена действительна на 16.05.2018
Культиватор причіпний КП 4,2. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор причіпний КП 4,2

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка КП 4,2
Ширина захвату, м 4,2
Глибина обробки, см 5-12
Агрегатується з тракторами (к.с.) від 80
Максимальна робоча швидкість, км/год 12
Максимальна продуктивність, га/час 4,5

Опис Культиватор причіпний КП 4,2

Культиватор причіпний КП 4,2

           

Якість сучасної землеобробки безпосередньо залежить від ефективності і рентабельності обладнання, що застосовується. Асортимент, пропонований фірмами виробниками, розрахований на широкі експлуатаційні умови. Може залучатися до вирішення широкого кола завдань. До виконання великого списку робіт. Характеризується міцністю, надійністю та ефективністю конструктивного рішення. Застосування сучасного ґрунтообробного обладнання дозволяє значно скоротити витратність і трудомісткість виконуваних робіт. Дозволяє збільшити якість і кількість одержуваної продукції. Підвищити її рентабельність і конкурентоспроможність. Культиватор причіпний КП 4,2 - конструктивно-технічна розробка українського виробника сільськогосподарського устаткування. Застосовується для суцільної поверхневої обробки сільськогосподарських територій. Агрегатується з українськими і зарубіжними моделями тракторної техніки.

           

Культиватор причіпний КП 4,2. Працездатність, опис і застосування

           

Культиватор причіпний КП 4,2 - високоефективна конструктивно-технічна розробка українського підприємства. Застосовується для суцільної поверхневої обробки ґрунту великих сільськогосподарських територій. Забезпечує якісне розпушування і розрівнювання ґрунту. Перемішує з землею рослинні залишки від попереднього врожаю. Знищує паростки бур'янових рослин. Розбиває утворилися грудки і ущільнення ґрунту. Відкриває доступ волозі, повітрю і живильних елементів. Збільшує врожайні параметри оброблюваної площі. Підвищує інтенсивність обмінних процесів. Захищає ґрунт від вивітрювання. При роботі не порушує сформовану структуру ґрунту. Не обертає і не перемішує родючі пласти.

           

Культиватор причіпний КП 4,2 - характеризується міцною, простий в роботі і максимально функціональної конструкцією. Виконаний з високоякісних сучасних матеріалів. Оснащений зносостійкими робочими органами і механізмом регулювання глибини впливу на ґрунт. Конструктивно розрахований на тривалу високоінтенсивних роботу. Агрегатується з популярними моделями тракторів, українського і зарубіжного виробництва. Від аналогічних моделей відрізняється відносно невисоким витратою палива при виконанні польових робіт.

           

Культиватор причіпний КП 4,2. Рентабельність і функціональність. Технічний опис

           

Культиватор причіпний КП 4,2 - економічно ефективна модель ґрунтообробного агрегату. Застосування культиватора покращує біохімічні властивості обробленого ґрунту. Підвищує її врожайність, економічну ефективність подальших робіт. Агрегат застосовується в умовах класичної та ресурсозберігаючої технологій землеробства. Використовується для вирішення великого кола завдань. Обробляє орні, парові і кормові землі. Застосовується для закладення матеріалу внесеного за допомогою розкидання - насіння і добрив. Характеризується міцністю, невибагливістю до умов експлуатації, невеликою ціною обслуговування і застосування.

           

Технічний опис:

           

• найменування - культиватор причіпний;

• модель - КП 4,2;

• виробництво - Україна;

• виробник - «Степаненко і К»;

• ширина обробки - 4200 мм;

• глибина обробки - 50 мм - 120 мм;

• максимальна робоча швидкість - 12 км/год;

• максимальна продуктивність - 4,5 га/год;

• техніка, що агрегатується - трактор від 80 л.с.

           

Культиватор причіпний КП 4,2. Кращий вибір високоефективного аграрного інструментарію. ТОВ «Техніка і технології»

           

Культиватор причіпний КП 4,2 - ефективний зразок сучасної ґрунтообробної техніки. Характеризується рядом позитивних конструктивних і економічних параметрів. Забезпечує високоякісну обробку сільськогосподарських територій. Простий в обслуговуванні і експлуатації. Високорентабельна розробка для сучасного великого і середнього аграрного бізнесу. ТОВ «Техніка і технології» - вибір якості і рентабельності сільськогосподарського інвентарю. Широкий асортимент. Кваліфіковане консультаційне обслуговування. Доступні цінові пропозиції.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор причіпний КП 4,2

Країна виробник Україна
Виробник Степаненко і К
Марка КП 4,2
Ширина захвату, м 4,2
Глибина обробки, см 5-12
Агрегатується з тракторами (к.с.) від 80
Максимальна робоча швидкість, км/год 12
Максимальна продуктивність, га/час 4,5

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари