Уманьферммаш Культиватор паровий навісний КПП-14,8 Культиватор паровий причіпний КПП-14,8-01          Застосування високоякісних технічних засобі.. Product #: 041300200057 Regular price: 0 грн $ 0 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор паровий навісний КПП-14,8

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор паровий навісний КПП-14,8

Під замовлення

Культиватор паровий навісний. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор паровий навісний КПП-14,8

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КПН-14,8
Транспортна швидкість, км/год до 20
Загальна маса, кг 8500
Габаритні розміри в робочому положенні, мм (ДхШхВ) 14800
Агрегується з тракторами класу 6
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 4600
Вид агрегатування Причіпний
Робоча ширина захвату, м до 14,8
Робоча швидкість, км/год до 12
Глибина обробки, см 6-15
Продуктивність, га/год до 15
Середній термін служби, не менше (років) 7

Опис Культиватор паровий навісний КПП-14,8

Культиватор паровий причіпний КПП-14,8-01

        

Застосування високоякісних технічних засобів - характерна риса сучасного сільгоспвиробництва. Якість застосованого сільськогосподарського обладнання гарантує економічну ефективність агровиробничих процесів. Дозволяє досягати високої інтенсивності робіт. Дозволяє покращувати якісні та кількісні параметри зібраного врожаю. Залежить від можливостей асортиментного вибору, доступного конкретному підприємству. Від ефективності і своєчасності обслуговування, пропонованого фірмою-постачальником. ТОВ «Техніка і технології» - сучасне торгове підприємство. Відома українська компанія, асортимент якої формується за участю провідних розробників сучасного агроінструмента. Забезпечує українські сільгосппідприємства передовими конструктивними і технічними рішеннями. Культиватор КПП-14,8-01- зразок високої продуктивності пропонованих рішень. Ефективний технічний засіб для сучасної ресурсозберігаючої землеобробки.

        

Культиватор КПП-14,8-01. Якість і ефективність інструменту сучасної землеобробки. Робоча область і функціональність

        

Культиватор КПП-14,8-01 - широкозахватная агротехнічна розробка. Використовується для культивації сільськогосподарських земель в рамках сучасної практики землеобробки. Забезпечує підготовку поля до внесення посівних матеріалів і добрив. Виконує закладення внесених насіння і добрив у ґрунт. Ефективний як для класичного, так і для ресурсозберігаючого землеробства. В умовах класичних методів землеобробки виконує додаткову обробку ґрунту після плуга. Розбиває і подрібнює грудки і купи землі. Рівняє орну площину. В рамках сучасного землеробства спушує поверхню ділянки на глибину 6 см - 15 см. Звільняє від рослинних заростей - бур'янів і стерні. Готує до посіву. Забезпечує високий рівень інтенсивності обмінних процесів землі. Гарантує насичення ґрунту поживні елементи.

        

Культиватор КПП-14,8-01 - працює з діючими ділянками і ділянками на пару. Залучається великими сільськогосподарськими підприємствами для обробки великих земельних ділянок. Сумісний з тракторами високої потужності. Виробляє суцільну, широкозахватну, обробку поля в кілька рівнів. Оснащений органами землеобробки різних видів - стрілчаста лапа, коток, пружина. Кожен орган розміщений рядами. (Лапи і пружини розміщені в кілька послідовних рядів). Що забезпечує необхідний рівень інтенсивності та якості польових робіт. Дозволяє механічне знищення бур'янів і стерні. Дає можливість розподілити рослинні маси по ділянці. (З частковим закладенням в ґрунт). Дозволяє проводити посівні роботи по необробленій стерні.

        

Культиватор КПП-14,8-01. Практичність і економічність. Технічні якості

        

Культиватор КПП-14,8-01 - економічно вигідний сільськогосподарський інструмент. Застосовується для роботи з великими земельними ділянками. Здатний застосовуватися в умовах різної експлуатаційної складності. (При різних кліматичних, економічних, технологічних параметрах). Вирізняється широкою несучою конструкцією. Оснащений декількома видами органів ґрунтообробки. Відрізняється простотою і економічністю сервісних робіт.

        

Технічні характеристики:

        

• назва - культиватор;

• виробництво (країна) - Україна;

• модель - КПП-14,8-01;

• виробництво (підприємство) - Уманьферммаш;

• максимальна швидкість роботи - 12 км / год;

• глибина обробки ґрунту - 6 см - 15 см;

• ширина конструктивного охоплення - 14,8 метрів;

• максимальна продуктивність - 17,5 га / год;

• робоче оснащення - плоскорізні стрілчасті лапи, пружинні гребінки, прикочуючий коток;

• агрегатування - трактор, 300 к.с.;

• маса - 8500 кг.

        

Культиватор КПП-14,8-01. Великий вибір, кваліфіковане сервісне та консультативне обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор КПП-14,8-01 - ефективна розробка для сучасного, класичного або ресурсозберігаючого, сільського господарства. Ефективний в умовах великих обсягів робіт. Використовується для проведення основних і додаткових робіт з обробітку ґрунту.

        

ТОВ «Техніка і технології» - пропонує якісні класичні та сучасні розробки українському бізнесу. Надає широкий вибір технічних засобів для робочих процесів різної інтенсивності. Гарантує вигідні умови покупки і обслуговування. Культиватор КПП-14,8-01 - приклад широти і якості пропонованого вибору. Зразок професіоналізму і кваліфікації підходу до формування асортименту.

 

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор паровий навісний КПП-14,8

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КПН-14,8
Транспортна швидкість, км/год до 20
Загальна маса, кг 8500
Габаритні розміри в робочому положенні, мм (ДхШхВ) 14800
Агрегується з тракторами класу 6
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм (ДхШхВ) 4600
Вид агрегатування Причіпний
Робоча ширина захвату, м до 14,8
Робоча швидкість, км/год до 12
Глибина обробки, см 6-15
Продуктивність, га/год до 15
Середній термін служби, не менше (років) 7

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари