Культиватор паровий навісний КПП-12 Сучасне сільське господарство відрізняється високою інтенсивністю застосування ефективних конструкти.. Product #: 041300200056 Regular price: 357 600 грн $ 357600 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор паровий навісний КПП-12

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор паровий навісний КПП-12

В наявності

357 600 грн
Цена действительна на 20.07.2018
Культиватор паровий навісний КПП-12. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор паровий навісний КПП-12

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КПП-12
Вага, кг 7290
Глибина обробки, см 8-12
Продуктивність, га/год 12-15
Габаритні розміри, мм (ДхШхВ) 8900(8900)х12000(4900)х1540(4000)
Агрегується з тракторами класу 5 (260-300 к.с.)
Робоча ширина захвату, м 14,8
Скорость, км/год 9-12
Вид агрегатування Причіпний

Опис Культиватор паровий навісний КПП-12

Сучасне сільське господарство відрізняється високою інтенсивністю застосування ефективних конструктивно-технічних розробок. Асортимент сільськогосподарського інвентарю, пропонований сучасному агросектору виробниками, характеризується високою функціональністю і рентабельністю. Здатний значно скоротити виробничі витрати і збільшити якість продукції, що випускається. Знижує трудомісткість і витратність основних сільськогосподарських процесів. Характеризується міцністю і надійністю конструктивного рішення, простотою і зручністю обслуговування та експлуатації. Культиватор паровий причіпний КПП-12 - конструктивно-технічна розробка українського виробника сільськогосподарського устаткування. Застосовується для догляду за паровими сільськогосподарськими площами, підготовки орних земель до посіву. Характеризується високою продуктивністю, якістю та конструктивною простотою. Для виконання робіт агрегатується з українськими і зарубіжними моделями колісних тракторів.

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12. Якості, опис і застосування

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12 - високоефективна технологія для поверхневої обробки ґрунту. Застосовується для догляду за сільськогосподарськими ділянками на пару. Ефективний при підготовці орних територій до посівних робіт. Вирівнює поверхню оброблюваної площі. Розбиває і подрібнює утворені грудки і ущільнення. Знищує паростки бур'янових рослин. Може застосовуватися на ділянках з неприбраними рослинними залишками. Розпушує верхній шар родючого ґрунту. Тим самим, відкриваючи доступ волозі, повітрю і поживним речовинам. Підсилює інтенсивність обмінних процесів в ґрунті. Може застосовуватися для загортання насіння та добрив, внесених за допомогою розкидання.

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12 - широкозахватний ґрунтообробний агрегат. Характеризується високою міцністю конструкції, якістю робочих органів, простотою обслуговування і експлуатації. Виконаний з сучасних, зносостійких матеріалів і комплектуючих. Конструктивно розрахований на виконання великих обсягів робіт. Високорентабельна конструктивно-технічна розробка для сучасного великого аграрного господарства.

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12. Функціональність і рентабельність. Технічні описи

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12 - має високопродуктивне конструктивне рішення. Кілька рядів різних ґрунтообробних органів виконують якісну обробку великих сільськогосподарських територій. Підвищують їх якість, врожайність і продуктивність наступних робіт. Агрегат характеризується міцністю, конструктивним розрахунком на високоінтенсивну експлуатацію. Простий і зручний в обслуговуванні.

 

Культиватор паровий причіпний КПП-12. Широкий асортимент високоефективного агротехнічного обладнання. ТОВ «Техніка і технології»

           

Культиватор паровий причіпний КПП-12 - високоефективна модель сільськогосподарського ґрунтообробного обладнання. Високорентабельне, економічно обґрунтоване придбання для сучасного великого аграрного господарства. ТОВ «Техніка і технології» - кращий вибір постачальника сільськогосподарського обладнання. Широкий вибір. Висока якість. Доступні ціни. Кваліфіковане консультаційне обслуговування.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор паровий навісний КПП-12

Країна виробник Україна
Виробник Уманьферммаш
Марка КПП-12
Вага, кг 7290
Глибина обробки, см 8-12
Продуктивність, га/год 12-15
Габаритні розміри, мм (ДхШхВ) 8900(8900)х12000(4900)х1540(4000)
Агрегується з тракторами класу 5 (260-300 к.с.)
Робоча ширина захвату, м 14,8
Скорость, км/год 9-12
Вид агрегатування Причіпний

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари