Велес-Агро Культиватор навісний КПГН-4 Культиватор навісний КПГН-4          Максимальна практичність і функціональність сучасного агр.. Product #: 041300100066 Regular price: 52 600 грн $ 52600 Available from: Техніка і технології, ТОВ Condition: excellent condition 999

Культиватор навісний КПГН-4

Виробники

Швидкий перехід

Культиватор навісний КПГН-4

В наявності

52 600 грн
Цена действительна на 15.06.2018
Культиватор навісний КПГН-4. 147 моделей культиваторів в Україні. Проконсультуємо. Купити можна зараз. Працюємо до 23.00. Ціни з гарантією. Доставка. Сервіс в 17 філіях. Є акції.

Показати технічні характеристики

Доставка Самовивіз, Доставка

Оплата Готівкова, Безготівкова, Visa/MasterCard, Кредит
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника, Обмін/повернення товару протягом 14 днів СТОП корупції Гарантуємо безкорупційність угоди при купівлі товарів і послуг в нашій компанії! Технічні характеристики
Культиватор навісний КПГН-4

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГН-4
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 950
Глибина обробки, см 5-12
Необхідна потужність трактора, к.с. 80
Кількість робочих органів, шт 17

Опис Культиватор навісний КПГН-4

Культиватор навісний КПГН-4

        

Максимальна практичність і функціональність сучасного аграрного інструменту забезпечує високу ефективність сільськогосподарських процесів. Підвищує продуктивність і рентабельність основних виробничих заходів. Забезпечує зростання якісних і кількісних показників вирощуваної продукції. ТОВ «Техніка і технології» - постачальник високоякісного робочого інструмента сучасному українському аграрному сектору. Асортимент підприємства формується з урахуванням особливостей сучасного сільськогосподарського бізнесу. Складається з передових розробок провідних компаній, українських та іноземних. Широта пропонованого вибору дозволяє придбати обладнання для агровиробництва різних розмірів. Які проводять різні за функціональним значенням заходи. Культиватор навісний КПГН-4 - конструктивно просте і функціональне рішення для сучасного землеробства. Приклад професійного підходу до формування фірмового асортименту.

        

Культиватор навісний КПГН-4. Простота і ефективність техніко-конструктивного рішення. Область застосування і функціональний опис сільськогосподарського інструменту

        

Культиватор навісний КПГН-4 - конструктивно просте і функціональне рішення для сучасного сільського господарства. Працює з тяговими машинами 80 к.с. Виконує обробку орних, парових, кормових територій на глибину до 120 мм. Не потребує дорогого технічного і експлуатаційного обслуговування. Виконує якісну підготовку аграрних площ до посівних заходів. Може використовуватися для проведення післяжнивних робіт. Ефективно бореться з бур’яновими рослинами. Високопрактичне рішення для середніх і великих агровиробництв.

        

Культиватор навісний КПГН-4 - застосовується в умовах сучасного землеробства. Виконує земельні роботи з орними, кормовими і паровими ділянками. Розпушує ґрунт. Очищає ділянку від стерньової і бур'янової рослинності. Розбиває ущільнення, горбистості, грудки. Підвищує інтенсивність насичення ґрунту вологою, повітрям, поживними елементами. Створює умови, оптимальні для вирощування агрокультурних рослин.

        

Культиватор навісний КПГН-4. Економічність і технічність сільськогосподарського агрегату. Кращі умови вибору, придбання, консультативно-сервісного обслуговування - ТОВ «Техніка і технології»

        

Культиватор навісний КПГН-4 - високопрактичне техніко-конструктивне рішення. Ефективний в умовах великих і середніх агровиробництв. Простий в застосуванні, обслуговуванні та ремонті. Відрізняється невисокими експлуатаційними вимогами. Забезпечує створення максимально ефективних сільськогосподарських і експлуатаційних умов.

        

Технічний опис:

        

• назва – культиватор навісний;

• модель - КПГН-4;

• виробник (підприємство) - Велес-Агро;

• виробник (країна) - Україна;

• ширина конструктивного захвату - 4000 мм;

• глибина земельних робіт - 120 мм;

• кількість робочих органів (стрілчастих лап) - 17;

• швидкість руху при проведенні земельних заходів - 12 км / год;

• швидкість проведення земельних заходів (продуктивність) - 4,8 га / год;

• конструктивна маса - 950 кг;

• вимоги до потужності тягових машин (тракторів) - 80 к.с.

        

Культиватор навісний КПГН-4 - максимально просте і практичне техніко-конструктивне рішення. Зразок якості і функціональності сучасного сільськогосподарського інструменту. ТОВ «Техніка і технології» - сучасний робочий інструмент українському аграрному бізнесу. Висококваліфікований консультативно-сервісний супровід покупки. Вигідні пропозиції ціни і якості.

 

Знайшли помилку в описі?
X

Знайшли помилку в описі?

Повідомте, будь-ласка, нам
X

Дякуємо!

Ми перевіримо інформацію та виправимо на правильний варіант в найкоротший строк. Дякуємо за допомогу в підтримці актуальної інформації на нашому сайті!

Технічні характеристики
Культиватор навісний КПГН-4

Країна виробник Україна
Виробник Велес-Агро
Марка КПГН-4
Вид агрегатування навісний
Ширина захвату, м 4
Вага, кг 950
Глибина обробки, см 5-12
Необхідна потужність трактора, к.с. 80
Кількість робочих органів, шт 17

Написати відгук

Ваше ім'я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Схожі товари